Opracujemy nazwę Twojej firmy / marki

Naming

Wybierzemy za Ciebie chwytliwą i wolną domenę pod stronę firmową lub sklep internetowy. Przeszukamy cały Internet, aby znaleźć coś odpowiedniego dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Naming

Wybór domeny internetowej nigdy nie był i nie będzie zadaniem łatwym, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, dlatego zanim ją zarejestrujemy zastanówmy się czy rzeczywiście stawiamy na tą najbardziej odpowiednia. 

Jaka powinna być domena internetowa?

Domena internetowa powinna być krótka i co najważniejsze chwytliwa, co to oznacza? Nie ma sensu podawać całej nazwy firmy, skoro można ograniczyć to do pewnego skrótu jaki na pewno nam nie zaszkodzi. Dodatkowo warto szukać domeny z historią, posiadającą linki przychodzące, oraz taką którą możemy wykorzystać zgodnie z jasno określonym przeznaczeniem, dopasować do profilu samej działalności, tego co prezentuje dana strona internetowa ewentualnie nasza witryna. Warto wybrać taką domenę, która będzie łatwa i prosta do zapamiętania, jednocześnie odpowiednio przeznaczona pod kątem prowadzenia pewnych działań, a mianowicie powiązana ze słowami kluczowymi.

01

Zlecenie na mail

02

Pytania od zespołu

03

Opracowanie nazw

04

Dostarczenie propozycji

Nasz
Cennik.

400zł netto

Opracowanie 3 propozycji nazw

Czas realizacji: do 3 dni
700zł netto

Opracowanie 6 propozycji nazw

Czas realizacji: do 5 dni
1000zł netto

Opracowanie 10 propozycji nazw

Czas realizacji: do 15 dni

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze domeny?

Linki przychodzące, historia i wiek domeny oraz rozszerzenie, to najważniejsze zagadnienia o których należy pamiętać, a tym samym te jakie najzwyczajniej w świecie musimy uwzględnić. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważna jest domena internetowa w kontekście prowadzenia działań związanych z promowaniem strony internetowej, dlatego również analiza pod tym kątem jest coś o czym nie wolno zapominać. Jeżeli nie mamy zbyt dużego pojęcia o tym jaką domenę internetową wybrać, czy też na jakie parametry i właściwości spoglądać na nią przez pryzmat konkretnego zastosowania, to zgłośmy się do kogoś, kto się na tym zna. Istnieją firmy które zajmują się wyszukiwaniem domen internetowych dla potencjalnych klientów, jest to jak najbardziej jedna z opcji którą z oczywistych powodów warto wziąć pod uwagę. Dzięki odpowiedniej domenie internetowej, nasza witryna i strona staną się bardziej rozpoznawalne, niekiedy atrakcyjne pod względem optymalizacji, pozycjonowania oraz innych usług SEO. Domena internetowa jest niczym innym jak wizytówką naszej strony, ma być łatwa do zapamiętania oraz nawiązywać do niej, jej nazwa ma się ładnie wręcz prezentować i być atrakcyjna w pełnym tego słowa znaczeniu.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813