Marketing w Social Media

Wypromujemy Twoją markę w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter i Instagram. Pozyskamy dla Ciebie bazę klientów, których będziesz mógł informować o nowych promocjach, ofertach lub przedstawiać im swoje ostatnie działania. Budując bazę w serwisach społecznościowych możesz sprawnie przypominać o swoim istnieniu. Dodatkowo prowadząc profil swojej firmy możesz wykorzystać płatne promocje, które wycelujesz w konkretne osoby (potencjalnych klientów).


icp-socialm


Co Oferujemy


Założenie i prowadzenie profili/fanpage'ów

Stworzymy i poprowadzimy dla Ciebie profil w mediach społecznościowych, który będzie regularnie pozyskiwał nowych obserwujących.


Powiadomienia

Poinformujemy Cię, gdy na fanpage przyjdzie wiadomość, abyś mógł na nią odpisać. Dzięki temu nie będziesz musiał samodzielnie śledzić profilu.


Dostarczanie materiałów

Dostarczamy teksty, zdjęcia oraz infografiki. Kompleksowo obsłużymy Cię w tym zakresie.


Integrację profilów

Jeśli wykupisz kompleksową reklamę w social media, to zapewnimy Ci integrację profilów. Zaczniemy promować wzajemnie strony, aby pozyskać na każdej z nich jak najwięcej użytkowników.


Płatna promocja

Stworzymy i skonfigurujemy pod potencjalnych klientów płatną reklamę, która będzie wyświetlana w social media.


Wizualna oprawa profilu

Stworzymy dla Ciebie banery czy ikony z logiem firmy, które będą wyświetlane na profilach w social media.

Daj o sobie znać!

Serwisy społecznościowe to ogromny potencjał. Znajdują się w nich miliony użytkowników, którzy mogą stać się naszymi klientami. Jednak trzeba odpowiednio wykorzystać ten potencjał. Trzeba dać o sobie znać, prowadzić profil na jakościowych wpisach, zachować regularność i terminowość publikacji. Aktywne i przemyślane działania szybko przyniosą efekty.