Responsive Web Design

W dzisiejszych czasach responsywna (przystosowana pod urządzenia mobilne) strona internetowa to standard. Znaczna część użytkowników Internetu przegląda strony właśnie na urządzenia mobilnych, a wygoda poruszania się będzie decydować o decyzji zakupu usług lub produktów. Dodatkowo algorytmy Google premiują strony, które posiadają mobilne wersje, zwiększając ich pozycje w wyszukiwarce.


icp-mobilem


Dlaczego warto wybrać nasze usługiSzata graficzna

Przystosujemy stronę internetową pod urządzenia mobilne, ale równocześnie zachowamy interesujący dla użytkownika wygląd, który wyróżni się na tle konkurencji.Intuicyjność

Poruszanie się po witrynie firmowej stanie się bardzo proste i intuicyjne. Klient nie będzie się irytował poszukując dostępu do opublikowanych na łamach strony danych.Szybkość działania

Zoptymalizujemy cały proces, tak aby osiągnąć jak najkrótsze czasy ładowania strony. Pomoże to w pozycjonowaniu, a także zwiększy komfort przeglądania podstron.

Czysty kod pozbawiony błędów

Nasi programiści stworzą dla Ciebie mobilną wersję wolną od błędów. Czysty, przejrzysty i zoptymalizowany kod. Dzięki temu strona nie będzie robić problemów, które generowałyby kolejne koszta. Niestety niszowe firmy często nie przykładają wagi do jakości kodu, co wychodzi przy późniejszym korzystaniu.


trans-pg-px5