Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Tworzenie tekstów do
Social Media

Szukasz firmy, która regularnie będzie dostarczała Ci materiały: teksty i grafiki, gotowe do publikacji w Social Media? Świetnie trafiłeś, nasz zespół opracuje dla Ciebie harmonogram publikacji i prześle Ci w wyznaczonych terminach zrealizowane posty.

Social Media
Zaczynajmy
#Webdesign

Tworzenie tekstów do Social Media

W zakres naszych usług wchodzi zarówno przygotowywanie treści i materiałów graficznych do portali społecznościowych, jak i ich kompleksowa obsługa, o której możecie więcej przeczytać -> tutaj. Teksty do social media rządzą się troszkę innymi zasadami niż np. artykuły czy krótki wpisy na blogu. Tworząc tekst do social media trzeba mieć na uwadze, że musi być on krótki ( w większości wypadku ) i od razu skupić uwagę odbiorcy. To nie jest artykuł tematyczny, do którego czytelnik podchodzi od razu z myślą przeanalizowania całej treści. Posty z social media często pojawiają się wśród setek innych i to właśnie nasz powinien przyciągnąć natychmiastowo uwagę i skłonić do dalszej analizy. Taki cel przyświeca właśnie naszym pracownikom, którzy każdego dnia opracowują nowe wpisy dla klientów.

Samą treścią ciężko będzie nam przyciągać kolejnych klientów. Wpisom tekstowym musi towarzyszyć ciekawy baner lub zdjęcie, który zwróci uwagę. Dlatego też jeśli nie posiadasz swoich grafik, to zachęcamy do skorzystania z usług naszego działu kreatywnego, który przygotuje profesjonalne materiały promocyjne do social media.

Tekst na 50 słów

Tekst na 50 słów + Grafika

Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena realizacji tekstów do Social Media

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę copywritingu

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij