Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Prowadzenie blogów i fanpage

Prowadzenie blogów i fanpage Prowadzenie blogów i fanpage

 

Prowadzenie blogów i fanpage:

W dzisiejszych czasach ogromną bazę klientów możemy pozyskać wykorzystując portale społecznościowe oraz blogi tematyczne. Niestety prowadzenie blogów i fanpage’ów zajmuje sporo czasu, ponieważ musimy nieustannie dostarczać unikalne i ciekawe treści, które zainteresują nowe osoby. Dodatkowo nie każdy musi dogłębnie znać zasady pisowni, które świadczą o profesjonalnym podejściu firmy. Jednak nie musisz tego robić na własną rękę. SEOHeroes zadba o twoje profile społecznościowe oraz strony internetowe dostarczając unikalne artykuły i zdobywając nowych czytelników. Wypromujemy Twoją działalność w internecie.

W naszej ekipie posiadamy osoby doświadczone w branży dziennikarskiej, dzięki czemu odpowiednio zbudujemy interesujące treści. Jeden z pracowników pisał m.in. w jednym z największych, o ile nie największym, serwisie traktującym o grach – GryOnline. Przygotowując teksty wykorzystujemy zasadę odwróconej piramidy, aby nie zniechęcić czytelników do przeglądania kolejnych artykułów. Przygotujemy dla Ciebie również infografiki, które często generują pokaźny wzrost popularności. Jest świetna forma przekazu, która budzi wielkie zainteresowanie. Dodatkowo wiele osób linkuje i udostępnia infografiki tym samym promując witrynę internetową, na której się pojawiły. I tutaj właśnie przydaje się blog, którego prowadzeniem możemy się zająć. Właśnie tam umieszczamy posty, które kolejno pojawiają się na fanpage’u i tworzą idealną sieć.

Zobacz też nasze pozostałe podstrony: przekierowania 301, jak pozycjonować sklep, tworzenie stron czy pozycjonowanie Warszawa

Korzystając z naszej usługi prowadzenia blogów i fapage’ów sam ustalasz, jaką ilość wpisów w miesiącu chcesz zobaczyć na swojej stronie czy fanpage’u. Decydujesz także o ich długości i tematyce. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Cena jest bezpośrednio uzależniona od długości i częstotliwości wpisów.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej poświęconej szeroko pojętej grafice i tworzeniu stron www. Tworzymy unikalne, nowoczesne layouty oraz wspomniane już infografiki generujące ruch i popularność. Jesteś gotów skorzystać z oferty prowadzenia blogów lub fanpage’ów? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej wyceny. Sam zobaczysz, że warto podjąć się współpracy z naszą firmą. Spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Prowadzenie blogów i fanpage, zapraszamy.

Author avatar
Agencja SEOHeroes
https://seoheroes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *