Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Pozycjonowanie stron
Katowice

Jesteś mieszkańcem Katowic? Chcesz rozpocząć z nami akcję marketingową w tym pozycjonowanie swojej strony? Skontaktuj się z nami!

Pozycjonowanie stron
Zaczynajmy
#Pozycjonowanie
Agencja marketingowa SEOHeroes

Pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie stron to działanie, którego celem jest zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce (w naszym przypadku Google) pod wybranymi wcześniej słowami kluczowymi. Użytkownicy wyszukiwarki poszukują stron odpowiadających ich zapytaniom w zdecydowanej części na 1 stronie. Dzieląc wyszukiwarkę na poziom natężenia kliknięć najpopularniejsze będą 3 wyniki organiczne Google. Zdobędą nawet większą klikalność niż wyniki sponsorowane nad nimi, ponieważ ludzie rzadziej klikają w reklamy pochodzące z płatnej reklamy Adwords. Tym samym będąc na 3 pierwszych pozycjach zapewniamy sobie większość ruchu generowanego z danej frazy. Dodatkowo są to wejścia, które z dużym prawdopodobieństwem przełożą się na ilość zapytań ofertowych. Dlatego pozycjonowanie stron jest tak skuteczne i praktycznie zawsze wykorzystywane przy promocji firm w Internecie. Pozycjonowanie Katowice to usługa skierowana do mieszkańców tego miasta, z którymi mamy okazję współpracować.

Zatem co można zrobić, aby strona pojawiła się wysoko w wynikach organicznych, jak pozycjonować stronę? Pozycjonowanie Katowice SEOHeroes.

 

Pozycjonowanie stron to tylko na pierwszy rzut oka prosty proces. Na samym początku, po dobraniu słów kluczowych do promocji lokalnej (na dane miasto np. Katowice) lub globalnej, niezbędna będzie kompleksowa optymalizacja strony. Jest to krok, którego nie możemy pominąć. Dlaczego? Ponieważ będziemy wydawać pieniądze, a wyniki wciąż nie będą obecne. Dodatkowo błędy na stronie mogą spowodować, że strona zostanie zbanowana przez Google lub otrzyma filtr pozycji, czyli spadnie na dalsze strony. Optymalizacja strony polega na sprawdzeniu i poprawie wielu elementów strony t.j. struktura wewnętrzna linków, meta znaczniki, unikalność treści, szybkość ładowania, budowa nagłówków, przekierowania/kanoniczność linków, natężenie słów kluczowych (takich jak pozycjonowanie Katowice w tym artykule) itd. Jest to czasochłonny proces, ale niezwykle skuteczny i obowiązkowy. Każda poważna agencja oferująca pozycjonowanie podejdzie do tego punktu z najwyższą starannością. Gdy już jesteśmy pewni, że nasza strona jest zoptymalizowana, to możemy przystąpić do pozyskiwania linków zewnętrznych. Osobiście polecamy pozyskiwanie linków z artykułów sponsorowanych z wartościowych blogów/portali. Takie linki nie tylko wyglądają naturalnie, ale posiadają także sporą moc, co będzie widoczne przy monitoringu pozycji. Oczywiście warto dodawać artykuły w miejscach powiązanych branżowo z naszą działalnością. W przypadku stron wizytówek skuteczne jest także pozyskiwanie linków z wiodących katalogów. Jest to temat sporny, głównie dlatego, że sporo niszowych agencji kataloguje stronę w śmieciowych miejscach. Jest to ogromne ryzyko, które często kończy się karami od Google. Nasza Agencja SEOHeroes pozycjonując strony zamieszcza linki wyłącznie w 60 sprawdzonych, płatnych i wartościowych katalogach t.j. katalog Onetu, Interii czy WP. Na podstawie wielu testów, jakie przeprowadziliśmy możemy stwierdzić, że w połączeniu z optymalizacją i artykułami sponsorowanymi daje to świetny efekt i pozwala lekko ograniczyć miesięczne koszta pozycjonowania. Linki można także pozyskiwać z marketingu szeptanego,, czyli z for tematycznych. Są one naturalne i bezpieczne, choć ich moc ratingowa stoi na znacznie niższym poziomie od artykułów sponsorowanych. Oczywiście w trakcie pozycjonowania trzeba nieustannie monitorować wyniki, aby dostosowywać swoje działania oraz sprawdzać aktualizacje algorytmów Google, aby nanosić zmiany na optymalizację.

Nie wiesz czy jesteśmy skuteczni? Zauważ, że znalazłeś nas pod frazą pozycjonowanie Katowice lub pozycjonowanie stron Katowice. Jak to zrobiliśmy, skoro jesteśmy agencją z Krakowa? Po prostu znamy się na rzeczy i wiemy jak wypromować nawet najcięższe słowa kluczowe.

 

Co należy do obowiązków pozycjonera w naszej agencji SEOHeroes?

1. Zbudowanie strategii pozycjonowania na podstawie potencjału strony, konkurencji oraz branży klienta

2. Analiza słów kluczowych

3. Pomoc w poszukiwania konwertujących słów kluczowych oraz wdrażanie ich do strategii pozycjonowania na stronie

4. Analiza nasycenia słów kluczowych na podstronach serwisu (w przypadku tej podstrony jest to słowo kluczowe pozycjonowanie Katowice) i dostosowanie do wymagań wyszukiwarki

5. Prace na stronie, w przypadku zmian algorytmów Google wdrażanie odpowiednich zmian (po konsultacji z właścicielem strony)

6. Czuwanie nad optymalizacją witryny internetowej

7. Podpięcie strony pod narzędzia Google Search Console, Google Analytics (o ile takowe konta nie istnieją) oraz Google Moja Firma (jeśli prowadzą Państwo lokalny sklep)

8. Dodanie strony do narzędzia Bing i zaindeksowanie jej w tej wyszukiwarce (stworzenie szansy na dodatkowy ruch)

9. Tworzenie profesjonalnych tekstów branżowych do wiodących katalogów stron oraz treści publikowanych za sprawą artykułów sponsorowanych

10. Pokrycie opłat związanych z dodawaniem wpisów do katalogów, zaplecz branżowych oraz związanych z publikacją artykułów sponsorowanych

11. Regularne pozyskiwanie linków prowadzących do strony z wartościowych serwisów zewnętrznych

12. Pozyskiwanie linków oraz budowanie świadomości marki, a także reklamowanie produktów za sprawą wpisów na forach – marketing szeptany (buzz marketing)

13. Monitorowanie działań SEO

14. Zbieranie oraz analiza raportów

15. Doradztwo w zakresie działań, które mogą pomoć w przekonaniu klienta do produktów i ułatwienia mu korzystania ze strony

Na jakich zasadach współpracujemy przy pozycjonowaniu stron?

Poniżej przestawiamy najistotniejsze dla wielu firm warunki, na jakich współpracujemy przy pozycjonowaniu stron:

  • Umowa na pozycjonowanie zawarta jest na czas nieokreślony za 30 dniowym wypowiedzeniem
  • Rozliczamy się tylko i wyłącznie na zasadzie miesięcznego abonamentu
  • Klient przekazuje nam dostęp do serwera ftp i dane do panelu CMS lub samodzielnie nanosi wskazane poprawki

Jak widać największą zaletą, którą nie może pochwalić się każda agencja jest umowa na czas nieokreślony. Przy naszej agencji pozostaje 90% klientów, więc widzimy potrzeby wiązania już na start firm długimi umowami. Jesteśmy skuteczni i to pozwala nam współpracować z różnymi działalnościami, m.in. tymi z Katowic, przez lata.

Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena SEO

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę pozycjonowania stron.

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij