Agencja Marketingowa SEOHeroes
Sklepy internetowe
Sklepy internetowe
Teamnet Software
Design + Software
Prestashop
Realizacja obejmowała zbudowanie nowej strony od podstaw oraz migrację z WordPress do Prestashop 8.1. W ramach e-Commerce stworzyliśmy takie dedykowane moduły jak: automat do wysyłki kodów, pakiety produktowe czy systemy do raportowania i podsumowywania sprzedaży. Cały projekt graficzny i kod został opracowany przez naszych specjalistów od podstaw, tak aby zachować najwyższy standard jakości.
Sklepy internetowe
Sypialnia Plus
Design + Software
Prestashop
Mieliśmy okazję współpracować z firmą SypialniaPlus przy odświeżeniu ich sklepu internetowego, opartego na systemie Prestashop. Poprzednia wersja sklepu nie spełniała wizualnych ani technicznych wymagań właściciela, dlatego zdecydowano się na realizację zupełnie nowego projektu. Nasze zadanie obejmowało stworzenie dedykowanego sklepu internetowego i podpięcie go pod Prestashop w wersji 1.7.
Sklepy internetowe
electofun
Design + Software
Prestashop
Współpraca z electofun zaczęła się od pojedynczych działań e-marketingowych oraz wsparcia programistycznego dla systemu PrestaShop, jeszcze dla poprzedniego sklepu online opartego na szablonie. Wkrótce jednak nasza współpraca rozszerzyła się o nowe usługi e-marketingowe, wdrażanie dedykowanych funkcjonalności, a ostatecznie doprowadziła do pomysłu stworzenia nowego sklepu internetowego.
Sklepy internetowe
Dobre Serwery
Design + Software
Prestashop
Przedmiotem realizacji było zbudowanie dedykowanego konfiguratora serwerów uwzględniającego dynamiczną zmianę parametrów w produkcie. Na podstawie konfiguracji budowana jest cena i specyfikacja, którą możemy zapisać na koncie lub pobrać w pdf. Całość została oparta o system Prestashop, który został odpowiednio zmodyfikowany pod to wdrożenie.
Sklepy internetowe
Sensummare
Design + Software
Wordpress
Realizacja obejmowała stworzenie nowego, unikalnego sklepu internetowego podpiętego pod platformę WordPress wraz z migracją wszystkich danych ze starej platformy: zamówienia, klienci, produkty, konta.
Sklepy internetowe
Pskomsklep
Design + Software
Prestashop
Firma Pskomsklep zdecydowała się wykorzystać pełen potencjał swojego sklepu, co pozwoliło nam stworzyć nowy, unikalny projekt przygotowany przez naszych grafików. Całość została zakodowana od podstaw i zintegrowana z systemem Prestashop. Efekt naszej pracy można zobaczyć online pod adresem pskomsklep.pl.
Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę