Agencja Marketingowa SEOHeroes
Coccine Shop
e-Marketing
SEO
Nasza współpraca z marką Coccine rozpoczęła się od kompleksowej budowy platformy e-Commerce. Po uruchomieniu sklepu wspólnie zaplanowaliśmy dalsze działania e-Marketingowe. Poniżej prezentujemy wyniki współpracy pokazujące m.in. 6-krotny wzrost widoczności w wynikach organicznych.
Wyceń kompleksowy marketing
Działania SEO (pozycjonowanie)

Działania SEO zostały rozpoczęte w połowie 2022 roku, gdy strona posiadała widoczność na poziomie około 100 fraz w TOP 10. Przez niespełna 2 lata udało się znacząco powiększyć zasięgi firmy w wyszukiwarce Google. W chcieli opisywania projektu, sklep posiada ponad 600 fraz w TOP 10, a widoczność z miesiąca na miesiąc wzrasta. Stały i szybki wzrost udało się osiągnąć dzięki: Keywords Research, Optymalizacji, regularnej budowie nowego contentu, Link Building’owi oraz stałym modyfikacjom strategii pod nowe kategorie produktowe sklepu.

Lider na wielu słowach kluczowych

Nasz działania SEO zostały bardzo pozytywnie odebrane przez algorytmy Google. W efekcie sklep pojawił się jako lider pod wieloma konkurencyjnymi słowami jak: wkładki do butów (22 tys. wyszukań), prawidła do butów (9,9 tys. wyszukań), łyżka do butów (3,6 tys. wyszukań), impregnat do butów (3,6 tys. wyszukań), zestaw do czyszczenia butów (1,6 tys. wyszukań), szczotka do butów (1 tys. wyszukań), wybielacz do butów (1,3 tys. wyszukań), pasta do butów (2,4 tys. wyszukań) i wielu wielu innych.

Ruch organiczny

Znaczący wzrost widoczności przełożył się na ogromny ruch z wyników organicznych. Estymacja wyszukiwalności fraz, pod którymi pojawia się sklep, w szczytowym momencie sezonu wynosi prawie 360 tys. wyszukań miesięcznie. Ugruntowane pozycje lidera pod najważniejszymi branżowymi frazami nie tylko wpływają na sprzedaż = zysk z usług e-Marketingowych, ale również pozwalają budować świadomość marki, co jest równie istotne, jako że produkty Coccine można znaleźć również w wielu sieciach handlowych czy butikach.

Google Ads

Równolegle z działaniami w zakresie SEO nasza agencja prowadziła dla firmy również kampanie Google Ads. W przypadku marki Coccine, kampania była nastawiona na reklamy produktowe oraz remarketingowe pozwalające domykać lejek sprzedażowy. Przy wysokim ruchu z wielu kanałów marketingowych, mogliśmy sprawnie generować ponowne konwersje użytkowników, którzy ostatni raz sklep odwiedzili nawet kilka miesięcy temu.

Jak nasza agencja podchodzi do działań e-Marketingowych?

W agencji SEOHeroes kierujemy się zasadą Win – Win, czyli Wygrywa Klient, Wygrywa nasza Agencja. Wynikiem takiego podejścia jest brak długi umów. Podpisujesz na działania e-Marketingowe wyłącznie umowę na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem. To efekty prac mają mówić o wartości naszej współpracy, a nie sztywne dokumenty. Dlatego też w swoim portfolio posiadamy wiele zadowolonych firm, z którymi działamy od lat i utrzymujemy świetne relacje biznesowe. Mając na uwadze takie warunki współpracy wkładamy również 100% swojego zaangażowania i wiedzy w projekty klientów, aby widzieli, że rzetelna, transparentna i jakościowa praca przy e-Marketingu może przynieść ich firmie znaczące korzyści finansowe i rozwój na rynku. Wspomniana transparentność jest również dla nas bardzo ważna. Chcąc utrzymać pozytywną atmosferę, nie możemy sobie pozwolić, aby klient miał wątpliwości co do naszej obsługi. Partnerzy SEOHeroes otrzymują jasne i obszerne raporty, stały wgląd w kampanie SEM, czy możliwość spotkań online, gdzie wspólnie omawiamy efekty naszej pracy. Chciałbyś wypróbować jak to działa? Napisz do nas, przy elastycznej umowie nie ryzykujesz, a możesz zyskać zaufanego partnera od e-Marketingu.

Najnowsze i sprawdzone technologie

Podążamy technologicznie
z duchem czasu

Nasz zespół nieustannie rozwija kompetencje, a w firmie wdrażane są nowe oprogramowania i aplikacje, które pozwalają podnosić poziom działań e-Marketingowych i wdrożeniowych. Agencja SEOHeroes posiada ogromną wiedzę programistyczną, dlatego też wszelakie wdrożenia pod kątem działań e-Marketingowych, optymalizacje czy konfiguracja i podpięcie tagów analitycznych nie stanowi dla nas problemu. Pracujemy z różnorodnymi systemami, więc jeśli tylko jest taka możliwość, to wesprzemy Cię w przygotowaniu strony internetowej pod wybrane usługi. W działaniach e-Marketingowych wykorzystujemy takie programy jak: programy analityczne, Big Data, aplikacje Google, Semrush, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Webpozycja, Baselinker, Screaming Frog. Całość technologii pozwala nam osiągać wysokie wyniki w szybkim czasie.

Jakie budżety potrzebne są do działań e-Marketingowych?

Często otrzymujemy pytanie – ile kosztuje dana usługa lub kompleksowy marketing dla marki? Niestety w naszej branży nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ działać możemy w różnych budżetach odpowiednio dobierając usługi oraz zakres prac. Każda branża rządzi się swoimi prawami i oczywiście skuteczna reklama dla prawnika w warszawie za 300 zł / miesięcznie nie będzie możliwa. Ale o ile próg minimalny można określić, o tyle maksymalnego progu już nie ma. Im większy budżet firma przeznacza na e-Marketing, tym szybsze efekty i na większą skalę jesteśmy w stanie uzyskać. W Google Ads możemy generować więcej kliknięć, w Meta Ads większe zasięgi, a w SEO pozyskiwać więcej i lepszej jakości linki, co przekłada się na wzrost pozycji. Dlatego jeśli zastanawiasz się, czy Twój budżet jest odpowiedni, to napisz lub zadzwoń do nas. Omówimy Twoją obecność w Internecie, potencjał rozwoju, konkurencję i propozycję rozłożenia środków finansowych, tak abyś realizował swoje cele e-Marketingowe oraz zapewnił firmie stały rozwój.

Współpracuj
z najlepszymi

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę