Agencja Marketingowa SEOHeroes
Proekorecykling
e-Marketing
SEO
Współpraca z Proekorecykling przy pozycjonowaniu strony trwa już od ponad 5 lat. Przez ten czas z małej firmy lokalnej w Krakowie, zbudowaliśmy zasięgi lidera branży w całej Polsce. W projekcie o pierwotnie niskim potencjale zasięgowym wygenerowaliśmy widoczność na ponad 1500 frazach sprzedażowych w TOP 10, ogromny ruch organiczny i ilość leadów.
Wyceń kompleksowy marketing
Punkt wyjściowy SEO

Rozpoczynając współpracę z firmą Proekorecykling ponad 5 lat temu celem było zdobycie widoczności na frazy lokalne takie jak: skup makulatury Kraków, odbiór odpadów Kraków itd. Strona posiadała wtedy zerową widoczność, działania rozpoczynaliśmy od podstaw. Cierpliwość i sumienna praca pozwoliły nam po kilku miesiącach wejść do TOP 10 z perspektywami coraz lepszych pozycji. Jednak równocześnie z naszymi działaniami rozwijała się firma klienta, który postanowił realizować zlecenia w całej Polsce.

Rozszerzenie zakresu prac

Aby zbudować dla naszego klienta globalną widoczność w Polsce przygotowaliśmy dość unikalną na tamte czasy strategię. Nasi programiści opracowali automatyczny generator podstron, który stworzył podstrony z synonimizowanymi tekstami na wszystkie największe miasta w Polsce pod różne usługi Proekorecykling. Efekt? Strona obecnie zajmuje kluczowe miejsca w Google na ponad 100 miastach, a ilość fraz w TOP 10 z około 50 dedykowanych na Kraków, rozwinęła się do niespełna 1500.

Wartość domeny i sumienna praca

Oczywiście samo wygenerowanie podstron nie zapewniło sukcesu w Google. To tylko jeden z elementów strategii. Strona jest od lata regularnie linkowana wartościowymi linkami, wdrażane są różne zmiany związane z nowościami w algorytmach Google, prowadzone są prace wewnętrzne nad contentem. SEO to stała, długofalowa praca, ale koszt usługi względem ilości leadów i przychodów z pozycjonowania, stał się marginalny dla klienta, dzięki wieloletniemu rozwojowi z naszą agencją.

Jak nasza agencja podchodzi do działań e-Marketingowych?

W agencji SEOHeroes kierujemy się zasadą Win – Win, czyli Wygrywa Klient, Wygrywa nasza Agencja. Wynikiem takiego podejścia jest brak długi umów. Podpisujesz na działania e-Marketingowe wyłącznie umowę na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem. To efekty prac mają mówić o wartości naszej współpracy, a nie sztywne dokumenty. Dlatego też w swoim portfolio posiadamy wiele zadowolonych firm, z którymi działamy od lat i utrzymujemy świetne relacje biznesowe. Mając na uwadze takie warunki współpracy wkładamy również 100% swojego zaangażowania i wiedzy w projekty klientów, aby widzieli, że rzetelna, transparentna i jakościowa praca przy e-Marketingu może przynieść ich firmie znaczące korzyści finansowe i rozwój na rynku. Wspomniana transparentność jest również dla nas bardzo ważna. Chcąc utrzymać pozytywną atmosferę, nie możemy sobie pozwolić, aby klient miał wątpliwości co do naszej obsługi. Partnerzy SEOHeroes otrzymują jasne i obszerne raporty, stały wgląd w kampanie SEM, czy możliwość spotkań online, gdzie wspólnie omawiamy efekty naszej pracy. Chciałbyś wypróbować jak to działa? Napisz do nas, przy elastycznej umowie nie ryzykujesz, a możesz zyskać zaufanego partnera od e-Marketingu.

Najnowsze i sprawdzone technologie

Podążamy technologicznie
z duchem czasu

Nasz zespół nieustannie rozwija kompetencje, a w firmie wdrażane są nowe oprogramowania i aplikacje, które pozwalają podnosić poziom działań e-Marketingowych i wdrożeniowych. Agencja SEOHeroes posiada ogromną wiedzę programistyczną, dlatego też wszelakie wdrożenia pod kątem działań e-Marketingowych, optymalizacje czy konfiguracja i podpięcie tagów analitycznych nie stanowi dla nas problemu. Pracujemy z różnorodnymi systemami, więc jeśli tylko jest taka możliwość, to wesprzemy Cię w przygotowaniu strony internetowej pod wybrane usługi. W działaniach e-Marketingowych wykorzystujemy takie programy jak: programy analityczne, Big Data, aplikacje Google, Semrush, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Webpozycja, Baselinker, Screaming Frog. Całość technologii pozwala nam osiągać wysokie wyniki w szybkim czasie.

Jakie budżety potrzebne są do działań e-Marketingowych?

Często otrzymujemy pytanie – ile kosztuje dana usługa lub kompleksowy marketing dla marki? Niestety w naszej branży nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ działać możemy w różnych budżetach odpowiednio dobierając usługi oraz zakres prac. Każda branża rządzi się swoimi prawami i oczywiście skuteczna reklama dla prawnika w warszawie za 300 zł / miesięcznie nie będzie możliwa. Ale o ile próg minimalny można określić, o tyle maksymalnego progu już nie ma. Im większy budżet firma przeznacza na e-Marketing, tym szybsze efekty i na większą skalę jesteśmy w stanie uzyskać. W Google Ads możemy generować więcej kliknięć, w Meta Ads większe zasięgi, a w SEO pozyskiwać więcej i lepszej jakości linki, co przekłada się na wzrost pozycji. Dlatego jeśli zastanawiasz się, czy Twój budżet jest odpowiedni, to napisz lub zadzwoń do nas. Omówimy Twoją obecność w Internecie, potencjał rozwoju, konkurencję i propozycję rozłożenia środków finansowych, tak abyś realizował swoje cele e-Marketingowe oraz zapewnił firmie stały rozwój.

Współpracuj
z najlepszymi

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę