Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

SEO Prasówka Wrzesień 2020 – podsumowanie

SEO Prasówka wrzesień! Jak ten czas leci! Wrzesień już za nami, weszliśmy w październik, co najszybciej można zauważyć za oknami. Dlatego przedstawiamy Wam zbiór najważniejszych doniesień ze świata pozycjonowania i marketingu internetowego. Zapraszamy do lektury!

9 września 2020

Według Johna Muellera strona, której widoczność ucierpiała z powodu aktualizacji głównego algorytmu Google (Core Update) będzie mogła zostać odbudowana bez konieczności czekania do kolejnej aktualizacji.

Źródło: Searchengineland.com

17 września 2020

W tym dniu Google poinformowało, że w niedługim czasie chce rozpocząć indeksowanie niektórych podstron wykorzystując protokół HTTP/2.

Źródło: Searchengineland.com

22 września 2020

Możliwość przekazania danych, które dotyczą formy wysyłki w wynikach wyszukiwania z wykorzystaniem mikrodanych – informuje Google.

Źródło: Searchengineland.com

23 września 2020

Od 23.09 do początku października w Google występowały dość duże problemy z indeksowaniem mobilnych i przetwarzaniem tagów kanonicznych. Skutkiem tego było wyrzucenie z indeksu wyszukiwarki Google niektórych podstron. Co ciekawe,  sierpniu mieliśmy do czynienia z podobną awarią. Jest to więc kolejny taki problem w krótkim czasie.

Źródło: Seroundtable.com

Oraz

Google udostępnia kod źródłowy parsera pliku robots.txt w Javie i C++.

Źródło: Searchengineland.com

Oraz

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że Facebook planuje usunąć limit 20% tekstu w reklamach. Ponieważ jest to temat, który zmienia wiele w promowaniu, to rozwiniemy go w najbliższym wpisie na blogu.

Źródło: Marketing Przy Kawie

30 września 2020

Google Moja Firma zostaje wyposażone w nowe wykresy wydajności.

Źródło: Seroundtable.com

Tak więc kończymy wrzesień z kolejną awarią Google i dobrymi informacjami dla miłośników Facebook Ads! Zapraszamy na naszego bloga za miesiąc, by poznać zbiór newsów ze świata marketingu z października. Tymczasem zostając w temacie Facebooka – zachęcamy do przeczytania naszego wpisu FACEBOOK PROMOCJA POSTÓW, WITRYN, WYDARZEŃ.

Do zobaczenia za miesiąc z kolejną prasówką!

Author avatar
Agencja SEOHeroes
https://seoheroes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *