Meta Tiltle i Meta Description

Meta znaczniki

Meta title & description to kluczowe elementy do osiągnięcia wysokich pozycji. Bardzo istotne jest aby każdy tytuł i opis na stronie był unikalny oraz posiadał słowo kluczowe. Przygotujemy dla Twojej strony pełen zestaw gotowy do wdrożenia.

01

Zapytanie ofertowe

02

Opracowanie tekstów

03

Poprawki korektora

04

Dostarczenie tekstów

Tworzenie opisów meta description & title

Kolejnym bardzo istotnym elementem przy pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google są meta tytuły i meta opisy. Koniecznie powinny się w mnich znaleźć słowa kluczowe, na które chcemy pozycjonować stronę, powinny posiadać odpowiednią długość tekstu i zachęcić użytkownika przeglądającego wyniki wyszukiwarki do wejścia właśnie na Twoją stronę.

Nasz zespół opracuje dla Ciebie unikalne, zoptymalizowane pod SEO opisy meta title i meta description na całą stronę ! Cena jest zależna od ilości podstron jakie posiadasz w witrynie internetowej, a tym samym od ilości opisów.

Przyjmuje się, że meta title ( tytuł strony w wyszukiwarce Google ) powinien mieć 65 – 75 znaków, a meta description ( opis strony w wyszukiwarce Google ) od 150 do 160 znaków.

Oczywiście, chodzi o słowa kluczowe. Najważniejsze słowo kluczowe powinno pojawić się na samym początku w formie pod jaką chcemy go pozycjonować. Czyli np. pozycjonując się na Pozycjonowanie stron Kraków, wpisujemy tę frazę w niezmienionej formie. Dzięki temu nie tylko uzyskamy najlepszy efekt pod kątem SEO, ale w momencie gdy ktoś wpisze naszą frazę np. wspomniane pozycjonowanie stron Kraków, to fraza ta zostanie pogrubiona, dzięki czemu przyciągniemy uwagę potencjalnego klienta.

Cennik
Usługi.

4zł netto / szt.

Opracowanie unikalnego meta tytułu zoptymalizowanego pod SEO

Czas realizacji: indywidualny
6zł netto / szt.

Opracowanie unikalnego meta opisu zoptymalizowanego pod SEO

Czas realizacji: indywidualny
9zł netto / szt.

Pakiet: meta tytuł i meta opis

Czas realizacji: indywidualny

Wiele sklepów korzysta z automatycznie generowanych meta znaczników. Nie jest to najgorsze rozwiązanie, gdy posiadamy ogromny sklep i sprowadzi na nas bardzo kiepskiej widoczności w Google, ale … Dodając unikalne opisy i tytuły meta mamy możliwość nie tylko idealnie zoptymalizować je pod frazy, na które chcemy pozycjonować daną podstronę, ale również zbudować tekst, który będzie zachęcający dla odbiorcy i zaprowadzi go właśnie do naszego sklepu internetowego.

To temat, który wałkuje się wszędzie, ale nadal wiele firm o nim nie pamięta. Każdy znacznik meta title i meta description powinien być unikalny. Tekst nie powinien być kopiowany ani od innych firm, ani ze strony, ani innych podstron. Unikalność to podstawa i należy o nią zadbać w pierwszej kolejności.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@seoheroes.pl
 • E-mail: konrad.k@seoheroes.pl
 • E-mail: marcin.w@seoheroes.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813