Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Kampanie AdWords

Kampanie AdWords Kampanie AdWords
 

Kampanie AdWords:

Kampania AdWords to rozwiązanie, które pomoże Ci dostać się na najwyższe pozycje wyszukiwarki w przypadku kilku dni. Niestety jest to bezpośrednio powiązane z większymi kosztami. Cena kampanii Adwords jest uzależniona od wielu czynników. Nasz firma proponuje obecnie najpopularniejszą formę płatności od każdego wyświetlenia strony. Sam ustalasz budżet, jaki możesz przeznaczyć na kampanię AdWords, a my za Ciebie kontrolujemy koszty oraz utrzymujemy witrynę internetową na pierwszej stronie Google.

Cena od wyświetlenia jest bezpośrednio uzależniona od popularności fraz, na które chcesz promować stronę. Dlatego też dopiero po bezpośrednim kontakcie i udostępnieniu szczegółów przedstawimy Ci kosztorys kampanii. Dokładnie przeanalizujemy wymagane koszty kampanii. Warto dodać, że takowa pozycja w wynikach sponsorowanych jest stabilna, o ile opłacamy wymaganą kwotę. Kiedy takowa cena może ulec wzrostowi? W momencie gdy inna firma/osoba prywatna zaproponuje firmie Google wyższą stawkę od klienta. Dlatego też kampanie Adwords można nazwać formą hazardu. Nasza firma kompleksowo zajmie się kampanią. Wprowadzimy wszystkie potrzebne dane i utrzymamy reklamę na docelowym miejscu.

Jakie korzyści daje kampania Adwords?

  • szybkie pojawienie się domeny na pierwszej stronie wyszukiwarki Google
  • natychmiastowe zwiększenie liczby wyświetleń strony i tym samym wzrost liczby potencjalnych klientów
  • wsparcie dla pozycjonowania na wyniki organiczne

Kampanie Adwords są dobrym rozwiązaniem dla działalności sezonowych, ponieważ pozwalają na szybkie znalezienie się na pierwszej stronie wyszukiwarki w określonym okresie roku. Jednak patrząc na promocję z szerszej perspektywy dużo bardziej opłacalne jest pozycjonowanie organiczne. Na szczęście obie formy pozycjonowania można świetnie połączyć. Początkowo dla zwiększenia ruchu wykorzystać kampanie Adwords i stabilnie uzyskiwać lepsze miejsca organiczne.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza na stronie SEOHeroes lub bliźniaczej strony StudioNCTI. Niezwłocznie odpowiemy na Twoje pytania i bezpłatnie wycenimy usługi. Nie jesteś pewien jak promować swoją stronę? Nic nie szkodzi. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie frazy i hasła reklamowe. Nie czekaj napisz do nas już dziś!

Author avatar
Agencja SEOHeroes
https://seoheroes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *