Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Prowadzenie fanpage cennik, cena

Jaka jest cena prowadzenia fanpage’a? Odpowiedź znajduje się niżej, ponieważ najpierw chcemy wspomnieć o ich roli w rozwoju firmy. Specjaliści od marketingu internetowego przewidują, iż media społecznościowe odegrają w 2016 roku bardzo istotną rolę w pozyskiwaniu klientów i budowie marki firmy. Na serwisach społecznościowych znajdziemy miliony potencjalnych klientów, do których warto dotrzeć z naszą reklamą. O ile celem Facebook’a początkowo było budowanie sieci znajomych, publikowanie zdjęć i ułatwienie kontaktu, o tyle w ostatnich latach zauważamy coraz większe ukierunkowanie w zakresie promocji działalności. Na taki rozwój wskazuje m.in. usługa odpłatnej promocji postów. Wpłacając pieniądze na konto, wybrany wpis zaczyna ukazywać się dobranej według różnych kryteriów sieci odbiorców. Przykładowo reklama tworzenie stron naszej firmy za 100 złotych dotarła do 18 tys. osób, z czego stu użytkowników kliknęło w odnośnik do strony. Oczywiście warto promować wpisy o atrakcyjnej formie przekazu np. konkursy czy zestawienia TOP 10. Dzięki temu tworzymy sobie o wiele większą szansę na unikalne wejścia na stronę. W naszym cenniku znajduje się oferta na prowadzenie fanpage’ów. Kwota zaczyna się od 150 złotych netto, ale pomyśleliśmy, iż warto przybliżyć do jakich poziomów cenowych takowa usługa może dojść. Opłaty są bezpośrednio uzależnione od wymaganej aktywności na profilu społecznościowym.

Prowadzenie fanpage cennik:

  • 2 wpisy tygodniowo: 200 zł netto/miesięcznie
  • 4 wpisów tygodniowo: 350 zł netto/miesięcznie
  • 5 wpisów tygodniowo: 420 zł netto/miesięcznie

W przypadku większej ilości wpisów cennik ustalamy indywidualnie po bezpośrednim kontakcie.

Prowadzenie fanpage cennik, cena Prowadzenie fanpage cennik, cena

Prowadzimy zarówno profile społecznościowe firm, jak i fanpage osób prywatnych. Co składa się na wpisy na Facebook’u? Na łamach profilu publikujemy takie materiały jak: infografiki, aktualności z branży, zestawienia TOP, ciekawostki z branży, wpisy z bloga właściciela fanpage’a czy galerie zdjęć. Dodatkowo osoby, które wykupią u nas usługę prowadzenia fanpage’a mogą być spokojne o relację z fanami. Nasza firma będzie dbała o kontakt w komentarzach czy wiadomościach prywatnych oraz kreowała dyskusje. Ponadto nieodpłatnie kreujemy i kontrolujemy promocje wpisów. Posiadamy doświadczony zespół, który m.in. wie w jakich godzinach publikować wpisy, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców i jak trafić z treścią do osób zewnętrznych. Po podpisaniu umowy, na życzenie klienta, bezpłatnie instalujemy funkcję na stronie internetowej, która zamieszcza rozwijany box z profilem społecznościowym firmy. Oczywiście koszt samej promocji pokrywa usługobiorca. Jeżeli artykuł wciąż nie odpowiada na niektóre pytania to zachęcamy do udzielania się w komentarzach lub wysyłania zapytań drogą mailową. Nasz zespół niezwłocznie udzieli odpowiedzi. Odnośnie innych serwisów społecznościowych t.j. Twitter czy Pinterest, to obecnie nie posiadamy w ofercie usługi ich prowadzenia. Może w przyszłości zdecydujemy się wprowadzić nowe portale do oferty, ale na tę chwilę taka opcja jest niedostępna.

Czy powyższy cennik podlega negocjacji? Oczywiście możemy obniżyć koszta, jeśli np. wpisy będą dostarczane przez klientów, a naszym zadaniem będzie publikowanie ich na łamach portalu, wchodzenie w interakcje z użytkownikami. Dlatego też po szczegółową wycenę zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych innych artykułów. Chętnie zajmiemy się również prowadzeniem bloga, który świetnie współgra z prowadzeniem fanpage’a, ponieważ na łamach profilu możemy publikować artykuły ze strony internetowej. Generuje to dodatkowy ruch na witrynie i świadczy o rzetelności firmy.

Artykuł – Prowadzenie fanpage cennik, cena – został napisany przez redakcję SEOHeroes. Skorzystaj z darmowej wyceny na pozycjonowanie stron.

Author avatar
Agencja SEOHeroes
https://seoheroes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *