Agencja Marketingowa SEOHeroes
Sypialnia Plus
Design + Software
Prestashop
Mieliśmy okazję współpracować z firmą SypialniaPlus przy odświeżeniu ich sklepu internetowego, opartego na systemie Prestashop. Poprzednia wersja sklepu nie spełniała wizualnych ani technicznych wymagań właściciela, dlatego zdecydowano się na realizację zupełnie nowego projektu. Nasze zadanie obejmowało stworzenie dedykowanego sklepu internetowego i podpięcie go pod Prestashop w wersji 1.7.
Zobacz stronę
Nowoczesny design z mocnym naciskiem na SEO

Klientowi bardzo zależało na stworzeniu sklepu wyróżniającego się na rynku, prezentującego wysoką jakość wizualną oraz mocno przystosowanego pod działania SEO. Nasi graficy skupili się na ciekawym, nieszablonowym wyeksponowaniu informacji i silnej spójności z identyfikacją wizualną, tworząc unikalną ikonografię oraz projekt, który nie zestarzeje się szybko.

Jednocześnie zbudowaliśmy rozbudowaną architekturę strony, co widać choćby w elementach menu, które obejmuje setki stron zoptymalizowanych pod kątem SEO. Klientowi przekazaliśmy również dedykowane sekcje na stronie, umożliwiające tworzenie treści pod kątem pozycjonowania.

Cały układ strony został zaprojektowany tak, aby użytkownik mógł szybko i intuicyjnie znaleźć potrzebne produkty, jednocześnie spełniając wymagania algorytmów Google dotyczące struktury informacji.

Warstwa funkcjonalna

W ramach realizacji wdrożyliśmy wiele ciekawych funkcjonalności, które usprawniają działanie sklepu i realizację zamówień. Najciekawszym rozwiązaniem był moduł Wirtualnego Doradcy, który na podstawie kilku pytań i różnych scenariuszy dobiera produkt do potrzeb klienta. Dzięki temu osoby, które nie wiedzą, jaki materac wybrać, mogą szybko otrzymać konkretne propozycje.

Do innych wdrożonych funkcjonalności należą: One Page Checkout, umożliwiający szybkie i wygodne finalizowanie zakupów, Chat, pozwalający na bezpośrednią komunikację z obsługą sklepu. Dedykowany moduł FAQ, który można dodatkowo wykorzystywać przy wybranych produktach, Funkcjonalność WishList, umożliwiająca klientom zapisywanie ulubionych produktów, Integracja z TrustMate, dzięki której na stronie automatycznie pojawiają się opinie o sklepie i produktach, Integracja z zaawansowaną wyszukiwarką Klevu, poprawiająca wyniki wyszukiwania na stronie, Blog, który pomaga w generowaniu wartościowych treści i poprawie SEO, Zaawansowany system filtrów, pozwalający na tworzenie dedykowanych podstron pod SEO, z możliwością ustawiania wszystkich kluczowych opisów i znaczników.

Te funkcjonalności sprawiają, że sklep jest nie tylko bardziej przyjazny dla użytkowników, ale także lepiej zoptymalizowany pod kątem SEO, co pomaga w osiąganiu lepszych wyników w wyszukiwarkach internetowych.

Dedykowane sklepy internetowe

Agencja SEOHeroes oferuje 2 modele realizacji stron: w oparciu o szablony oraz strony dedykowane. Strony szablonowe to tańsze i szybsze w realizacji projekty, sugerowane małym firmą lub osobom dopiero rozpoczynającym biznes, które nie są pewni jego rozwoju. Jeśli jednak rozwijasz już firmę od wielu lat lub posiadasz konkretny biznesplan, który uwzględnia niskie ryzyko porażki, to zdecydowanie polecamy realizację w modelu dedykowanym. Inwestycja w stronę firmową lub sklep internetowy, to jednorazowy koszt, który będzie nam się zwracał prze długie lata. Nawet jeśli konwersja, dzięki dedykowanej stronie, będzie wyższa o 10 – 20% (na co ma wpływ lepszy poziom UX / UI, unikalny design, szybkość działania i lepiej rozmieszczone elementy CTA), to w skali kolejnych lat droższy projekt zwróci się wielokrotnie. Dodatkowo unikalna strona pozwoli Ci lepiej budować wizerunek, świadomość i zaufanie do swojej marki. Oczywiście plusów dedykowanego modelu realizacji jest o wiele więcej, jak choćby wyższe bezpieczeństwo przed włamaniami (co jest szczególnie ważne przy e-Commerce). Jeśli chcesz poznać opinię, który model jest lepszy dla Twojego biznesu, to skontaktuj się z naszymi doradcami.

Najnowsze i sprawdzone technologie

Podążamy technologicznie
z duchem czasu

Nasz zespół nieustannie rozwija kompetencje, a w firmie wdrażane są nowe oprogramowania i aplikacje, które pozwalają podnosić poziom procesu wdrożenia strony. Bazując również na doświadczeniu i wewnętrznych testach, naszym klientom sugerujemy konkretne integracje z systemami zewnętrznymi, które mogą im ułatwić pracę, sprzedaż czy dotarcie do klientów. Agencja SEOHeroes przy wdrożeniach programistycznych specjalizuje się systemach CMS: WordPress oraz Prestashop. Wiele projektów wykonujemy również w modelu dedykowanym na frameworkach: Symfony i Laravel. Realizację projektów umożliwiają nam: programy graficzne firmy Adobe, edytory kodów firmy JetBrains, programy do testowania stron, system do zarządzania zadaniami, programy umożliwiające edycję video, robocze serwery i domeny, GIT, komunikatory wewnętrzne i inne mniejsze aplikacje. We współpracy z działem marketingu wykorzystujemy również m.in.: programy analityczne, Big Data, aplikacje Google, Semrush, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Webpozycja, Baselinker, Screaming Frog.

Dlaczego nasze projekty odnoszą sukces?

Rynek jest obfity w usługi agencji interaktywnych, które realizują strony i sklepy internetowe dla firm. Rozbieżność cen jest ogromna, co wiąże się z końcową jakością projektu. Oczywiście wiele działalności, zwłaszcza dopiero rozpoczynających walkę na rynku, skusi się na bardzo niskie ceny wdrożenia oferowane bardzo często przez freelancerów. W naszej agencji SEOHeroes do stron internetowych podchodzimy zupełnie w inny sposób. Witryna internetowa lub e-Commerce, nie ma być wyłącznie miejscem, gdzie klient znajdzie kontakt i informacje o produkcie. Strona internetowa to o wiele większe narzędzie, które musi być dopracowane na wielu płaszczyznach, zwłaszcza że dla firm jest to jednorazowa inwestycja, która będzie na siebie zarabiała przez długie lata. Dlatego strony nie oceniamy tylko pod kątem czy powstanie, czy nie, ale tego jak zostanie zrealizowana. A na profesjonalne strony należy poświęcić o wiele więcej czasu i zaangażować w to doświadczony zespół.

.

Jakie cechy posiada dobra strona? Nowoczesny wygląd, ale zarazem intuicyjny (UX / UI), bez przesadnych elementów odciągających uwagę klienta, odpowiednio zaprojektowana architektura i elementy Call to Action, odpowiednia prezentacja oferty oraz budowa zaufania do marki na poziomie treści i sekcji social proof, projekt mocno przemyślany pod kątem responsywności, tak aby korzystanie z niego na telefonie było przyjemnością, wdrożenie programistyczne, które będzie wolne od błędów, a kod strony będzie zoptymalizowany (ma to wpływ na bezpieczeństwo i szybkość działania), wdrożenie przydatnych dla danej branży funkcjonalności, intuicyjne podpięcie pod CMS, tak aby klientowi łatwo było administrować stronę, zabezpieczenie strony przed integracją osób trzecich, wdrożenie struktury i optymalizacji technicznej pod SEO, podpięcie narzędzi analitycznych, odpowiednia konfiguracja serwera po stronę. Nowa storna ma być silnym narzędziem wizerunkowym i marketingowym / sprzedażowym. Dlatego oszczędzanie na etapie jej tworzenia przyniesie tylko straty przy dalszych działaniach e-Marketingowych (niższa konwersja).

Responsywność
kluczem do sukcesu

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę