Agencja Marketingowa SEOHeroes
Specjaliści Laravel
Wynajmij godzinowo naszych specjalistów od framework Laravel, zapewnij sobie pełne wsparcie bez poszukiwania doświadczonych osób na rynku pracy i konieczności ich zatrudniania. Korzystasz z wykupionych godzin wyłączenie względem własnych potrzeb, aż do ich wyczerpania (żadne godziny Ci nie przepadną).

Skontaktuj się ze specjalistą Laravel

Skup się na biznesie, my zapewnimy wsparcie technologiczne!

Zadbamy, aby Twoja strona działa bez zarzutu, wprowadzimy nowe funkcjonalności, które pomogą się jej rozwijać i walczyć z konkurencją, odpowiemy na oczekiwania Twojej firmy, tak abyś nigdy nie zatrzymał się w miejscu.

Czym wyróżniają się nasze pakiety programistyczne?

Wykonamy praktycznie
każde zadanie
Godziny nie przepadają
po miesiącu
Doradztwo w zakresie
rozwoju strony
Bezpośrednio kontakt
z Project Managerem

Ale to nie wszystko! Możemy zapewnić Twojej firmie kompleksowe wsparcie. Stronę zweryfikujemy pod kątem działań e-Marketingowych, optymalizacji, w razie potrzeby możesz u nas realizować materiały graficzne i reklamowe. 1 miejsce, 1 pakiet - szerokie możliwości, które pomogą Twojej firmie się rozwijać. Bez przepadających pakietów i innych, w naszej opinii, nie etycznych zagrań. Jasne warunki współpracy, bez długoterminowych umów, tak aby obie strony przez lata mogły budować świetne relacje we współpracy.

Dlaczego warto współpracować z agencją SEOHeroes?

Outsourcing działań programistycznych niesie za sobą wiele korzyści: płacisz wyłącznie za przepracowane przy zleconych zadaniach godziny, nawiązując współpracę z agencją otrzymujesz wsparcie nie jednego programisty, a całego zespołu, który może zapewnić Ci wsparcie w wielu tematach, nie martwisz się u okresy urlopowe czy urlopy zdrowotne pracowników, które mogłyby skutkować wstrzymaniem prac, łatwo zarządzać Ci miesięcznymi kosztami przeznaczanymi na rozwój Twojej platformy lub strony oraz nie tracisz czasu na poszukiwanie specjalisty na rynku pracy, jednocześnie ryzykując, że zatrudnisz niedoświadczoną osobę.

W naszej agencji możesz zakupić nawet mniejszy pakiet 5 – 10 h, zobaczyć jak wygląda obsługa i zdecydować o dalszej współpracy. Zapewniamy pełną elastyczność w działaniach i transparentne warunki. Wyłącznie dobre relacje i atmosfera pozwolą nam realizować wielkie projekty przez lata, dlatego dbamy, aby każdy klient w naszym gronie był odpowiednio zaopiekowany. Nie tylko realizujemy dodawane zadania programistyczne, które są rdzeniem tej usługi, ale również na własną rękę analizujemy projekty klientów, zarówno pod kątem technicznym, UX / UI, jak i pod kątem e-Marketingowym. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu sugerujemy konkretne rozwiązania, które mogą przynieść realne korzyści finansowe i wizerunkowe.

Dlatego jeśli chcesz wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie zbudowane na dużych projektach, nie tylko w Polsce, to zapraszamy do współpracy J

1
Godziny nie przepadają

Nie masz ryzyka, że niewykorzystane godziny przepadną Ci np. po miesiącu. W naszej agencji korzystasz z wykupionego pakietu aż do wyczerpania, nawet jeśli zajmie to 12 miesięcy.

2
Doświadczony zespół

Współpracuj z zespołem programistów i nie tylko, który realizował setki projektów, integracji, optymalizacji czy migracji baz dla klientów z całego świata.

3
Kompleksowe wsparcie

Współpracując z agencja SEOHeroes możesz również liczyć na wsparcie: kreatywnych grafików, którzy świetnie znają się na UX i UI, specjalistów od e-Marketingu (SEO, SEM, Social, Content Marketing), copywriterów, administratorów serwerów, testerów i Project Managerów.

4
Relacje i Transparentność

Brak ukrytych kosztów, transparentne i rzetelne podejście do współpracy, wyłączenie przyjazna atmosfera bez chłodnej, korporacyjnej komunikacji i przerzucania klientów z rąk do rąk.

Współpracuj z agencją SEOHeroes

Jak działamy – jak rozliczamy prace?

 

Pierwszym krokiem jest zakup pakiety przez klienta. Firma wybiera pakiet mając na uwadze potencjalny nakład prac (im wyższy pakiet, tym stawka godzinowa jest niższa), kontaktuje się z nami mailowo, a my przesyłamy fakturę. Godziny nie przepadają (można z nich korzystać aż do wyczerpania), tak więc klient może wykupić większy nakład i korzystać z niego przez wiele miesięcy. Po zaksięgowaniu płatności firma otrzymuje dostęp do systemu do zarządzania projektami oraz kontakt do Project Managera.

Dzięki takim procedurom zapewniamy sobie płynną pracę bez fakturowania się za każde mniejsze wdrożenie. Klient na bieżąco dodaje zadania w systemie Active Collab, po dodaniu taska nasz PM estymuje czas wdrożenia, po akceptacji zadanie jest realizowane, a końcowy czas pracy programisty odejmowany z pakietu. Estymacje czasowe są jak najbardziej dokładne, ale w trakcie realizacji (zwłaszcza przy większych zadaniach) mogą wyjść nowe problemy i konflikty do rozwiązania. Wtedy informujemy klienta, że czas może się wydłużyć.

Wszystkie wdrożenia wykonywane są na kopii serwisu, tak aby nie narażać wersji produkcyjnej na niestabilność i problemy w działaniu. Dopiero po akceptacji klienta zmiany przenoszone są na główną domenę. Oczywiście wyjątek stanowią drobne poprawki stylistyczne czy nagłe awarie, które trzeba szybko rozwiązać.

Nie tylko programowanie

 

Naszym klientom dostarczamy nie tylko usługi programistyczne! Agencja SEOHeroes to szereg innych możliwości, które pozwalają firmą rozwijać się we współpracy z jednym podmiotem, a nie wieloma niezależnymi partnerami. Dla naszych klientów realizujemy również: nowoczesne i kreatywne projekty (redesgin’y stron, materiały firmowe, materiały reklamowe, materiały do Social Media, branding), profesjonalne kampanie e-Marketingowe o najwyższych standardach i elastycznych warunkach współpracy (SEO, SEM, Social, Content Marketing), prowadzimy działania analityczne, audyty techniczne i SEO, a także doradzamy, jakie kroki w Internecie warto podjąć, aby nieustannie stawiać krok do przodu.

Wszelakie działania wyceniamy indywidualnie, ale współpracując z nami przy programowaniu możesz liczyć na dobre stawki! Jednak pamiętaj, że nigdy nie zaniżamy cen do nierealnych poziomów, gdzie podczas realizacji musieliśmy schodzić z jakości, aby opłacić zespół. Takie projekty nie interesują naszej agencji, ponieważ wykonywane wdrożenia i kampanie świadczą o naszej renomie. Dlatego przy każdej nowej współpracy dbamy o to, aby zapewnić klientom jakość, transparentność, termin oraz efekt końcowy!

Zobacz jak pracujemy i co osiągnęliśmy
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę