Agencja Marketingowa SEOHeroes
Teamnet Software
Design + Software
Prestashop
Realizacja obejmowała zbudowanie nowej strony od podstaw oraz migrację z WordPress do Prestashop 8.1. W ramach e-Commerce stworzyliśmy takie dedykowane moduły jak: automat do wysyłki kodów, pakiety produktowe czy systemy do raportowania i podsumowywania sprzedaży. Cały projekt graficzny i kod został opracowany przez naszych specjalistów od podstaw, tak aby zachować najwyższy standard jakości.
Zobacz stronę
Dedykowany Sklep Internetowy

Teamnet Software to historia wieloletniej współpracy w kompleksowym wydaniu. Do realizacji strony podchodziliśmy już drugi raz. Początkowo przeprowadziliśmy kompleksowy redesign strony opartej na WordPressie, zachowując pierwotną architekturę. Tym razem wdrożenie było nieporównywalnie większe. WordPressa zamieniliśmy na Prestashop, każdą funkcjonalność oraz cały projekt sklepu zbudowaliśmy od podstaw, aby zapewnić stabilność i najwyższy standard e-commerce na długie lata.

Wieloetapowy proces obejmował: Miesiące pracy i testów, Setki godzin spędzonych na tworzeniu treści produktowych, Tysiące wypitych kaw.

Wszystkie te wysiłki sprawiły, że efekt końcowy jest wyjątkowy i z pewnością będzie to jeden z naszych ulubionych projektów.

Zaawansowane, dedykowane rozwiązania

Wdrożenie sklepu obejmowało wiele dedykowanych rozwiązań, które nie tylko ułatwiają prowadzenie działalności e-commerce, ale również zapewniają najwyższe standardy obsługi klientów. Opracowaliśmy takie rozwiązania jak:

 • Porównywarka produktów: umożliwiająca klientom łatwe porównanie różnych produktów.
 • Mega menu: zapewniające łatwą nawigację po stronie.
 • Wirtualny doradca: podpowiadający klientom odpowiednie produkty.
 • Pakiety produktowe: pozwalające na sprzedaż zestawów produktów.
 • Automat do wysyłki kodów: usprawniający proces dostarczania kodów do klientów.
 • Dedykowane podstrony CMS: projektowane przez naszych grafików.
 • Unikalna struktura opisów produktowych: zoptymalizowana i wdrożona dla lepszej prezentacji produktów.
 • Moduł do dodawania logotypów: programów wchodzących w skład pakietów.
 • Moduł do szybkiego przełączania się między wersjami produktu: pozwalający na łatwe porównanie wariantów.
 • One page checkout: o spersonalizowanej architekturze pól dostosowanej do potrzeb partnera i jego klientów.
 • Zaawansowana wyszukiwarka produktów: umożliwiająca szybkie i precyzyjne wyszukiwanie.
 • Automatyczne zaciąganie opisów i specyfikacji: z produktów bazowych do pakietów produktowych.
 • Moduł zwrotów produktów: ułatwiający proces zwrotów.
 • Podpinanie dokumentów księgowych: integracja z systemem księgowym i wiele innych funkcji.

Te rozwiązania mają na celu maksymalne usprawnienie działalności sklepu, jednocześnie podnosząc komfort i satysfakcję klientów.

Dedykowane sklepy internetowe

Agencja SEOHeroes oferuje 2 modele realizacji stron: w oparciu o szablony oraz strony dedykowane. Strony szablonowe to tańsze i szybsze w realizacji projekty, sugerowane małym firmą lub osobom dopiero rozpoczynającym biznes, które nie są pewni jego rozwoju. Jeśli jednak rozwijasz już firmę od wielu lat lub posiadasz konkretny biznesplan, który uwzględnia niskie ryzyko porażki, to zdecydowanie polecamy realizację w modelu dedykowanym. Inwestycja w stronę firmową lub sklep internetowy, to jednorazowy koszt, który będzie nam się zwracał prze długie lata. Nawet jeśli konwersja, dzięki dedykowanej stronie, będzie wyższa o 10 – 20% (na co ma wpływ lepszy poziom UX / UI, unikalny design, szybkość działania i lepiej rozmieszczone elementy CTA), to w skali kolejnych lat droższy projekt zwróci się wielokrotnie. Dodatkowo unikalna strona pozwoli Ci lepiej budować wizerunek, świadomość i zaufanie do swojej marki. Oczywiście plusów dedykowanego modelu realizacji jest o wiele więcej, jak choćby wyższe bezpieczeństwo przed włamaniami (co jest szczególnie ważne przy e-Commerce). Jeśli chcesz poznać opinię, który model jest lepszy dla Twojego biznesu, to skontaktuj się z naszymi doradcami.

Najnowsze i sprawdzone technologie

Podążamy technologicznie
z duchem czasu

Nasz zespół nieustannie rozwija kompetencje, a w firmie wdrażane są nowe oprogramowania i aplikacje, które pozwalają podnosić poziom procesu wdrożenia strony. Bazując również na doświadczeniu i wewnętrznych testach, naszym klientom sugerujemy konkretne integracje z systemami zewnętrznymi, które mogą im ułatwić pracę, sprzedaż czy dotarcie do klientów. Agencja SEOHeroes przy wdrożeniach programistycznych specjalizuje się systemach CMS: WordPress oraz Prestashop. Wiele projektów wykonujemy również w modelu dedykowanym na frameworkach: Symfony i Laravel. Realizację projektów umożliwiają nam: programy graficzne firmy Adobe, edytory kodów firmy JetBrains, programy do testowania stron, system do zarządzania zadaniami, programy umożliwiające edycję video, robocze serwery i domeny, GIT, komunikatory wewnętrzne i inne mniejsze aplikacje. We współpracy z działem marketingu wykorzystujemy również m.in.: programy analityczne, Big Data, aplikacje Google, Semrush, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Webpozycja, Baselinker, Screaming Frog.

Dlaczego nasze projekty odnoszą sukces?

Rynek jest obfity w usługi agencji interaktywnych, które realizują strony i sklepy internetowe dla firm. Rozbieżność cen jest ogromna, co wiąże się z końcową jakością projektu. Oczywiście wiele działalności, zwłaszcza dopiero rozpoczynających walkę na rynku, skusi się na bardzo niskie ceny wdrożenia oferowane bardzo często przez freelancerów. W naszej agencji SEOHeroes do stron internetowych podchodzimy zupełnie w inny sposób. Witryna internetowa lub e-Commerce, nie ma być wyłącznie miejscem, gdzie klient znajdzie kontakt i informacje o produkcie. Strona internetowa to o wiele większe narzędzie, które musi być dopracowane na wielu płaszczyznach, zwłaszcza że dla firm jest to jednorazowa inwestycja, która będzie na siebie zarabiała przez długie lata. Dlatego strony nie oceniamy tylko pod kątem czy powstanie, czy nie, ale tego jak zostanie zrealizowana. A na profesjonalne strony należy poświęcić o wiele więcej czasu i zaangażować w to doświadczony zespół.

.

Jakie cechy posiada dobra strona? Nowoczesny wygląd, ale zarazem intuicyjny (UX / UI), bez przesadnych elementów odciągających uwagę klienta, odpowiednio zaprojektowana architektura i elementy Call to Action, odpowiednia prezentacja oferty oraz budowa zaufania do marki na poziomie treści i sekcji social proof, projekt mocno przemyślany pod kątem responsywności, tak aby korzystanie z niego na telefonie było przyjemnością, wdrożenie programistyczne, które będzie wolne od błędów, a kod strony będzie zoptymalizowany (ma to wpływ na bezpieczeństwo i szybkość działania), wdrożenie przydatnych dla danej branży funkcjonalności, intuicyjne podpięcie pod CMS, tak aby klientowi łatwo było administrować stronę, zabezpieczenie strony przed integracją osób trzecich, wdrożenie struktury i optymalizacji technicznej pod SEO, podpięcie narzędzi analitycznych, odpowiednia konfiguracja serwera po stronę. Nowa storna ma być silnym narzędziem wizerunkowym i marketingowym / sprzedażowym. Dlatego oszczędzanie na etapie jej tworzenia przyniesie tylko straty przy dalszych działaniach e-Marketingowych (niższa konwersja).

Responsywność
kluczem do sukcesu

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę