Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Wybór nazwy domeny

Wybierzemy za Ciebie chwytliwą i wolną domenę pod stronę firmową lub sklep internetowy. Przeszukamy cały Internet, aby znaleźć coś odpowiedniego dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Domain
Zaczynajmy
#Doradztwo

Wybór nazwy domeny

Wybór domeny internetowej nigdy nie był i nie będzie zadaniem łatwym, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, dlatego zanim ją zarejestrujemy zastanówmy się czy rzeczywiście stawiamy na tą najbardziej odpowiednia. 

Jaka powinna być domena internetowa?

Domena internetowa powinna być krótka i co najważniejsze chwytliwa, co to oznacza? Nie ma sensu podawać całej nazwy firmy, skoro można ograniczyć to do pewnego skrótu jaki na pewno nam nie zaszkodzi. Dodatkowo warto szukać domeny z historią, posiadającą linki przychodzące, oraz taką którą możemy wykorzystać zgodnie z jasno określonym przeznaczeniem, dopasować do profilu samej działalności, tego co prezentuje dana strona internetowa ewentualnie nasza witryna. Warto wybrać taką domenę, która będzie łatwa i prosta do zapamiętania, jednocześnie odpowiednio przeznaczona pod kątem prowadzenia pewnych działań, a mianowicie powiązana ze słowami kluczowymi.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze domeny?

Linki przychodzące, historia i wiek domeny oraz rozszerzenie, to najważniejsze zagadnienia o których należy pamiętać, a tym samym te jakie najzwyczajniej w świecie musimy uwzględnić. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważna jest domena internetowa w kontekście prowadzenia działań związanych z promowaniem strony internetowej, dlatego również analiza pod tym kątem jest coś o czym nie wolno zapominać. Jeżeli nie mamy zbyt dużego pojęcia o tym jaką domenę internetową wybrać, czy też na jakie parametry i właściwości spoglądać na nią przez pryzmat konkretnego zastosowania, to zgłośmy się do kogoś, kto się na tym zna. Istnieją firmy które zajmują się wyszukiwaniem domen internetowych dla potencjalnych klientów, jest to jak najbardziej jedna z opcji którą z oczywistych powodów warto wziąć pod uwagę. Dzięki odpowiedniej domenie internetowej, nasza witryna i strona staną się bardziej rozpoznawalne, niekiedy atrakcyjne pod względem optymalizacji, pozycjonowania oraz innych usług SEO. Domena internetowa jest niczym innym jak wizytówką naszej strony, ma być łatwa do zapamiętania oraz nawiązywać do niej, jej nazwa ma się ładnie wręcz prezentować i być atrakcyjna w pełnym tego słowa znaczeniu. 

Ile kosztuje znalezienie wolnej domeny?

Nasz dział kreatywny przeszuka dla Ciebie Internet w poszukiwaniu ciekawej, nawiązującej do Twojej działalności i co najważniejsze wolnej domeny.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami

Niezwłocznie udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij