Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Opisy produktów
Unikalne opisy do sklepu

Wiele firm cierpi na brak opisów produktowych w sklepie lub na ich liczne duplikaty. Unikalne opisy produktów nie tylko zwiększają zaufanie do sklepu, ale również są kluczowym elementem przy pozycjonowaniu. Jeśli nie masz czasu na ich realizację, to zleć to nam.

Content
Zaczynajmy
#Webdesign

Tworzenie opisów produktów

Wiele sklepów kompletnie nie przywiązuje uwagi do opisów produktów na swoim sklepie. Administratorzy kopiują opisy z hurtowni, duplikują je na stronie lub kompletnie ich nie wstawiają. Jest to duży błąd. Zduplikowane treści lub ich brak nie tylko niekorzystnie wpływają na odbiór klienta, ale również znacząco obniżają widoczność strony w Google.

Nie masz czasu na tworzenie autorskich opisów dla swojego sklepu? Zleć to zadanie nam. Dostarczymy Ci opisy produktowe zoptymalizowane pod pozycjonowanie, a zarazem przyjazne dla użytkowników sklepu.

Długość opisu produktowego powinna wynosić minimum 150 słów. Oczywiście przed stworzeniem tekstu musimy się zastanowić pod jaką frazę będzie pozycjonowany dany produkt, aby przy pisaniu skupić się właśnie na tym słowie kluczowym. Nie ma złotego środka jeśli chodzi o natężenie słów kluczowych w opisie, ale przyjmuje się, że powinno być to 1 zdanie na 3 – 4 zdania. Istotne jest również, aby nie stworzyć opisu produktu zbyt sztucznego. Musimy pamiętać, że jest on wdrażany nie tylko dla robotów Google, ale również dla użytkowników sklepu. Dlatego powinien być czytelny, merytoryczny i ciekawy.

Rozliczenie za 1000 znaków

Rozliczenie za 150 słów

Rozliczenie za 300 słów

Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena tworzenia opisów produktów

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę copywritingu

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

Skontaktuj się
Close

Zamknij