Agencja Marketingowa SEOHeroes
Marketing dla restauracji i hoteli
Specjaliści w branży Horeca

Co możemy Ci zaoferować

Większość agencji / firm marketingowych nie zna standardów, jakie są obecne w branży Horeca, a także nie jest w pełni świadoma jak dotrzeć do klientów w grupie docelowej tej branży. W SEOHeroes jest zupełnie inaczej! Prowadząc od ponad 8 lat działalność w branży Horeca, a także współpracując z największymi sieciami hotelowymi i uznanymi restauracjami wiemy jakie są potrzeby w marketingu hoteli i restauracji, a także jak skutecznie realizować kampanie. Napisz do nas, opisz swój obiekt i potrzeby reklamowe, a my zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania i stawki. Bez żadnych zobowiązań! Zbuduj z nami profesjonalną kampanię, dzięki której pozyskasz zarówno nowych klientów, jak i będziesz regularnie przyciągał do swojego obiektu osoby, które już korzystały z Twoich usług.

Skontaktuj się ze specjalistami

Jakimi zasadami,
kieruje się nasza agencja?

Wygrywamy oboje

Twoje osiągnięcia są również naszymi osiągnięciami, a sukces jest złożony z wielu aspektów. Z tego powodu, wyróżniamy się poprzez ciągłe wsparcie i doradztwo, pomagając znaleźć obszary do poprawy, zmiany lub nowe działania, które mogą przyciągnąć więcej klientów i zwiększyć wskaźnik konwersji.

Od ponad 8 lat działamy w środowisku online, obsługując setki firm. Posiadamy bogate doświadczenie w różnych branżach, grupach docelowych i modelach biznesowych, co pozwala nam skutecznie przekładać naszą wiedzę na Twoje sukcesy.

Bezpłatna wycena

Kompleksowe wsparcie od A – Z

Przez lata stworzyliśmy zespół pełen specjalistów, który umożliwia nam zapewnienie wszechstronnej obsługi dla naszych klientów. W naszym zespole znajdziesz ekspertów w dziedzinach takich jak: zarządzanie projektami, branding, grafika web i reklamowa, UX & UI, wdrożenia programistyczne (front-end, back-end) w systemach WordPress, Prestashop oraz frameworkach Symfony i Laravel. Mamy również testerów, administratorów serwerów, specjalistów SEO i SEM, ekspertów od mediów społecznościowych, copywriterów oraz analityków. Wszystko to w jednym miejscu, oferując szeroki wachlarz usług, które wspierają sukces naszych klientów.

Bezpłatna wycena

Wyłączenie pozytywna
atmosfera współpracy

Zawsze stawiamy na budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami. Dbamy o to, aby byli na bieżąco informowani o prowadzonych działaniach i mieli jasno określone cele oraz etapy pracy. Z wieloma firmami współpracujemy już od ponad 6 lat, co nie byłoby możliwe bez wzajemnego zaufania i dobrej komunikacji. Możesz być pewien, że podpisując z nami umowę, nie zostaniesz odsunięty na dalszy plan ani przekazywany między różnymi osobami. Nasze podejście jest dalekie od korporacyjnego chłodu – stawiamy na indywidualne podejście i otwartą komunikację. Chętnie poznamy Cię lepiej i opowiemy o możliwościach oraz strategiach, które możemy zastosować dla rozwoju Twojej firmy.

Bezpłatna wycena

Elastyczność

Nie podpisujemy sztywnych umów pełnych skomplikowanych paragrafów przygotowanych przez prawników. Ustalamy wspólne cele i stawki wynagrodzenia, ale zachowujemy elastyczność w zakresie prac, które możemy modyfikować w trakcie współpracy. Nasze umowy marketingowe są zawierane na czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia, co oznacza, że nie musisz zobowiązywać się na rok lub dłużej, jeśli działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Budżety marketingowe można w każdej chwili dostosować, zwiększać, zmniejszać lub przekierowywać na inne usługi, jeśli uznamy, że to najlepsze rozwiązanie. Umowy na tworzenie stron i sklepów internetowych zawierają wcześniej ustalone funkcjonalności, ale w trakcie realizacji projektu możesz poprosić o wycenę dodatkowych pomysłów, a my zaoferujemy konkurencyjne stawki. W przypadku umów na godzinowe wsparcie programistyczne, niewykorzystane godziny nie przepadają – możesz je wykorzystać, dopóki nie wyczerpiesz całej puli.

Elastyczność jest dla nas kluczowa i stanowi standard w naszej agencji, co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji z klientami.

Bezpłatna wycena

Nie mamy nic do ukrycia

Przejrzystość jest dla nas kluczowa. Klientom jasno przedstawiamy, na co przeznaczany jest ich budżet marketingowy, jaka część stanowi rzeczywiste koszty marketingowe, a jaka jest wynagrodzeniem naszej agencji. W ramach działań marketingowych zapewniamy stały podgląd live do kont Meta i Google Ads, dostęp do skonfigurowanego konta Google Analytics, oraz szczegółowe raporty pozycjonowania. Zamiast pokazywać jedynie wybrane pozycje kilku fraz, dostarczamy kompleksowe informacje dotyczące przeprowadzonych prac na stronie, pozyskanych linków, ogólnej widoczności w Google, oraz wzrostu widoczności w TOP 10.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie wiążemy klientów długoterminowymi umowami i dbamy o budowanie pozytywnych relacji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu firma nie jest zadowolona z naszych usług, ma możliwość przejścia do innej agencji. Dzięki naszej transparentności, klienci mogą podejmować takie decyzje w pełni świadomie, widząc nasz wkład w ich sukces.

Bezpłatna wycena
Usługi
e-Marketingowe
Usługi
e-Marketingowe
Pozycjonowanie stron i sklepów (SEO)
Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie zagraniczne
Kampanie Google Ads (SEM)
Remarketing - reklamy śledzące
Prowadzenie Social Media
Meta Ads - Facebook i Instagram
Microsoft Bing Ads
Content Marketing

Efekty
naszych usług

Zobacz w liczbach przykładowe efekty naszych usług e-Marketingowch, działań które przełożyły się na realne efekty. Odpowiednio zaplanowana strategia, rzetelne wdrożenie, analityka i optymalizacja działań zawsze pozwolą Ci uzyskać  założone cele, sukcesy. Jednak musisz zrobić ten pierwszy krok, podjąć się inwestycji, zaplanować z nami rozwój swojej firmy w Internecie i rozpocząć współpracę. Resztą zajmiemy się osobiście, informując Cię o działaniach i efektach, tak abyś mógł w 100% skupić się na swoim biznesie nie martwisz się o ilość klientów.

Jump World
 • 5000+ nowych obserwujących
 • +400% zasięgi postów w Social Media
 • 500+ przygotowanych postów na Social Media
 • 200% niższe od wyjściowych stawki CPC w Google Ads
 • 3 mln+ wyświetleń reklamy Google Ads
Granitan
 • 990+ fraz w TOP 3 Google
 • 2500+ fraz w TOP 10 Google
 • 700+ fraz w TOP 50 Google
 • 800 tys. Średnia miesięczna liczba wyszukań
Proeko recykling
 • 640+ fraz w TOP 3 Google
 • 2100+ fraz w TOP 10 Google
 • 5200+ fraz w TOP 50 Google
 • 100 tys. Średnia miesięczna liczba wyszukań
Pako Opakowania
 • 200%+ wzrost przychodów z Google Ads
 • 500% wzrost widoczności w Google
 • 150+ opublikowanych postów w Social Media
 • Stałe wsparcie doradcze w zakresie rozwoju e-Marketingu B2B
electofun
 • 600% wzrost widoczności w Google
 • 500+ fraz w TOP 3 Google
 • 1800+ fraz w TOP 10 Google
 • 7300+ fraz w TOP 50 Google
 • 500 tys. Średnia miesięczna liczba wyszukań
Usługi
Software
Usługi
Software
Tworzenie stron firmowych
Budowa sklepów internetowych
Wsparcie Wordpress
Wsparcie Prestashop
Wsparcie Laravel
Wsparcie Symfony
Dedykowane integracje i moduły
Audyty techniczne
Nasza historia
2015

Rozpoczynamy działalność

w 2-osobowym zespole tworzymy markę SEOHeroes oferującą podstawowe usługi SEO, SEM oraz realizację stron wyłączenie na szablonach. Ten etap był momentem wyjściowym, którego celem było pozyskanie środków na dalszą rozbudowę firmy i zespołu oraz realizację wcześniej przygotowanej strategii rozwoju.

2015

Niezależny projekt e-Commerce

jednocześnie w tym okresie tworzymy niezależny, własny projekt e-Commerce związany z produkcją i sprzedażą Odzieży Gastronomicznej. Rozwój marki oparty wyłącznie na własnym doświadczeniu, wewnętrznych inwestycjach i latach pracy, zaowocował dużym sukcesem. Obecnie jesteśmy jednym z głównych dostawców odzieży dla restauracji i hoteli w Polsce, a nowa spółka o tym samym profilu w 2024 ruszyła również w Czechach.

2016

Rozbudowa oferty w naszych agencjach

rok od uruchomienia działalności rozpoczęliśmy proces skalowania, zarówno zespołu, jak i portfolio usług. Przez okres początkowy zebraliśmy najczęstsze problemy i potrzeby naszych klientów, dzięki czemu mogliśmy udoskonalić biznes plan i wyspecjalizować się w konkretnych systemach oraz sferach e-Marketingowych. Do zespołu dołączyły kolejne osoby, a w efekcie zmieniliśmy lokalizację biura z Wieliczki na Kraków.

2018

Opracowanie procedur firmowych

do tego momentu realizowaliśmy usługi wykorzystując całe nasze doświadczenie i zaangażowanie. Ale zauważaliśmy potknięcia w bardzo schematycznych aspektach technicznych czy mniejszych szczegółach mających marginalny, ale jednak wpływ na jakość usług. Dlatego w agencji stworzyliśmy checklistę elementów, przez które musimy przejść w każdym projekcie. Zdecydowanie ułatwiło to pracę naszemu zespołowi, a dodatkowo pozwoliło nam to unikać niedopatrzeń.

2019

Uruchamiamy spółkę GQ Group sp. z o.o. sp. k.

wcześniej nasze usługi świadczyliśmy pod szyldem dwóch jednoosobowych działalności: Heron Art Network oraz Heros Group. Jednak przyszedł czas na zmiany i połączenie naszych działalności oraz uspójnienie procedur wewnętrznych. W efekcie w marcu 2019 roku została zarejestrowana spółka GQ Group sp. z o.o. sp. k., pod którą obecnie działają wszystkie nasze marki.

2020

Walka z pandemią

bardzo ciężki rok dla wielu przedsiębiorców. Firmy szukały oszczędności w swoich budżetach, a marketing był jednym z pierwszych sektorów, gdzie można było ciąć koszty. Dodatkowo nasz alternatywny biznes, czyli produkcja i sprzedaż odzieży gastronomicznej, praktycznie zatrzymał się w miejscu. Jednak wkładając wiele pracy udało nam się przetrwać ciężki czas, nie zwalniając nikogo z zespołu, nie ograniczając wynagrodzeń pracowników i nie zmieniając ob obranego kierunku firmy.

2021

Odświeżenie wizerunku

jednocześnie czas pandemiczny staraliśmy się maksymalnie wykorzystać patrząc w przyszłość. Dla naszych marek przygotowaliśmy nowe strony internetowe, nowe materiały firmowe, stopki, prospekty, dopracowaliśmy treści marketingowe i sprzedażowe, przeanalizowaliśmy wcześniejsze działania wprowadzając ich optymalizację. To wszystko pozwoliło nam się szybko odbić, gdy sytuacja na rynku powoli wracała do normy.

2022

Kolejna przeprowadzka

nasz zespół liczył już ponad 14 osób, a poprzedni lokal zaczął nie wystarczać. Dlatego też rozpoczęliśmy kolejną przeprowadzkę do nowego biura, z drugiej strony Krakowa. Jednocześnie podnieśliśmy standard i przestrzeń pracy dla naszego zespołu, który jest sercem całej agencji.

2023

Inwentaryzacja planów

stały i szybki rozwój agencji, poniekąd zmusił nas do inwentaryzacji planów i strategii. Nasz wachlarz usług został rozszerzony o Bing Ads oraz Kampanie pod budżet, ale jednocześnie wyrzuciliśmy z oferty wiele pozycji, które nie przynosiły zysków lub były problematyczne w perspektywie prowadzenia innych działań. Rozpoczęliśmy również prace nad nową stroną SEOHeroes, która stanie się naszym głównym narzędziem marketingowym na kolejne lata. Jednocześnie w tym projekcie chcemy zebrać dane i przygotować raporty, które pokażą naszym przyszłym klientom, jak inwestycja w profesjonalną, dedykowaną stronę, może uzyskać szybki zwrot pod postacią wyższego stopnia konwersji.

2024

Rozpoczynamy działalność w Czechach

rozpoczynamy plan rozbudowy marki na innych rynkach! Co prawda przez 8 lat zrealizowaliśmy wiele projektów zagranicznych, ale nigdy nie mogliśmy kreować swoje wizerunku lokalnie w danym kraju. Dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić pierwszą spółkę zagraniczną, a wybór padł na Czechy. W marcu 2024 swoją działalność rozpoczęła spółka GQ Group s. r. o.

Seoheroes jest
marką należącą do

Polska
Kraków
Rybitwy 22
pokój 320
Czechy
Karviná
Masarykovo nám. 6/5
Pn - Pt

8oo – 17oo

Wyznacz trasę