Agencja Marketingowa SEOHeroes
Antywirus
Branding
Profesjonalny szablon
Wordpress
Jednym z najważniejszych kryteriów przy tej realizacji był czas. Dlatego wspólnie z klientem zdecydowaliśmy się na wdrożenie oparte na profesjonalnym szablonie WordPress, co umożliwiło zakończenie projektu w ciągu tygodnia. Mimo użycia gotowego szablonu, sklep ma nowoczesny wygląd i jest bardzo funkcjonalny. Dodatkowo, zintegrowaliśmy sklep z oprogramowaniem Fakturownia oraz Allegro i OLX.
Zobacz stronę
Czas i konkretne cele

Z firmą, dla której realizowaliśmy stronę, współpracowaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem projektu. Na pierwszym etapie wspólnie działaliśmy przy wdrożeniach programistycznych obejmujących obecne platformy internetowe partnera. Jednak niespodziewanie narodził się pomysł uruchomienia nowego brandu – Antywirus.com. Głównym kryterium realizacji był – czas. W pełni funkcjonalny sklep miał powstać w zaledwie 2 tygodnie wraz z brandingiem. Mając na uwadze takie cele, do realizacji wybraliśmy model oparty o profesjonalny szablon WordPress. Został on kompleksowo skonfigurowany pod klienta, jego produkty i wcześniejsze założenia projektowe. Dodatkowo w ramach realizacji e-Commerce został spięty z fakturowania, Allegro i OLX.

Wdrożenie + uzupełnienie oferty

Realizacja usługi obejmowała nie tylko kompleksowe wdrożenie, ale uzupełnienie ponad 50 produktów wielowariantowych wraz z rozbudowanymi opisami. Opisy obejmowały materiały graficzne, tabele, porównania i banery promocyjne. Aby zrealizować taką formę opisową, całość została wykonana z użyciem modułu Elementor, którego moduły zostały dodatkowo ostylowane pod koncepcję brandingu. Dzięki temu klient finalnie otrzymał gotowy e-Commerce z produktami, podpiętymi płatnościami, dostawami, wszystkim. Termin został zrealizowany, a projekt wdrożony z dnia na dzień po akceptacji.

Sklepy oparte o szablon Wordpress

Strony internetowe oparte o profesjonalny szablon WordPress lub Prestashop, to idealne rozwiązanie dla firm, które dopiero rozpoczynają swój biznes i posiadają ograniczony budżet lub dla osób, które chcą uruchomić projekt w krótkim czasie. Niestety dedykowana realizacja zawsze zajmie o wiele więcej czasu, który jest rozbity na etap projektowania i kodowania. Szablon umożliwia skorzystanie z cześciowo gotowych rozwiązań i predefiniowanych wyglądów, które agencja musi jedynie kompleksowo skonfigurować i dopasować pod branding klienta. Tym samym nie ma tutaj tak dużego nakładu pracy programistów i grafików. Stronę firmową można uruchomić na przestrzeni 7 – 14 dni, a sklep na przestrzeni 14 – 21 dni. Co za tym idzie również koszt realizacji jest o wiele niższy, niż projekt budowany od podstaw. Jeśli nie jest dla Ciebie kluczowe wyróżnienie się na rynku (szablony są ogólnodostępne, więc inna firma może zbudować stronę w oparciu o ten sam motyw), większe bezpieczeństwo i szybszy czas ładowania strony, to jak najbardziej polecamy rozważyć ten model realizacji.

Najnowsze i sprawdzone technologie

Podążamy technologicznie
z duchem czasu

Nasz zespół nieustannie rozwija kompetencje, a w firmie wdrażane są nowe oprogramowania i aplikacje, które pozwalają podnosić poziom procesu wdrożenia strony. Bazując również na doświadczeniu i wewnętrznych testach, naszym klientom sugerujemy konkretne integracje z systemami zewnętrznymi, które mogą im ułatwić pracę, sprzedaż czy dotarcie do klientów. Agencja SEOHeroes przy wdrożeniach programistycznych specjalizuje się systemach CMS: WordPress oraz Prestashop. Wiele projektów wykonujemy również w modelu dedykowanym na frameworkach: Symfony i Laravel. Realizację projektów umożliwiają nam: programy graficzne firmy Adobe, edytory kodów firmy JetBrains, programy do testowania stron, system do zarządzania zadaniami, programy umożliwiające edycję video, robocze serwery i domeny, GIT, komunikatory wewnętrzne i inne mniejsze aplikacje. We współpracy z działem marketingu wykorzystujemy również m.in.: programy analityczne, Big Data, aplikacje Google, Semrush, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Webpozycja, Baselinker, Screaming Frog.

Dlaczego nasze projekty odnoszą sukces?

Rynek jest obfity w usługi agencji interaktywnych, które realizują strony i sklepy internetowe dla firm. Rozbieżność cen jest ogromna, co wiąże się z końcową jakością projektu. Oczywiście wiele działalności, zwłaszcza dopiero rozpoczynających walkę na rynku, skusi się na bardzo niskie ceny wdrożenia oferowane bardzo często przez freelancerów. W naszej agencji SEOHeroes do stron internetowych podchodzimy zupełnie w inny sposób. Witryna internetowa lub e-Commerce, nie ma być wyłącznie miejscem, gdzie klient znajdzie kontakt i informacje o produkcie. Strona internetowa to o wiele większe narzędzie, które musi być dopracowane na wielu płaszczyznach, zwłaszcza że dla firm jest to jednorazowa inwestycja, która będzie na siebie zarabiała przez długie lata. Dlatego strony nie oceniamy tylko pod kątem czy powstanie, czy nie, ale tego jak zostanie zrealizowana. A na profesjonalne strony należy poświęcić o wiele więcej czasu i zaangażować w to doświadczony zespół.

.

Jakie cechy posiada dobra strona? Nowoczesny wygląd, ale zarazem intuicyjny (UX / UI), bez przesadnych elementów odciągających uwagę klienta, odpowiednio zaprojektowana architektura i elementy Call to Action, odpowiednia prezentacja oferty oraz budowa zaufania do marki na poziomie treści i sekcji social proof, projekt mocno przemyślany pod kątem responsywności, tak aby korzystanie z niego na telefonie było przyjemnością, wdrożenie programistyczne, które będzie wolne od błędów, a kod strony będzie zoptymalizowany (ma to wpływ na bezpieczeństwo i szybkość działania), wdrożenie przydatnych dla danej branży funkcjonalności, intuicyjne podpięcie pod CMS, tak aby klientowi łatwo było administrować stronę, zabezpieczenie strony przed integracją osób trzecich, wdrożenie struktury i optymalizacji technicznej pod SEO, podpięcie narzędzi analitycznych, odpowiednia konfiguracja serwera po stronę. Nowa storna ma być silnym narzędziem wizerunkowym i marketingowym / sprzedażowym. Dlatego oszczędzanie na etapie jej tworzenia przyniesie tylko straty przy dalszych działaniach e-Marketingowych (niższa konwersja).

Responsywność
kluczem do sukcesu

Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę