Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Unikalne opisy
Meta title & description

Meta title & description to kluczowe elementy do osiągnięcia wysokich pozycji. Bardzo istotne jest aby każdy tytuł i opis na stronie był unikalny oraz posiadał słowo kluczowe. Przygotujemy dla Twojej strony pełen zestaw gotowy do wdrożenia.

Content
Zaczynajmy
#Content

Tworzenie opisów meta description & title

Kolejnym bardzo istotnym elementem przy pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google są meta tytuły i meta opisy. Koniecznie powinny się w mnich znaleźć słowa kluczowe, na które chcemy pozycjonować stronę, powinny posiadać odpowiednią długość tekstu i zachęcić użytkownika przeglądającego wyniki wyszukiwarki do wejścia właśnie na Twoją stronę.

Nasz zespół opracuje dla Ciebie unikalne, zoptymalizowane pod SEO opisy meta title i meta description na całą stronę ! Cena jest zależna od ilości podstron jakie posiadasz w witrynie internetowej, a tym samym od ilości opisów.

Przyjmuje się, że meta title ( tytuł strony w wyszukiwarce Google ) powinien mieć 65 – 75 znaków, a meta description ( opis strony w wyszukiwarce Google ) od 150 do 160 znaków.

Oczywiście, chodzi o słowa kluczowe. Najważniejsze słowo kluczowe powinno pojawić się na samym początku w formie pod jaką chcemy go pozycjonować. Czyli np. pozycjonując się na Pozycjonowanie stron Kraków, wpisujemy tę frazę w niezmienionej formie. Dzięki temu nie tylko uzyskamy najlepszy efekt pod kątem SEO, ale w momencie gdy ktoś wpisze naszą frazę np. wspomniane pozycjonowanie stron Kraków, to fraza ta zostanie pogrubiona, dzięki czemu przyciągniemy uwagę potencjalnego klienta.

Wiele sklepów korzysta z automatycznie generowanych meta znaczników. Nie jest to najgorsze rozwiązanie, gdy posiadamy ogromny sklep i sprowadzi na nas bardzo kiepskiej widoczności w Google, ale … Dodając unikalne opisy i tytuły meta mamy możliwość nie tylko idealnie zoptymalizować je pod frazy, na które chcemy pozycjonować daną podstronę, ale również zbudować tekst, który będzie zachęcający dla odbiorcy i zaprowadzi go właśnie do naszego sklepu internetowego.

To temat, który wałkuje się wszędzie, ale nadal wiele firm o nim nie pamięta. Każdy znacznik meta title i meta description powinien być unikalny. Tekst nie powinien być kopiowany ani od innych firm, ani ze strony, ani innych podstron. Unikalność to podstawa i należy o nią zadbać w pierwszej kolejności.

Meta Description

Meta title + description

Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Zamów w naszej firmie opisy meta title i description

Skontaktuj się z naszymi doradcami i zamów teksty lub zadaj nurtujące Cię pytania

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij