Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Kampanie Produktowe
Google Merchant Center

Posiadasz sklep internetowy? Chciałbyś sprzedawać o wiele więcej? Wykorzystaj kampanię produktową (Google Merchant Center) i promuj swoje produkty w Google.

Zakupy
Zaczynajmy
#Content Marketing
Wypromuj swoje produkty w Google

Wygeneruj większą sprzedaż w swoim sklepie.
Wprowadź kampanię produktową do swojej firmy.

Reklamy produktowe to reklamy, które dostarczają wielu informacji o promowanym produkcie. Taka reklama prezentuje zazwyczaj zdjęcie produktu, jego cenę oraz nazwę firmy, która ów produkt sprzedaje. Wielką zaletą reklam produktowych jest to, że pojawiają się w wynikach wyszukiwania użytkowników wyszukiwarek wtedy, gdy szukają oni innych produktów podobnych do Tych, które chcesz zareklamować. Nie są to więc niechciane reklamy, których nikt nie ogląda. Przeciwnie, reklama produktowa daje potencjalnemu klientowi większy wybór. Wyświetlanie reklamy konkretnych  produktów pod konkretne zapytanie sprawia, że szansa ich zakupu jest dużo większa. Dodatkową zaletą kampanii produktowych jest to, że potencjalnym klientom dostarczane są informacje na temat Twoich produktów i Twojej firmy nawet zanim zdecydują się na kliknięcie w reklamę. Oznacza to, że nawet jeśli nie zdecydują się na zakup, mają kontakt z Twoją firmą i oferowanymi przez nią produktami, co bardzo istotnie wpływa na budowanie większej świadomości Twojej marki.

 

Agencja Marketingowa Kraków – zaufaj nam

Jak pracujemy z klientami?

Etapy Współpracy

Zobacz jak przygotowujemy się do współpracy z naszymi klientami i jak wyglądają dalsze etapy walki o dominację na rynku.

 • Analiza sklepu

  Pokaż nam swój sklep

  W pierwszej kolejności dokładnie zapoznamy się z Twoim sklepem oraz Twoimi produktami. Pozwoli nam to wycenić wdrożenie kampanii produktowej do Twojej firmy i koszty obsługi. Pamiętaj, że wymogiem uruchomienia kampanii jest aktywny certyfikat SSL (połączenie szyfrowane HTTPS) na sklepie internetowym, który zamierzasz promować.

  01.
 • Konfiguracja kampanii

  Przygotujemy kampanię do uruchomienia

  Gdy produkty zostaną już zaimportowane, nasi specjaliści skonfigurują kampanię i ustalą stawki za kliknięcie w poszczególne grupy produktów. Dzięki temu kampania będzie efektywna i przyniesie realne zyski dla Twojej firmy. Naszym celem będzie wygenerowanie jak największej ilości wejść na sklep w jak najniższym budżetem.

  03.
 • Import produktów

  Dodanie Twoich produktów do kampanii

  Pierwszym krokiem jest import produktów ze sklepu internetowego do kampanii Google Merchant Center. W wycenie ofertowej uwzględnimy koszt importu produktów, który będzie zależny od systemu CMS, na bazie którego uruchomiony jest sklep.

  02.
 • Raport z prowadzonych działań

  Przedstawienie raportu miesięcznego

  W raporcie miesięcznym, który prześlemy Ci na ustaloną skrzynkę pocztową, zobaczysz ile wejść udało się wygenerować, na jakie produkty i w jakim budżecie. Przeanalizujemy czy kampania jest skuteczna, czy można coś w niej poprawić lub skupić się na wybranych produktach, które przynoszą największy zysk firmie.

  04.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena kampanii produktowej

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę kampanii produktowej

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij