Pomożemy Ci zaistnieć na rynku

Rozwój nowych firm

Rozpoczynasz swoją przygodę z biznesem? Jesteś na etapie otwierania działalności lub właśnie wystartowałeś? Pomożemy Twojej firmie zaistnieć oraz utrzymać się na rynku! Oferujemy wsparcie oraz wdrażamy kompleksowe działania, aby działalność dynamicznie się rozwijała. Budżet zależy wyłącznie od Ciebie – zarówno na początku współpracy, jak i w każdym kolejnym miesiącu. Przygotowujemy skuteczną strategię, którą następnie odpowiednio wdrażamy. Tworzymy stronę internetową, projektujemy logo, materiały firmowe, podpinamy narzędzia analityczne, prowadzimy profile w Social Mediach, przygotowujemy Wizytówkę Google. Strategię marketingową opieramy na działaniach krótkofalowych oraz długofalowych. Posiadamy długoletnie doświadczenie, a zdobyta wiedza pozwala nam na dobranie skutecznych i efektywnych rozwiązań.

01

Zaplanowanie strategii

02

Prywatny opiekun

03

Stała współpraca

04

Wspólne sukcesy

Zrób pierwszy krok!

Przygotujemy dla Ciebie interesującą ofertę, wcześniej jednak musisz do nas napisać. W wiadomości zawarty powinien być charakter prowadzonej działalności oraz możliwości budżetowe. Wówczas jesteśmy w stanie stworzyć doskonale dopasowaną ofertę w formie planu działania. W momencie jej akceptacji przystępujemy do podpisania umowy. Następnie przydzielamy do projektu prywatnego opiekuna, który sprawował będzie opiekę nad realizacją strategii rozwoju. Natychmiastowo przystępujemy do działania!

Wyniesiemy Cię na szczyt

1

Od lat wspieramy firmy w rozwoju i utrzymywaniu się na rynku. Doskonale znamy realia, bowiem prowadzimy własne sklepy internetowe. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w różnych sektorach gospodarki – obsługujemy firmy, niezależnie od charakteru branży.

Kompleksowe wsparcie

2

Nie tylko wdrażamy przygotowaną strategię, ale również oferujemy specjalistyczne doradztwo na każdym etapie realizacji. Proponujemy rozwiązania, które efektywnie przekładać się będą na osiągane zyski. Nasi specjaliści to gwarancja wysokojakościowej obsługi!

To Ty ustalasz budżet!

3

W zależności od możliwości finansowych przedsiębiorcy, środki przeznaczone na rozwój firmy mogą przyjmować różną wartość. Niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz na starcie, przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę!

Pełna dyskretność

4

Twoja firma należy do Ciebie, my wyłącznie pomagamy Ci w rozwoju. Skutecznie realizujemy strategię, zapewniając Ci osiągnięcie sukcesu. Zapewniamy jednak dyskrecję i nie staramy się go przypisać sobie. Nasza pomoc opiera się na budowie silnego wizerunku firmy w świadomości klientów.

Niczym nie ryzykujesz

5

Wkładamy serce w każdą realizację, zapewniając naszym klientom maksymalne zadowolenie ze świadczonych usług. Doskonale zatem wiemy, że nowi kontrahenci również będą usatysfakcjonowani współpracą. Umowę podpisujemy na czas nieokreślony oraz  zapewniamy możliwość 30-dniowego wypowiedzenia. W każdym momencie klient zdecydować się może na zakończenie współpracy.

Szeroki zakres usług

6

Sukces Twojej firmy osiągniemy dzięki pracy działu marketingowego & PR, grafików, programistów, webdeveloperów oraz analityków. Pieczę nad całością działań sprawuje prywatny opiekun. Podejmujesz zatem współpracę z agencją, dysponującą specjalistami w każdej dziedzinie.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813