Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Kim jesteśmy?

The sky is not the limit

Kreatywny zespół do zadań specjalnych

Oczy szeroko
otwarte.

Nasza praca to nieustanna edukacja i analiza. To właśnie samodoskonalenie i weryfikacja prowadzony kampanii pozwala nam odnosić z klientami duże sukcesy, a kolejno przenosić skuteczne rozwiązania na nowych partnerów biznesowych.

Nieustannie poszukujemy nowych możliwości promocji, skutecznych form reklamy, konwertujących modeli / schematów stron internetowych, szablonów łatwo przyswajalnych i przykuwających uwagę tekstów. To właśnie czyni nas liderami rynku.

Win-Win
Wygrywamy oboje

Twój sukces to nasz sukces. Nie traktujemy Cię jako kolejną firmę, która może zasilić naszą bazę. Z klientami budujemy wieloletnie relacje, dzięki którym obie strony osiągają liczne sukcesy.

Zadbamy o to, aby każdy element internetowy i reklamowy Twojej firmy prezentował najwyższy poziom jakości. Podczas współpracy udzielimy Ci wielu przydatnych porad, abyś mógł stawiać kolejne kroki w przód.

Kompleksowa obsługa

Cztery działy
oddane do
Twojej dyspozycji

Marketing & PR

Zespół specjalizujący się w e-Marketingu, czyli działaniach promocyjnych realizowanych w obrębie Internetu. W szeregach posiadamy specjalistów SEO, SEM, specjalistów od Social Media, Video i Content Marketingu.

Software

Nasz dział developerski tworzą zarówno doświadczeni programiści, którzy podejmą się każdego zadania, jak i młodzi juniorzy pełni energii, nowych pomysłów i motywacji do rozwoju. Specjalizujemy się w systemach WordPress i Prestashop.

Design

Dział, w którym znajdziesz wielu kreatywnych grafików gotowych do podjęcia nowych projektów. Celujemy w nowoczesne projekty, które wyróżniają naszych klientów na tle konkurencji.

Content

Content is King – u nas znajdziesz osoby, którzy stworzą dla Ciebie zarówno merytoryczne, profesjonalne treści na bloga, jak i teksty pod SEO, teksty zapleczowe czy hasła reklamowe.

Co nas wyróżnia?

Czym Cię możemy
zaskoczyć?

Transparentność
To jedno z głównych założeń naszej agencji. Chcemy, aby klient czuł się bezpiecznie i zyskał do nas pełne zaufanie. Dlatego też przy każdej usłudze gwarantujemy pełną transparentność np. realizując kampanie SEO dostarczamy rzadko spotykany raport dodanych linków, który pokazuje wykonaną na przestrzeni miesiąca pracę.

Jasne warunki współpracy
Maksymalnie upraszczamy proces współpracy stawiając jasne warunki już od momentu przedstawienia oferty. Nie korzystamy z małego druczku, który ma ukryć część informacji umownych J

Prywatny opiekun
Każdy klient współpracujący z naszą agencją otrzymuje kontakt do prywatnego opiekuna, który zapewni sprawną komunikację z zespołem i odpowie na wszystkie pytania.

Kompleksowe wsparcie
W naszej agencji zbudowaliśmy aż 4 działy, aby klient, który do nas przychodzi, mógł załatwić wszystko w jednym miejscu. Nie musisz szukać kilku firm, wszystko zrealizujemy u nas.

Wysoka jakość usług
Dbamy o najwyższą jakość usług, aby wyróżnić się na mocno konkurencyjnym rynku. Jeśli poszukujesz właśnie takiej firmy, to zapraszamy do kontaktu J

Nie urwiemy kontaktu
Jako spółka prowadzimy na rynku wiele marek, w tym SEOHeroes. Obsługujemy setki klientów, a to gwarantuje, że nie znikniemy z dnia na dzień urywając kontakt. Jeśli potrzebujesz bezpieczeństwa współpracy, to świetnie trafiłeś.

Elastyczne umowy marketingowe
Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego nie musimy wiązać klientów długotrwałymi umowami. Nasi partnerzy mogą w każdej chwili zrezygnować z usług, choć zdarza się to bardzo rzadko J

Zapraszamy do współpracy

Napisz czego
potrzebujesz

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Nasi doradcy udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Opisz dokładnie swoje potrzeby, a przedstawimy Ci profesjonalną ofertę / wycenę. Jeśli warunki będą dla Ciebie satysfakcjonujące, to niezwłocznie rozpoczniemy współpracę.

Ta strona internetowa przechowuje pliki cookie na komputerze użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.