Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Pozycjonowanie Stron

Zwiększ pozycje swojej strony w wynikach organicznych, wyprzedź konkurencję i kieruj potencjalnych klientów na swoją stronę firmową.

Pozycjonowanie
Zaczynajmy
#USŁUGI
Razem podbijemy Google

Pozycjonowanie oparte o bezpieczne techniki.
Długofalowe działanie przynoszące realne korzyści.

O ile zdanie: „Jeśli nie ma Cię w Internecie, to znaczy, że nie istniejesz”  było prawdziwe jeszcze kilka lat temu, o tyle dzisiaj bardziej aktualne wydaje się stwierdzenie: „Jeśli nie ma Cię w Top 10 wyszukiwarki Google, to nie istniejesz”. Niestety, bądź stety, jeśli chcesz zaistnieć w Internecie, pozycjonowanie stron pod wybrane słowa kluczowe to w dzisiejszych czasach konieczność. Wszystkie główne wyszukiwarki w swoich podstawowych wynikach wyszukiwania wyświetlają i klasyfikują strony internetowe na podstawie tego, co każda z tych wyszukiwarek uważa za najbardziej istotne dla użytkowników. Dlatego to, jakie witryny pojawiają się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, nie jest dziełem przypadku.  Naszym celem jest sprawienie, by strona internetowa Twojej firmy była jedną z nich. Dzięki procesowi pozycjonowania widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania będzie nieporównywalnie większa, co z kolei przełoży się na wielokrotnie większą ilość odwiedzin, rozpoznawalność i świadomość Twojej marki wśród potencjalnych klientów.

W ramach współpracy otrzymasz:

 1. zbudowanie strategii pozycjonowania na podstawie potencjału strony, konkurencji oraz branży klienta
 2. analiza słów kluczowych
 3. pomoc w poszukiwania konwertujących słów kluczowych oraz wdrażanie je do strategii pozycjonowania na stronie
 4. analiza nasycenia słów kluczowych na podstronach serwisu i dostosowanie do wymagań wyszukiwarki
 5. prace na stronie, w przypadku zmian algorytmów Google wdrażanie odpowiednich zmian (po konsultacji z właścicielem strony)
 6. czuwanie nad optymalizacją witryny internetowej
 7. podpięcie strony pod narzędzia Google Search Console, Google Analytics (o ile takowe konta nie istnieją) oraz Google Moja Firma (jeśli prowadzą Państwo lokalny sklep)
 8. dodanie strony do narzędzia Bing i zaindeksowanie jej w tej wyszukiwarce (stworzenie szansy na dodatkowy ruch)
 9. tworzenie profesjonalnych tekstów branżowych do wiodących katalogów stron oraz treści publikowanych za sprawą artykułów sponsorowanych
 10. pokrycie opłat związanych z dodawaniem wpisów do katalogów, zaplecz branżowych oraz związanych z publikacją artykułów sponsorowanych
 11. regularne pozyskiwanie linków prowadzących do strony z wartościowych serwisów zewnętrznych
 12. pozyskiwanie linków oraz budowanie świadomości marki, a także reklamowanie produktów za sprawą wpisów na forach – marketing szeptany (buzz marketing)
 13. monitorowanie działań SEO
 14. zbieranie oraz analiza raportów
 15. doradztwo w zakresie działań, które mogą pomóc w przekonaniu klienta do produktów i ułatwienia mu korzystania ze strony

 

Agencja Marketingowa Kraków – zaufaj nam

Jak pracujemy z klientami?

Etapy Współpracy

Zobacz jak przygotowujemy się do współpracy z naszymi klientami i jak wyglądają dalsze etapy walki o dominację na rynku.

 • Strategia

  Na początku ustalamy strategię pozycjonowania

  Każdy przypadek jest zupełnie inny, dlatego też pierwszym krokiem jest opracowanie na podstawie przesłanych informacji i linku do strony strategii pozycjonowania. Ta usługa wraz wyceną usługi jest zupełnie darmowa, wystarczy że wypełnisz poniższy formularz kontaktowy lub skontaktujesz się telefonicznie.

  01.
 • Link Building

  Link Building – podstawa działań SEO

  Gdy audyt zostanie już wdrożony na stronę internetową czas przystąpić do głównego działania, mającego na celu wypozycjonować stronę. Mowa oczywiście o pozyskiwaniu linków ze stron zewnętrznych. Na koszt miesięczny za pozycjonowanie składa się właśnie budżet potrzebny na opłacanie publikacji linków oraz koszta obsługi. Linki pozyskiwane są z różnych źródeł w zależności od konkurencji na rynku oraz budżetu na SEO: z artykułów sponsorowanych, wartościowych katalogów, forów tematycznych, profili, blogów i z social media (linki nofollow).

  03.
 • Audyt

  Optymalizacja strony pod SEO

  Audyt SEO polega na kompleksowym przystosowaniu strony internetowej pod pozycjonowane słowa kluczowe i wymogi Google. Jest to kluczowy krok do osiągnięcia wysokich efektów w przyszłości. Modyfikacje na stronie możemy wprowadzić samodzielnie lub możesz zająć się tym osobiście.

  02.
 • Analiza i Raporty

  Pod koniec miesiąca przychodzi czas na podsumowanie

  Po każdym miesiącu pozycjonowania strony przygotowujemy dla klientów kompleksowe raporty pokazujące efekty naszych działań. W raporcie znajdują się pozycje jakie zajmuje strona w Google, pod ustalonymi w umie frazami, spis dodanych linków do strony (tego raportu nie wysyła wiele agencji ukrywając skąd pochodzą linki, ale my jesteśmy w pełni transparentni i dążymy do tego, aby klient miał do nas pełne zaufanie) oraz raport z programu Senuto.

  04.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena SEO

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę pozycjonowania stron.

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij