Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Pozycjonowanie
Lokalne

Znajdź się na czołowych miejscach organicznych w wyszukiwarce Google na lokalnych słowach kluczowych. Kieruj potencjalnych klientów na swoją stronę firmową i przyspiesz rozwój swojego biznesu.

Pozycjonowanie
Zaczynajmy
#Content Marketing
Zdominuj swoją, lokalną konkurencję

Wypozycjonuj swoją stronę pod frazy lokalne.
Stań się liderem i rozwijaj swój biznes.

Zalecenie „Myśl globalnie, działaj lokalnie” nie zawsze się sprawdza. Czasami musimy nie tylko działać, ale też myśleć lokalnie –  o nas samych, naszej firmie i naszych klientach. Pozycjonowanie lokalne to bardzo skuteczny sposób promowania firmy w Internecie na podstawie słów kluczowych powiązanych z konkretną lokalizacją.  Pomaga  popularyzować produkty i usługi wśród lokalnych klientów dokładnie w tym momencie, gdy ich szukają. Oznacza to, że na Twoją stronę internetową trafiają ludzie, którzy faktycznie są zainteresowani produktami czy usługami, które oferujesz. Tradycyjne pozycjonowanie jest niebywale skuteczne, gdyż zapewnia duży ruch z całego kraju, jednak bez pozycjonowania lokalnego większość gości opuści Twoją stronę, gdy zorientują się, że Twoja firma oddalona jest od nich o 400 km. SEO lokalne jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla małych, lokalnych przedsiębiorstw, jak i większych firm, działających w kilku lokalizacjach. Pozycjonowanie lokalne jest szczególnie istotne w dobie mobilnej. Coraz więcej klientów korzysta w czasie podróży z telefonów komórkowych lub tabletów, aby znaleźć najlepsze lokalne firmy. SEO lokalne zapewnia więc promocję zarówno wśród lokalnej społeczności, jak i przejezdnych czy turystów.

 

Agencja Marketingowa Kraków – zaufaj nam

Jak pracujemy z klientami?

Etapy Współpracy

Zobacz jak przygotowujemy się do współpracy z naszymi klientami i jak wyglądają dalsze etapy walki o dominację na rynku.

 • Strategia

  Zaplanujemy i wycenimy pozycjonowanie lokalne

  Dobierzemy dla Ciebie słowa kluczowe, które wyszukują Twoi potencjalni klienci na rynku lokalnym oraz oszacujemy koszty pozycjonowania. Optymalny do pozycjonowania abonament miesięczny  będzie zależny od konkurencyjności słów kluczowych i rynku (większe, mniejsze miasta). Dokładnie przeanalizujemy Twoich rywali i ich działania w zakresie SEO i przedstawimy Ci szczegółową ofertę.

  01.
 • Link Building

  Wartościowe, zróżnicowane linki

  Pozycjonowanie lokalne budujemy na bazie wartościowych linków ze zróżnicowanych źródeł. Dzięki temu pozycjonowanie jest bezpieczne i wygląda naturalnie dla algorytmów Google. Jednocześnie dzięki opisanej w poprzednim kroku optymalizacji oraz wysokiej jakości linków pozycje szybko dążą do TOP 3 w wyszukiwarce.

  03.
 • Audyt SEO

  Popracujmy nad stroną

  Po ustaleniu strategii pozycjonowania Twojej firmy, akceptacji oferty i podpisaniu umowy, musimy zoptymalizować stronę. Aby pozycjonowanie strony było skuteczne, Twoja witryna internetowa musi być przyjazna dla Google i odnosić się do wybranych słów lokalnych. Optymalizacji podlegają takie elementy jak: content, nagłówki, meta znaczniki, przekierowania, struktura linków, sitemapa, elementy techniczne, zawartość pliku robots i wiele więcej.

  02.
 • Raport z prowadzonych działań

  Pełen raport miesięczny

  W ramach pozycjonowania lokalnego przesyłamy klientom miesięczne raporty, które pokazują zrost pozycji w wyszukiwarce Google, pozyskane linki do strony z portali, serwisów zewnętrznych oraz ogólna widoczność strony z programu Senuto. Cenimy sobie zaufanie klientów do naszej agencji marketingowej, dlatego nie mamy przed Tobą tajemnic i dokładnie opiszemy Ci podjęte działania.

  04.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena Pozycjonowania Lokalnego

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę Pozycjonowania Lokalnego

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij