Agencja Marketingowa SEOHeroes
Coccine
Copywriting
Design + Software
Razem z marką Coccine stworzyliśmy dedykowany sklep internetowy, a właściwie platformę e-Commerce, która nie tylko umożliwia sprzedaż bezpośrednią, ale także integruje i zarządza sprzedażą na Amazon i Allegro. W ramach tego projektu wdrożyliśmy wiele dedykowanych rozwiązań, takich jak integracja z systemem ERP Symfonia, specjalne rozwiązanie do obsługi zestawów z Allegro poprzez sklep i wiele innych.
Zobacz stronę
Kompleksowa platforma

Głównym celem projektu było zintegrowanie wszystkich kanałów sprzedażowych firmy i zarządzanie nimi za pomocą systemu Prestashop. Połączenie z systemem ERP umożliwia osiągnięcie wysokiego poziomu organizacji pracy i oferuje ogromne możliwości. Nasz zespół wdrożeniowy stworzył szereg dedykowanych rozwiązań i pokonał wiele trudności, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszego partnera. W rezultacie powstała platforma, która zbiera zamówienia z różnych serwisów oraz bezpośrednie zakupy ze strony internetowej, a następnie przekazuje je do systemu ERP, umożliwiając dalsze przetwarzanie sprzedaży. Stworzona platforma jest w pełni skalowalna, co daje klientowi szerokie możliwości integracji z nowymi systemami oraz rozbudowy sklepu o dodatkowe funkcjonalności.

Dedykowane moduły na stronie

Sklep Coccine, oprócz szerokiego wachlarza funkcjonalności sprzedażowych dostępnych w podstawowej wersji systemu Prestashop, został wzbogacony o dedykowane rozwiązania naszej agencji oraz moduły firm zewnętrznych. Wśród nich znajdują się:

 • Promocja wybranego produktu w rozwijanym menu: Stworzyliśmy możliwość wyświetlania wybranego produktu w rozwijanym menu, co pozwala na zwiększenie jego promocji w danej kategorii.
 • Promocja wybranych produktów w górnej części listy produktów: To rozwiązanie marketingowe pozwala wyróżnić najważniejsze pozycje z asortymentu, umieszczając je w górnej części listy produktów.
 • Zestawy produktowe z opcją zmiany kombinacji: W domyślnej wersji systemu Prestashop można tworzyć zestawy produktowe tylko przy wyborze konkretnej kombinacji. Klient nie ma możliwości zmiany np. pojemności produktu w zestawie na karcie produktu. Dlatego wdrożyliśmy moduł umożliwiający tworzenie zestawów produktów z możliwością zmiany kombinacji każdego z produktów w zestawie.
 • System zwrotów produktów: Nasi programiści opracowali rozwiązanie, które umożliwia klientom składanie zwrotów i reklamacji bezpośrednio w panelu klienta. Klienci mogą wybrać produkty z zamówienia i wysłać gotową wiadomość do właścicieli sklepu.
 • Rotujące banery promocyjne: Na stronie można zamieszczać banery promocyjne, które rotują w losowy sposób podczas przeglądania strony. Dzięki temu użytkownicy sklepu mogą zobaczyć różne formy reklamowe lub informacje promocyjne w trakcie jednej sesji.
Dedykowane sklepy internetowe

Agencja SEOHeroes oferuje 2 modele realizacji stron: w oparciu o szablony oraz strony dedykowane. Strony szablonowe to tańsze i szybsze w realizacji projekty, sugerowane małym firmą lub osobom dopiero rozpoczynającym biznes, które nie są pewni jego rozwoju. Jeśli jednak rozwijasz już firmę od wielu lat lub posiadasz konkretny biznesplan, który uwzględnia niskie ryzyko porażki, to zdecydowanie polecamy realizację w modelu dedykowanym. Inwestycja w stronę firmową lub sklep internetowy, to jednorazowy koszt, który będzie nam się zwracał prze długie lata. Nawet jeśli konwersja, dzięki dedykowanej stronie, będzie wyższa o 10 – 20% (na co ma wpływ lepszy poziom UX / UI, unikalny design, szybkość działania i lepiej rozmieszczone elementy CTA), to w skali kolejnych lat droższy projekt zwróci się wielokrotnie. Dodatkowo unikalna strona pozwoli Ci lepiej budować wizerunek, świadomość i zaufanie do swojej marki. Oczywiście plusów dedykowanego modelu realizacji jest o wiele więcej, jak choćby wyższe bezpieczeństwo przed włamaniami (co jest szczególnie ważne przy e-Commerce). Jeśli chcesz poznać opinię, który model jest lepszy dla Twojego biznesu, to skontaktuj się z naszymi doradcami.

Najnowsze i sprawdzone technologie

Podążamy technologicznie
z duchem czasu

Nasz zespół nieustannie rozwija kompetencje, a w firmie wdrażane są nowe oprogramowania i aplikacje, które pozwalają podnosić poziom procesu wdrożenia strony. Bazując również na doświadczeniu i wewnętrznych testach, naszym klientom sugerujemy konkretne integracje z systemami zewnętrznymi, które mogą im ułatwić pracę, sprzedaż czy dotarcie do klientów. Agencja SEOHeroes przy wdrożeniach programistycznych specjalizuje się systemach CMS: WordPress oraz Prestashop. Wiele projektów wykonujemy również w modelu dedykowanym na frameworkach: Symfony i Laravel. Realizację projektów umożliwiają nam: programy graficzne firmy Adobe, edytory kodów firmy JetBrains, programy do testowania stron, system do zarządzania zadaniami, programy umożliwiające edycję video, robocze serwery i domeny, GIT, komunikatory wewnętrzne i inne mniejsze aplikacje. We współpracy z działem marketingu wykorzystujemy również m.in.: programy analityczne, Big Data, aplikacje Google, Semrush, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Webpozycja, Baselinker, Screaming Frog.

Dlaczego nasze projekty odnoszą sukces?

Rynek jest obfity w usługi agencji interaktywnych, które realizują strony i sklepy internetowe dla firm. Rozbieżność cen jest ogromna, co wiąże się z końcową jakością projektu. Oczywiście wiele działalności, zwłaszcza dopiero rozpoczynających walkę na rynku, skusi się na bardzo niskie ceny wdrożenia oferowane bardzo często przez freelancerów. W naszej agencji SEOHeroes do stron internetowych podchodzimy zupełnie w inny sposób. Witryna internetowa lub e-Commerce, nie ma być wyłącznie miejscem, gdzie klient znajdzie kontakt i informacje o produkcie. Strona internetowa to o wiele większe narzędzie, które musi być dopracowane na wielu płaszczyznach, zwłaszcza że dla firm jest to jednorazowa inwestycja, która będzie na siebie zarabiała przez długie lata. Dlatego strony nie oceniamy tylko pod kątem czy powstanie, czy nie, ale tego jak zostanie zrealizowana. A na profesjonalne strony należy poświęcić o wiele więcej czasu i zaangażować w to doświadczony zespół.

.

Jakie cechy posiada dobra strona? Nowoczesny wygląd, ale zarazem intuicyjny (UX / UI), bez przesadnych elementów odciągających uwagę klienta, odpowiednio zaprojektowana architektura i elementy Call to Action, odpowiednia prezentacja oferty oraz budowa zaufania do marki na poziomie treści i sekcji social proof, projekt mocno przemyślany pod kątem responsywności, tak aby korzystanie z niego na telefonie było przyjemnością, wdrożenie programistyczne, które będzie wolne od błędów, a kod strony będzie zoptymalizowany (ma to wpływ na bezpieczeństwo i szybkość działania), wdrożenie przydatnych dla danej branży funkcjonalności, intuicyjne podpięcie pod CMS, tak aby klientowi łatwo było administrować stronę, zabezpieczenie strony przed integracją osób trzecich, wdrożenie struktury i optymalizacji technicznej pod SEO, podpięcie narzędzi analitycznych, odpowiednia konfiguracja serwera po stronę. Nowa storna ma być silnym narzędziem wizerunkowym i marketingowym / sprzedażowym. Dlatego oszczędzanie na etapie jej tworzenia przyniesie tylko straty przy dalszych działaniach e-Marketingowych (niższa konwersja).

Responsywność
kluczem do sukcesu

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę