Seoheroes

Poznaj lepiej naszą agencję
Zobacz, jakie marki prowadzimy

Historia Agencja Marketingowej SEOHeroes

Agencja SEOHeroes //

Kilka słów o naszej agencji

Poznaj naszą Historię

Prześledź naszą historię i zdecyduj czy warto nam zaufać. Zobacz co udało nam się osiągnąć na przestrzeni 3 lat, jakie marki uruchomiliśmy i jakie projekty stworzyliśmy. Poznaj nas lepiej, a może i nam uda się poznać Ciebie J

Powstanie agencji SEOHeroes

Rok 2016
01. -

Zaczyna się nasza historia

Jako dwójka miłośników marketingu internetowego decydujemy się na stworzenie agencji marketingowej, która wkrótce przyjmuje nazwę SEOHeroes. Przy budowie pierwszej wersji strony internetowej zdecydowaliśmy się wdrożyć mocno ograniczony zakres usług: pozycjonowanie stron, kampanie Adwords, kampanie w Social, audyty SEO oraz tworzenie stron i projektowanie materiałów graficznych. Niemniej były to czasy kiedy content marketing czy remarketing nie działały jeszcze tak prężnie jak obecnie. Dlatego też taka oferta była wystarczająca do rozwoju firmy.

Rozwój i nowe plany

Rok 2015
02. -

Chęć rozwoju była silniejsza

Pomimo faktu, iż prowadzony w tamtym okresie wąski zakres usług zapewniał nam satysfakcjonujący poziom rozwoju firmy, to nasze ambicje wygrały. Chcieliśmy stworzyć coś wielkiego, sprawdzić się w nowych branżach i trafić do szerszego grona odbiorców. Dla działalności związanej z usługami uruchomiliśmy nową markę - Heron Art Network. Ponadto znacznie poszerzyliśmy zakres usług w naszej agencji marketingowej SEOHeroes, dodatkowo aktywnie prowadząc firmowego bloga. Działania te przyniosły zaskakujące efekty, które uwarunkowały poszerzenie zespołu.

Zdecydowaliśmy się również sprawdzić w działalności produkcyjno-handlowej. Chcieliśmy lepiej poznać ten rynek, aby przełożyć to na przyszłe działania marketingowe oraz projekty klientów. Szybko staliśmy się oficjalnym polskim producentem odzieży gastronomicznej obsługującym wiele prestiżowych hoteli i restauracji.

Stabilny rozwój firmy i reorganizacja

Rok 2015
03. -

Kierujemy trzema działami, które zaliczają nieustanne wzrosty sprzedaży usług i produktów

Cały czas największą uwagę kierujemy w kierunku naszej agencji marketingowej SEOHeroes, jednak wzrost zainteresowania pozostałymi markami - Heron Art Network oraz Odziezgastronomiczna.pl - nie może ujść naszej uwadze obojętnie. Dział marketingu oraz projektowania i kodowania świetnie się uzupełniają. Zdobywając duże doświadczenie przy audytach SEO i UX jesteśmy w stanie tworzyć nowoczesne i skuteczne strony internetowe, a zarazem posiadając kreatywnych grafików możemy realizować innowacyjne materiały reklamowe. Dodatkowo programiści sprawnie i szybko wdrażają rozwiązania, które poprawiają konwersję na stronach klientów. Usprawniliśmy komunikację i organizację w firmie, dzięki czemu wszystko działa jak jeden sprawny ekosystem. Zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów poczynając od kampanii reklamowych, organizacji imprez, wielu usług z zakresu doradztwa. Nieustannie współpracujemy również z szerokim gronem klientów, dla których prowadzimy długofalowe działania takie jak: pozycjonowanie, Content Marketing czy budowanie wizerunku w Social Media.

Jednocześnie otworzyliśmy własną szwalnię (wcześniej korzystaliśmy z usług zewnętrznych w tym zakresie), aby przenieść organizację produkcji i zamówień w jedno miejsce, poza działalnością usługową. Umożliwiło nam to dalsze rozwijanie projektu Odzieży Gastronomicznej, a jednocześnie w naszym biurze całą uwagę przenieśliśmy na marketing, content, webdesign oraz doradztwo dla klientów.

Tworzymy nowe SEOHeroes i Namnie.pl

2018
04. -

Nasze noworoczne plany zostały zrealizowane - uruchamiamy nową stronę SEOHeroes. Dodatkowo tworzymy nowy sklep internetowy - Namnie.pl

Już od dłuższego czasu postawiliśmy sobie za cel, że strona naszej agencji marketingowej SEOHeroes połączy wszystkie usługi. Chcieliśmy stworzyć miejsce, do którego trafia klient i otrzymuję pełną obsługę z zakresu: marketingu i pr'u, projektowania i programowania, budowania wartościowego contentu oraz szeroko pojętego doradztwa. Udało się! Powstaje nowa strona SEOHeroes, którą łączy te wszystkie rzeczy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że klienci, którzy obecnie trafiają na naszą stronę, mogą zapoznać się z pełną ofertą i otrzymać kompleksową pomoc. Oczywiście, to nie koniec naszego rozwoju. Już teraz mamy kolejne plany, ale o nich usłyszycie wkrótce.

To nie koniec! Nie zatrzymujemy się ani na chwilę i pamiętamy również o naszej działalności związanej z handlem. Dlatego też i tutaj mamy się czym pochwalić. Udało nam się stworzyć nową markę - Namnie.pl. Jest ona ukierunkowana w stronę sprzedaży hurtowej odzieży codziennej i roboczej. Nie zapominamy oczywiście o klientach detalicznych, którzy bez problemu mogą również dokonać zakupu na sklepie. To już 4 marka, którą otwieramy - Seoheroes.pl, Heronart.pl, Odziezgastronomiczna.pl oraz Namnie.pl

Skontaktuj się z nami
Co o nas mówią//

Opinie o Heroes Group

Zobacz co mówią o nas klienci

Staramy się zbierać opinie o naszej agencji marketingowej w celu potwierdzenia, że jesteśmy godni zaufania i posiadamy doświadczenie zdobyte przy realnych projektach.

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij