Agencja Marketingowa SEOHeroes
Granitan
e-Marketing
SEM
SEO
Social
Z firmą Granitan podjęliśmy się kompleksowej obsługi e-Marketingowej obejmującej: SEO, Prowadzenie Social Media, Google Ads oraz Meta Ads. Zobacz jakie efekty udało nam się osiągnąć w konkurencyjnej branży, jak odświeżyliśmy wizerunek w Social oraz jaką strategią kierowaliśmy się przy promocji marki.
Wyceń kompleksowy marketing
Działania SEO (pozycjonowanie)

Działania w zakresie SEO podjęliśmy w styczniu 2022 roku, gdy strona w TOP 10 pojawiała się pod 300 słowami kluczowymi. Sklep internetowy przed naszą obsługą z miesiąca na miesiąc zyskiwał na widoczności, ale tendencja była bardzo powolna. Po wewnętrznym audycie SEO wdrożyliśmy szereg zmian technicznych pod kątem SEO. Jaki był efekt działań. Na przestrzeni 3 miesięcy strona zwiększyła swoją widoczność ponad 2-krotnie do 750 słów w TOP 10. Strategia pozycjonowania niezależnie z pracami on-site, obejmowała działa off-site, czyli linkowanie domeny za pomocą artykułów sponsorowanych i forów dyskusyjnych (na frazy długoogonowe). Efektem naszych prac było zwiększenie na przestrzeni 12 miesięcy widoczności w TOP 10 ponad 4-krotnie do 1300+ fraz, w tym wypozycjonowanie najważniejszych słów kluczowych na pierwsze miejsca np. – zlewy granitowe (czyli główny produkt klienta, dzięki nam strona pod tym zapytaniem pojawiała się na 1 miejscu).

Działania Google Ads

Przy projekcie przejęliśmy już działające konto, które zostało kompleksowo zoptymalizowane. Wykonaliśmy od podstaw kreacje graficzne, zmodyfikowaliśmy treści, rozbudowaliśmy grupy odbiorców i sygnały dotarcia reklamy, a co najważniejsze wyłączyliśmy nie konwertujące kampanie, przekładając budżet na inne formy reklamowe. Dodatkowo wykonaliśmy szereg prac technicznych pozwalających lepiej śledzić wyniki, gromadzić dane czy odblokować ponad 300 produktów na koncie MCK, które były regularnie odrzucane przez Google. Wszystkie działania zapewniły większy potencjał kliknięć i sprzedaży w skali miesięcznej.

Social Media

Profil Social Media pod naszymi skrzydłami przeszedł zupełną zmianę wizualną. Poprzednie grafiki postów były zwykłymi zdjęciami bez obróbki lub z nałożonym tekstem nie pasującym do konwencji wizualnej. Dla marki Granitan przygotowaliśmy unikalne szablony postów wyróżniające firmę na tablicy wśród innych wpisów. Pod naszą opieką przebudowana została również kampania Meta Ads. Poprzednie reklamy z uwagi na zbyt ograniczoną grupę docelową wyświetlały się wielokrotnie jednemu użytkownikowi nie generując konwersji. Zmodyfikowaliśmy kampanie, zbudowaliśmy więcej grup docelowych oraz kreacje reklamowe z elementami CTA i ofertami specjalnymi, aby zadbać o jak największą uwagę odbiorcy.

Jak nasza agencja podchodzi do działań e-Marketingowych?

W agencji SEOHeroes kierujemy się zasadą Win – Win, czyli Wygrywa Klient, Wygrywa nasza Agencja. Wynikiem takiego podejścia jest brak długi umów. Podpisujesz na działania e-Marketingowe wyłącznie umowę na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem. To efekty prac mają mówić o wartości naszej współpracy, a nie sztywne dokumenty. Dlatego też w swoim portfolio posiadamy wiele zadowolonych firm, z którymi działamy od lat i utrzymujemy świetne relacje biznesowe. Mając na uwadze takie warunki współpracy wkładamy również 100% swojego zaangażowania i wiedzy w projekty klientów, aby widzieli, że rzetelna, transparentna i jakościowa praca przy e-Marketingu może przynieść ich firmie znaczące korzyści finansowe i rozwój na rynku. Wspomniana transparentność jest również dla nas bardzo ważna. Chcąc utrzymać pozytywną atmosferę, nie możemy sobie pozwolić, aby klient miał wątpliwości co do naszej obsługi. Partnerzy SEOHeroes otrzymują jasne i obszerne raporty, stały wgląd w kampanie SEM, czy możliwość spotkań online, gdzie wspólnie omawiamy efekty naszej pracy. Chciałbyś wypróbować jak to działa? Napisz do nas, przy elastycznej umowie nie ryzykujesz, a możesz zyskać zaufanego partnera od e-Marketingu.

Najnowsze i sprawdzone technologie

Podążamy technologicznie
z duchem czasu

Nasz zespół nieustannie rozwija kompetencje, a w firmie wdrażane są nowe oprogramowania i aplikacje, które pozwalają podnosić poziom działań e-Marketingowych i wdrożeniowych. Agencja SEOHeroes posiada ogromną wiedzę programistyczną, dlatego też wszelakie wdrożenia pod kątem działań e-Marketingowych, optymalizacje czy konfiguracja i podpięcie tagów analitycznych nie stanowi dla nas problemu. Pracujemy z różnorodnymi systemami, więc jeśli tylko jest taka możliwość, to wesprzemy Cię w przygotowaniu strony internetowej pod wybrane usługi. W działaniach e-Marketingowych wykorzystujemy takie programy jak: programy analityczne, Big Data, aplikacje Google, Semrush, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Webpozycja, Baselinker, Screaming Frog. Całość technologii pozwala nam osiągać wysokie wyniki w szybkim czasie.

Jakie budżety potrzebne są do działań e-Marketingowych?

Często otrzymujemy pytanie – ile kosztuje dana usługa lub kompleksowy marketing dla marki? Niestety w naszej branży nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ działać możemy w różnych budżetach odpowiednio dobierając usługi oraz zakres prac. Każda branża rządzi się swoimi prawami i oczywiście skuteczna reklama dla prawnika w warszawie za 300 zł / miesięcznie nie będzie możliwa. Ale o ile próg minimalny można określić, o tyle maksymalnego progu już nie ma. Im większy budżet firma przeznacza na e-Marketing, tym szybsze efekty i na większą skalę jesteśmy w stanie uzyskać. W Google Ads możemy generować więcej kliknięć, w Meta Ads większe zasięgi, a w SEO pozyskiwać więcej i lepszej jakości linki, co przekłada się na wzrost pozycji. Dlatego jeśli zastanawiasz się, czy Twój budżet jest odpowiedni, to napisz lub zadzwoń do nas. Omówimy Twoją obecność w Internecie, potencjał rozwoju, konkurencję i propozycję rozłożenia środków finansowych, tak abyś realizował swoje cele e-Marketingowe oraz zapewnił firmie stały rozwój.

Współpracuj
z najlepszymi

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę