Dane kontaktowe
Cechowa 51/26, 30-614 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron:

Jedną z najpopularniejszych form marketingu internetowego jest pozycjonowanie stron. Potencjalni klienci najczęściej poszukują ofert zrealizowania ich zapotrzebowań w wyszukiwarkach t.j. Google czy Bing. Przeglądają pierwsze dziesięć wyników i podejmują decyzję, z jakich usług skorzystać. Dlatego tak wartościowe jest posiadanie witryny internetowej, która znajduje się na wysokich pozycjach wyszukiwarek. Korzystając z oferty pozycjonowania stron naszej firmy otrzymasz szereg usług mających na celu polepszenie pozycji Twojej strony. Dzięki usługom pozycjonowania stron znajdziesz się na pierwszych stronach wyszukiwarek i zwiększysz liczbę unikalnych wyświetleń, a tym samym potencjalnych klientów.

Od 12 lat przyglądamy się nowowprowadzanym algorytmom wyszukiwarek, dzięki czemu na bieżąco korygujemy działania mające na celu wypozycjonowanie strony. Praktykujemy tzw. „white SEO”, dzięki czemu witryny internetowe stabilnie pną się do góry w pozycjach wyszukiwarek i utrzymują się na najwyższych miejscach. Na pozycjonowanie naszej firmy składa się szereg działań poczynając od optymalizacji strony i na dodawaniu linków do wartościowych stron kończąc.

Jesteśmy pewni swoich usług dlatego oferujemy zarówno formę płatności stałą, abonamentową, jak i formę uzależnioną od efektu. Jako jedna z niewielu firm oferujemy ciekawą formę płatności abonamentowej. Mianowicie jeżeli strona nie znajdzie się po okresie 4 miesięcy pod żadną pozycjonowaną frazą na pierwszej stronie Google, to za kolejne dni nie płacą Państwo nic, aż do czasu pojawienia się efektów. Polecamy również formę płatności uzależnioną od efektu, dzięki której nie płacą Państwo nic do czasu osiągnięcia efektów (frazy na pierwszej stronie wyszukiwarki), ale opłaty po zdobyciu wyników są nieco wyższe niż przy abonamencie.

Cena usług pozycjonowania stron www jest uzależniona od liczby i popularności fraz. Dlatego też skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci konkretną ofertę. Obsługujemy klientów z całej polski, z takich miast jak: Tarnów, Oświęcim, Brzesko czy Bochnia.

Pozycjonowanie szeroki „long tail”:

Pozycjonowanie szerokie „long tail” najczęściej wykorzystuje się w przypadku promowania sklepów internetowych. Wiele niszowych fraz znajdujących się na najwyższych miejscach wyszukiwarki również potrafi przyciągnąć pokaźną grupę klientów. Czasami lepiej skupić się na ilości, a nie jakości fraz. Dodatkowo pozycjonowanie szerokie jest dużo odporniejsze na zmiany w algorytmach Google.

W przypadku „long tail” skupiamy się na pozycjonowaniu konkretnych podstron oferujących wybrane produkty. Nasze działania skupiają się m.in. na dodaniu odpowiednich meta tagów oraz optymalizacji opisów produktów. Oczywiście to tylko część technik, jakie stosujemy, aby znacząco zwiększyć widoczność Twojej witryny internetowej w wyszukiwarce.

Skorzystaj z usług agencji SEOHeroes. Nie ważne czy jesteś z Brzeska, Oświęcimia czy Tarnowa, skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę.

Oferujemy także tworzenie stron Kraków.

Author avatar
admin
https://seoheroes.pl

1 komentarz

  1. Proszę o wycenę pozycjonowania naszej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona internetowa przechowuje pliki cookie na komputerze użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.