Nie czekaj, pozyskuj klientów już dziś

Google Adwords

Nie czekaj na wyniki z pozycjonowania strony. Pojawiaj się na czołowych pozycjach w Google w przeciągu dwóch dni, dzięki kampanii Google Adwords. To idealny sposób na szybkie pozyskanie klientów poprzez wyszukiwarkę.

01

Przygotowanie strategii

02

Wdrożenie kampanii

03

Stała optymalizacja

04

Analiza i raportowanie

Wypromuj się w sponsorowanych wynikach Google.

Nikt nie lubi nachalnych reklam. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że reklamy wcale nachalne być nie muszą. Nawet te internetowe. Adwords to reklamy wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google i na współpracujących z Google stronach. Jedną z ich głównych zalet jest to, że wpisanie w wyszukiwarkę konkretnego zapytania wygeneruje tylko takie reklamy, które będą temu zapytaniu odpowiadać. Jest to zatem doskonała forma reklamy dla potencjalnego klienta, gwarantuje ona bowiem, że użytkownikowi wyszukiwarki wyświetlane będą reklamy tylko tych produktów i usług, którymi faktycznie jest zainteresowany. Adwords jest także doskonałą formą promocji dla reklamodawcy. Umiejętnie prowadzona kampania Adwords jest w stanie bardzo szybko wygenerować duży ruch na Twojej stronie internetowej, co przełoży się na większą sprzedaż. Dodatkową zaletą jest to, że nie płacisz za wyświetlanie swojej reklamy w wynikach wyszukiwania, a jedynie za konkretne kliknięcia.

Twoja strona będzie widoczna na czołowych pozycjach.

W ramach współpracy otrzymasz:

  1. zbudowanie zoptymalizowanej kampanii
  2. dodanie rozszerzeń reklam
  3. ustawienie lokalizacji, na którą będzie wyświetlana reklama
  4. pomoc w doborze słów kluczowych
  5. stworzenie reklam tekstowych do promocji
  6. ustalenie stawek od kliknięcia dla fraz
  7. dynamiczne zmienianie stawek, aby wygenerować jak największą ilość wejść w danym budżecie
  8. ustawienie odpowiednich dopasowań słów kluczowych
  9. analizowanie kampanii
  10. raportowanie działań, ilości kliknięć i kosztów

Prywatny opiekun

1

Każdy klient, który rozpoczyna z nami współpracę, otrzymuję prywatnego opiekuna odpowiadającego za koordynacje zadań.

Umowa na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem

2

99% klientów, którzy z nami współpracują, jest zadowolona z usług. Tym samym nie widzimy potrzeby wiązania nowych kontrahentów długimi umowami. Wierzymy, że spełnimy również Twoje oczekiwania i zostaniesz z nami na lata. Jeśli jednak coś Ci się nie spodoba, to w każdej chwili możesz się wycofać.

Profesjonalna kampania

3

Określamy jakie słowa kluczowe mają być promowane poprzez Google Adwords, z jakim budżetem startujemy, jak uzyskać największą konwersję i zyski z reklamy. Zapoznajemy się ze specyfiką działalności klienta i jego grupą docelową, która jest gotowa pozyskać promowane usługi lub produkty.

Pełna transparentność

4

Gdy zbliża się koniec miesiąca lub koniec budżetu przesyłamy informacje o ilości wejść na stronę z konkretnych fraz, koszt kliknięć, ilość wyświetleń, w skrócie raport pokazujący, jak działa kampania Google Adwords. Na bieżąco informujemy również jaki budżet pozostał jeszcze na koncie Adwords i gdy zbliża się jego koniec pytamy klienta, czy przedłuża reklamę zasilając konto.

Optymalizacja stawek

5

Podczas współpracy przy prowadzeniu kampanii Google Adwords bardzo istotna jest regularna optymalizacja stawek za kliknięcie w reklamę. Jako agencja marketingowa dążymy do tego, aby cena za jedno kliknięcie była jak najniższa, a tym samym, aby w określonym budżecie wygenerować jak najwięcej wejść na stronę. Dzięki temu kampania będzie dla Ciebie opłacalna i przyniesie widoczne zyski.

Możliwość współpracy przy innych usługach

6

Posiadamy wiele działów, które oferują szeroki wachlarz usług. Dzięki temu możesz w każdej chwili wykorzystać nasze możliwości przy: pracach graficznych, programistycznych, innych usługach marketingowych czy zamówić profesjonalne treści na wszelakie platformy.

Kampanie AdWords

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).