Agencja Marketingowa SEOHeroes

Tworzenie Sklepów Internetowych

Chciałbyś rozpocząć sprzedaż w Internecie? A może już posiadasz sklep internetowy, ale nie spełnia on Twoich oczekiwań lub nie generuje zamówień? Zapraszamy do współpracy – stworzymy dla Ciebie profesjonalny sklep internetowy w oparciu o system Prestashop, przemyślany pod kątem struktury i przygotowany pod działania marketingowe.

Darmowa wycena usługi

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Analiza potrzeb

  Prowadzimy wywiad, aby ustalić potrzeby Twojego biznesu w e-Commerce, a także proponujemy własne rozwiązania, których sukcesy widzimy w innych projektach

  Wycena & Plan

  Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy dla Ciebie wycenę wdrożenia oraz plan działania z podziałem na terminy realizacji konkretnych etapów.

  Projekt graficzny

  W pierwszym etapie przygotowujemy projekty wszystkich dostępnych widoków sklepu, zarówno w wersji na komputery osobiste, jak i telefony.

  Konsultacje i wdrożenie zmian

  Po zaprezentowaniu widoków możesz nanieść swoje uwagi do każdego layoutu, skonsultujemy je wspólnie, a kolejno nasi graficy naniosą konieczne modyfikacje.

  Finalne projekty

  Po akceptacji wszystkich widoków projekt jest przygotowywany dla programistów wraz z eksportem elementów graficznych, ikon, animacji czy powtarzalnych styli.

  Wdrożenie programistyczne

  W drugim etapie rozpoczynamy wdrożenie programistyczne. Nad sklepem pracuje Front-end Developer (warstwa graficzna) oraz Back-end Developer (warstwa funkcjonalna).

  Testy oprogramowania

  Po zakończeniu wdrożenia programistycznego nasze zespół przeprowadza szereg testów z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, aby nanieść konieczne poprawki.

  Odbiór gotowego projektu

  To już koniec! Po akceptacji projektu zaprezentowanego na serwerze roboczym, ustalamy termin uruchomienia strony i wdrażamy nowy e-Commerce na Twoją domenę.

  Docenieni
  przez wielu  

  Koncepcja
  naszych działań 

  Dzielimy się wiedzą

  Każda ze stron Klient – Agencja posiada własne doświadczenie. Klient czysto praktyczne ze swojej branży i uzyskane na tle analizy konkurencji, a Agencja doświadczenie zbudowane na podstawie wielu wdrożeń o różnej tematyce i wiedzy swoich specjalistów.

  Łącząc nasze pomysły podczas wywiadu ustalamy, czego potrzebuje klient, a czego może potrzebować, choć jeszcze o tym nie wie. Dzielimy się spostrzeżeniami, jakie funkcjonalności działają, a jakich nie ma potrzeby wdrażać generując dodatkowe koszty. Cel? Zbudowanie kompletnej platformy, która w 100% spełni oczekiwania naszego partnera i jego klientów.

  Bezpłatna wycena

  Nie przesadzamy, ułatwiamy

  e-Commerce to nie miejsce na spektakularne animacje, długie ścieżki zakupowe poprzedzone koniecznością interakcji ze stroną czy odejście w kierunku artystycznej wizji zaburzającej intuicyjność strony (choć odpowiednia grupa docelowa faktycznie może tego wymagać).

  Sklep Internetowy ma przede wszystkim sprzedawać, a co za tym idzie: musi być intuicyjny, łatwy i przyjemny w użytkowaniu, odpowiednio prezentować produkty i informacje o nich, działać szybko, umożliwiać  klientowi szybkie odfiltrowanie produktów czy posiadać krótką ścieżkę sprzedażową. Właśnie na to stawiamy w naszych projektach (chyba, że klient przedstawi nam inne założenia).

  Bezpłatna wycena

  Realna optymalizacja techniczna w standardzie

  Nie bez powodu użyliśmy tutaj słowa “Realna”. W ofertach praktycznie każda agencja wymienia – optymalizacja SEO. Stało się to tak samo powszechne jak responsywność. Jaka jest rzeczywistość? Klienci kontaktują się z naszą agencją, aby ratować ich SEO po zmianie sklepu: bo nie została wykonana mapa przekierowań 301, bo nie zostały zmigrowane meta znaczniki, bo sklep technicznie został źle wykonany itd.

  Optymalizacja to szereg elementów, o które należy zadbać podczas różnych etapów wdrożenia, a nie puste marketingowe hasło. W naszej agencji zadbamy, aby Twój nowy sklep był zoptymalizowany technicznie pod SEO, aby po migracji struktura linków została zachowana lub aby stare linki były przekierowane na nowe, a także o wiele innych elementów ważnych z perspektywy SEO / e-Marketingu.

  Bezpłatna wycena

  Nie prowadzimy sprzedaży opartej o obietnice

  Klientów pozyskujemy poprzez nasze doświadczenie, jakość realizowanych projektów, kompleksowe podejście i wysokie standardy obsługi. Na etapie ofertowania nie będziemy Ci obiecywać TOP 1 na najbardziej konkurencyjnych frazach po uruchomieniu sklepu, wdrożenia w tydzień czy 50-krotnych przychodów jeśli tylko zamówisz u nas realizację e-Commerce. Wiesz co najczęściej wychodzi z takich obietnic …

  No właśnie nic sklepy nie są kończone lub są oddawane z wieloma błędami i problemami, ponieważ żaden profesjonalna agencja nie będzie Ci składać takich obietnic. Za większością sukcesów stoi wiele pracy, strategi rozwoju, inwestycje i czas.

  Bezpłatna wycena

  Zapewnimy ci Wsparcie na wielu poziomach

  To co wyróżnia naszą agencję, to szeroki zespół specjalistów w konkretnych dziedzinach branży. Naszym klientom zapewniamy wsparcie programistyczne, graficzne, e-Marketingowe, analityczne, doradcze. Współpraca z wieloma podmiotami jednocześnie rzadko dobrze się sprawdza: problemy komunikacyjne, brak spójności w działaniu, czas oczekiwania, zamieszanie w realizacji zadań.

  W agencji SEOHeroes od początku wychodziliśmy z założenia, że klient powierzający nam zadanie musi otrzymać kompleksową obsługę. To właśnie ona stoi za wieloma naszymi sukcesami i sprawnością realizowanych projektów. Zarówno w e-Marketingu (połączenie różnych usług i kanałów sprzedażowych w jeden skuteczny lejek), jak i w dziale webdevelopmentu (optymalizacja stron we współpracy z zespołem marketingowym, współpraca bezpośrednia w biurze grafików z programistami).

  Bezpłatna wycena

  Wybierz model
  dla twojej firmy  

  Oferujemy dwa modele realizacji stron:
  strony oparte o szablon i strony dedykowane

  24 miesięce gwarancji
  Sklepy oparte o szablon Prestashop
  < 12 000 zł netto

  Sklepy budowane w oparciu o ogólnodostępny szablon Prestashop z wysokimi ocenami społeczności.

  Bezpłatna wycena

  Kompleksowa konfiguracja profesjonalnego szablonu Prestashop

  Responsywność (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

  Przygotowanie podstawowych grafik i banerów potrzebnych do realizacji projektu

  Pełne możliwości obsługi e-Commerce wraz z wszystkimi podstawowymi funkcjonalnościami dostarczanymi przez Prestashop – Lista funkcjonalności 

  Wdrożenie opcjonalnych dodatkowych funkcjonalności ustalonych na etapie wyceny

  Optymalizacja techniczna SEO + doradztwo jak prowadzić sklep w przyszłości

  Testy wykonanego e-Commerce profesjonalnymi narzędziami

  Dostarczenie instrukcji obsługi sklepu w formacie PDF + możliwość prezentacji obsługi w formie online lub u nas w siedzibie

  Przeniesienie sklepu na serwer i domenę klienta – uruchomienie e-Commerce

  2-lata gwarancji na realizację

  24 miesięce gwarancji
  Sklepy dedykowane Prestashop
  < 42 000 zł netto

  Sklep internetowy zbudowany od podstaw: unikalny projekt graficzny zrealizowany zgodnie z brandingiem marki, zasadami UX & UI, zakodowanie zaakceptowanego projektu graficznego, podpięcie sklepu pod system Prestashop.

  Bezpłatna wycena

  Unikalny projekt graficzny zgodny z brandingiem firmy, UX & UI

  Zakodowanie projektu graficznego od podstaw, uwzględniając optymalizację kodu programistycznego

  Responsywność (dostosowanie do urządzeń mobilnych)

  Wdrożenie wszystkich podstawowych oraz dodatkowych, uzgodnionych na etapie wyceny, funkcjonalności e-Commerce

  Optymalizacja techniczna SEO + doradztwo jak prowadzić sklep w przyszłości

  Testy wykonanego e-Commerce profesjonalnymi narzędziami

  Dostarczenie instrukcji obsługi sklepu w formacie PDF + możliwość prezentacji obsługi w formie online lub u nas w siedzibie

  Przekazanie pełnych praw autorskich

  Przeniesienie sklepu na serwer i domenę klienta – uruchomienie e-Commerce

  2-lata gwarancji na realizację

  Ostatnie realizacje e-Commerce
  200+

  Wykonanych stron

  500+

  Wykonanych projektów

  100+

  Aktualnie prowadzonych
  projektów marketingowych

  20+

  Specjalistów gotowych
  do działania

  Gotowy do rozpoczęcia projektu?
  Darmowa wycena usługi

   Preferowany kontakt:

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

   Pn - Pt

   9oo-17oo

   Kontakt ogólny
   Polska
   Kraków
   Rybitwy 22
   pokój 320
   Czechy
   Karviná
   Masarykovo nám. 6/5
   Pn - Pt

   8oo-17oo

   Wyznacz trasę