Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Prowadzenie kampanii
Google Adwords

Nie czekaj na wyniki z pozycjonowania strony. Pojawiaj się na czołowych pozycjach w Google w przeciągu dwóch dni, dzięki kampanii Google Adwords. To idealny sposób na szybkie pozyskanie klientów poprzez wyszukiwarkę.

Kampanie Adwords
Zaczynajmy
#Adwords
Nie czekaj, pozyskuj klientów już dziś

Wypromuj się w sponsorowanych wynikach Google.
Twoja strona będzie widoczna na czołowych pozycjach.

Nikt nie lubi nachalnych reklam. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że reklamy wcale nachalne być nie muszą. Nawet te internetowe. Adwords to reklamy wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google i na współpracujących z Google stronach. Jedną z ich głównych zalet jest to, że wpisanie w wyszukiwarkę konkretnego zapytania wygeneruje tylko takie reklamy, które będą temu zapytaniu odpowiadać. Jest to zatem doskonała forma reklamy dla potencjalnego klienta, gwarantuje ona bowiem, że użytkownikowi wyszukiwarki wyświetlane będą reklamy tylko tych produktów i usług, którymi faktycznie jest zainteresowany. Adwords jest także doskonałą formą promocji dla reklamodawcy. Umiejętnie prowadzona kampania Adwords jest w stanie bardzo szybko wygenerować duży ruch na Twojej stronie internetowej, co przełoży się na większą sprzedaż. Dodatkową zaletą jest to, że nie płacisz za wyświetlanie swojej reklamy w wynikach wyszukiwania, a jedynie za konkretne kliknięcia.

W ramach współpracy otrzymasz:

 1. zbudowanie zoptymalizowanej kampanii
 2. dodanie rozszerzeń reklam
 3. ustawienie lokalizacji, na którą będzie wyświetlana reklama
 4. pomoc w doborze słów kluczowych
 5. stworzenie reklam tekstowych do promocji
 6. ustalenie stawek od kliknięcia dla fraz
 7. dynamiczne zmienianie stawek, aby wygenerować jak największą ilość wejść w danym budżecie
 8. ustawienie odpowiednich dopasowań słów kluczowych
 9. analizowanie kampanii
 10. raportowanie działań, ilości kliknięć i kosztów

 

Agencja Marketingowa Kraków – zaufaj nam

Jak pracujemy z klientami?

Etapy Współpracy

Zobacz jak przygotowujemy się do współpracy z naszymi klientami i jak wyglądają dalsze etapy walki o dominację na rynku.

 • Strategia

  Zaczynamy od strategii

  Określamy jakie słowa kluczowe mają być promowane poprzez Google Adwords, z jakim budżetem startujemy, jak uzyskać największą konwersję i zyski z reklamy. Zapoznajemy się ze specyfiką działalności klienta i jego grupą docelową, która jest gotowa pozyskać promowane usługi lub produkty.

  01.
 • Optymalizacja stawek

  Płać jak najmniej za kliknięcia

  Podczas współpracy przy prowadzeniu kampanii Google Adwords bardzo istotna jest regularna optymalizacja stawek za kliknięcie w reklamę. Jako agencja marketingowa dążymy do tego, aby cena za jedno kliknięcie była jak najniższa, a tym samym, aby w określonym budżecie wygenerować jak najwięcej wejść na stronę. Dzięki temu kampania będzie dla Ciebie opłacalna i przyniesie widoczne zyski.

  03.
 • Zbudowanie kampanii

  Zbudowanie efektywnej kampanii

  Po ustaleniu wszystkich szczegółów współpracy rozpoczynamy prace nad zbudowaniem i zoptymalizowaniem kampanii, aby w efekcie przyniosła jak największe zyski. Ustawiamy dopasowanie słów kluczowych, lokalizację wyświetlania reklamy, budujemy rozszerzenia reklam i ich treść, ustalamy początkowe stawki, określamy harmonogram oraz urządzenia, na jakich ma się wyświetlać reklama i wiele więcej.

  02.
 • Analiza i Raporty

  Podsumowanie miesięczne

  Gdy zbliża się koniec miesiąca lub koniec budżetu przesyłamy informacje o ilości wejść na stronę z konkretnych fraz, koszt kliknięć, ilość wyświetleń, w skrócie raport pokazujący, jak działa kampania Google Adwords. Na bieżąco informujemy również jaki budżet pozostał jeszcze na koncie Adwords i gdy zbliża się jego koniec pytamy klienta, czy przedłuża reklamę zasilając konto.

  04.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena kampanii Google Adwords

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę kampanii Google Adwords

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij