Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Tworzenie
opisów kategorii

Unikalne opisy kategorii to często niedoceniany element w sklepach internetowych. Jest to błędem, ponieważ jest to podstawa do uzyskania wysokich wyników w pozycjonowaniu strony. Dlatego też serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - tworzenie opisów kategorii.

Content
Zaczynajmy
#Webdesign

Tworzenie opisów kategorii

Podobnie jak w przypadku opisów, administratorzy / właściciele sklepów lekceważą potencjał jaki drzemie w unikalnych opisach kategorii w sklepie. Wdrażając odpowiednio zoptymalizowane opisy kategorii produktów można nie tylko poprawić sprzedaż w sklepie, ale również znacząco zwiększyć swoje pozycje organiczne w wyszukiwarce Google. Dlatego też unikalne opisy kategorii powinny być dla każdego właściciela sklepu obowiązkiem do wdrożenia.

Wszystkich zainteresowanych stworzeniem opisów kategorii w naszej firmie serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Przedstawimy kosztorys i szczegóły współpracy.

Opis kategorii powinien mieć przynajmniej 150 słów długości. Można go zamieścić w różnych miejscach strony, ale najbardziej zalecamy zamieszczenie go nad produktami. Dzięki temu roboty Google od razu po wejściu na podstronę będą widziały tekst, który dodatkowo będzie odpowiednio zoptymalizowany pod pozycjonowanie. To z pewnością pozytywnie wpłynie na pozycjonowanie strony w Google. Często można zauważyć również dodatkowe opisy danej kategorii na samym dole strony lub na prawym / lewym sidebarze. Oczywiście opis kategorii powinien być w 100% unikalny oraz interesujący dla potencjalnego nabywcy Twoich produktów.

Chciałbyś wdrożyć do swojego sklepu unikalne opisy? Nie czekaj, zamów u nas stworzenie opisów kategorii i zaimplementuj je na swoją stronę.

Rozliczenie za 1000 znaków

Rozliczenie za 150 słów

Rozliczenie za 300 słów

Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Tworzenie opisów kategorii - wyceń zlecenie

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę opisów kategorii

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij