Zdominuj swoją, lokalną konkurencję

Pozycjonowanie lokalne

Znajdź się na czołowych miejscach organicznych w wyszukiwarce Google na lokalnych słowach kluczowych. Kieruj potencjalnych klientów na swoją stronę firmową i przyspiesz rozwój swojego biznesu.

01

Audyt strony

02

Link Building

03

Stała rozbudowa strony

04

Raportowanie działań

Wypozycjonuj swoją stronę pod frazy lokalne.

Zalecenie „Myśl globalnie, działaj lokalnie” nie zawsze się sprawdza. Czasami musimy nie tylko działać, ale też myśleć lokalnie –  o nas samych, naszej firmie i naszych klientach. Pozycjonowanie lokalne to bardzo skuteczny sposób promowania firmy w Internecie na podstawie słów kluczowych powiązanych z konkretną lokalizacją.  Pomaga  popularyzować produkty i usługi wśród lokalnych klientów dokładnie w tym momencie, gdy ich szukają. Oznacza to, że na Twoją stronę internetową trafiają ludzie, którzy faktycznie są zainteresowani produktami czy usługami, które oferujesz.

Stań się liderem i rozwijaj swój biznes.

Tradycyjne pozycjonowanie jest niebywale skuteczne, gdyż zapewnia duży ruch z całego kraju, jednak bez pozycjonowania lokalnego większość gości opuści Twoją stronę, gdy zorientują się, że Twoja firma oddalona jest od nich o 400 km. SEO lokalne jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla małych, lokalnych przedsiębiorstw, jak i większych firm, działających w kilku lokalizacjach. Pozycjonowanie lokalne jest szczególnie istotne w dobie mobilnej. Coraz więcej klientów korzysta w czasie podróży z telefonów komórkowych lub tabletów, aby znaleźć najlepsze lokalne firmy. SEO lokalne zapewnia więc promocję zarówno wśród lokalnej społeczności, jak i przejezdnych czy turystów.

Prywatny opiekun

1

Każdy klient który decyduje się współpracę z naszą agencją otrzymuje kontakt do własnego opiekuna.

Umowa na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem

2

Aktualnie posiadamy wielu zadowolonych klientów, dbamy o jakość swoich usług oraz kontakt z klientem. Dlatego tez wychodząc do klienta proponujemy elastyczną umowę która jest korzystna dla dwóch stron.

Zaplanujemy i wycenimy pozycjonowanie lokalne

3

Dobierzemy dla Ciebie słowa kluczowe, które wyszukują Twoi potencjalni klienci na rynku lokalnym oraz oszacujemy koszty pozycjonowania. Optymalny do pozycjonowania abonament miesięczny  będzie zależny od konkurencyjności słów kluczowych i rynku (większe, mniejsze miasta). Dokładnie przeanalizujemy Twoich rywali i ich działania w zakresie SEO i przedstawimy Ci szczegółową ofertę.

Raport z prowadzonych działań

4

W ramach pozycjonowania lokalnego przesyłamy klientom miesięczne raporty, które pokazują zrost pozycji w wyszukiwarce Google, pozyskane linki do strony z portali, serwisów zewnętrznych oraz ogólna widoczność strony z programu Senuto. Cenimy sobie zaufanie klientów do naszej agencji marketingowej, dlatego nie mamy przed Tobą tajemnic i dokładnie opiszemy Ci podjęte działania.

Budowa contentu

5

W ramach usługi pozycjonowania w każdym miesiącu budujemy treści na Twoją stronę, które pozwalają pozyskać widoczność z nowych fraz. Odpowiednia struktura SEO to podstawa do sukcesu, a my zadbamy, aby Goole powiązało witrynę internetową z jak największą ilością słów kluczowych.

Audyt SEO

6

Po ustaleniu strategii pozycjonowania Twojej firmy, akceptacji oferty i podpisaniu umowy, musimy zoptymalizować stronę. Aby pozycjonowanie strony było skuteczne, Twoja witryna internetowa musi być przyjazna dla Google i odnosić się do wybranych słów lokalnych. Optymalizacji podlegają takie elementy jak: content, nagłówki, meta znaczniki, przekierowania, struktura linków, sitemapa, elementy techniczne, zawartość pliku robots i wiele więcej.

Wartościowe, zróżnicowane linki

7

Pozycjonowanie lokalne budujemy na bazie wartościowych linków ze zróżnicowanych źródeł. Dzięki temu pozycjonowanie jest bezpieczne i wygląda naturalnie dla algorytmów Google. Jednocześnie dzięki opisanej w poprzednim kroku optymalizacji oraz wysokiej jakości linków pozycje szybko dążą do TOP 3 w wyszukiwarce.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813