Prowadzenie kampanii Adwords Kraków

W zespole posiadamy specjalistów od prowadzenia kampanii Adwords, którzy potrafią wyciągnąć maksymalną konwersję w ustalonym budżecie. Odpowiednio optymalizujemy reklamę, dodajemy wszelakie rozszerzenia oraz dynamicznie zmieniamy stawki, aby wygenerować jak największy ruch. Przed rozpoczęciem usługi starannie dobieramy słowa kluczowe, które najlepiej przełożą się na zwrot z inwestycji (ROI).


icp-ppc


RAPORTUJEMY DZIAŁANIA

Na początku każdego miesiąca przedstawiamy szczegółowy raport, który pokazuje m.in. ile wyświetleń i z jakich fraz wygenerowała kampania w konkretnych dniach (dzięki temu możemy porównać wejścia z zamówieniami usług/produktów), jakie koszta ponieśliśmy podczas aktywnej reklamy czy jaką średnią pozycję w wyszukiwarce zajmowała nasza domena pod wskazanym słowem kluczowym.

Płacisz za wejście na stronę

Zaletą kampanii Adwords jest możliwość szybkiego wygenerowania wejść na stronę i stworzenia sobie szansy na sprzedaż produktów lub usług. Dodatkowo płacimy wyłącznie za wejścia na stronę (+ opłata za prowadzenie kampanii). Odpowiednio zoptymalizowana kampania może bardzo szybko przełożyć się na wzrost zainteresowania firmą. Jeśli nie chcesz czekać na powolniejsze pozycjonowanie w wynikach organicznych, to kampanie Adwords są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.


mantrans02c

Co należy do naszych obowiązków


Dobór słów kluczowych


Dynamiczne ustalenie stawek od kliknięciaZbudowanie zoptymalizowanej kampanii


Kontrolowanie budżetu na koncieZbudowanie reklam z wszelakimi rozszerzeniami


Raportowanie działań