Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

I love marketing – konferencja o marketingu na początku marca

I love marketing – konferencja o marketingu na początku marca I love marketing – konferencja o marketingu na początku marca

I love marketing to konferencja marketingowa skierowana głównie do małych i średnich działalności, firm. Impreza odbędzie się już 1 marca tj. wtorek, w warszawskich Złotych Tarasach. Cena biletu to 470 złotych netto, co w przeliczeniu daje opłatę 26 zł netto za wysłuchanie jednego eksperta. 

Co oferuje konferencja I love marketing?

Impreza potrwa 8 godzin, od 10:00 do 18:00. Podczas konferencji wystąpią najbardziej rozpoznawalne osoby na polskim polu marketingu, a konkretniej: Paweł Tkaczyk, Monika Czaplicka, Mariusz Łodyga, Tomasz Frontczak, Maciej Lewiński, Bartosz Berliński, Cezary Lech, Katarzyna Młynarczyk, Anna Miotk, Jakub Cyran, Mateusz Sobieraj, Marcin Kosedowski, Paweł Sala, Maciej Wróblewski, Artur Kurasiński, Monika Mikowska oraz Michał Bąk. Każda z osób ma 20 minut, aby przedstawić swoje poglądy, edukować widzów i przekazać im najważniejsze informacje. Taki czas wynika z doświadczenia, które potwierdziło, że okres 18 minut na przedstawienie prezentacji jest najskuteczniejszą formą. Zachowując taki zakres czasowy widzowie nie tracą koncentracji. Co ciekawe organizatorzy uważnie analizują prezentacje zaproszonych gości, aby uniknąć przedstawiania ofert sprzedażowych. Na konferencji liczy się wyłącznie jakość przekazywanych informacji. Dodatkowo osoby, które zdecydują się przybyć na imprezę I love marketing, będą oceniać prelegentów. Na koniec w zależności od uzbieranej puli, goście otrzymają odpowiednio rozdzielone wynagrodzenia. Taki zabieg zmusza ich do wspólnej rywalizacji, a tym samym do wyciągania najlepszych asów z rękawa.

Na I love marketing zostaną poruszone tematy z następujących dziedzin:

  • Mobile SEO
  • Social Media Marketing
  • Marketing Lokalnegy
  • Content Marketing
  • Marketing Automation
  • E-Mail Marketing
  • Budowanie Marki
  • Storytelling
  • Analityka Internetowa

Warto zabrać ze sobą komputery czy tablety, ponieważ na sali będziemy mogli wykorzystać bezprzewodowe łącze Wi-Fi o przepustowości 200 MB, a przy każdym siedzeniu będzie znajdować się przedłużacz na ładowarkę.

Konferencja I love marketing to nie tylko wykłady najlepszych z branży. Impreza skupi wokół siebie ponad 700 osób (szacunkowe liczby), a każdy z nich może być Twoim potencjalnym klientem lub partnerem. Konferencja stanie się idealną okazją na zbudowanie bardzo ciekawej sieci kontaktów.

Osobiście 1 marca będę obecny na imprezie, więc możecie spodziewać się krótkiego sprawozdania kilka dni po zakończeniu. Miejmy nadzieję, że będę mógł opowiedzieć o I love marketing w samych superlatywach.

Bilety są dostępne tutaj – BILETY

Author avatar
Agencja SEOHeroes
https://seoheroes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *