Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Content
Marketing

Nie bądź tylko sprzedawcą, stań się również doradcą. Pomagaj, dostarczaj wartościowy content, buduj profesjonalny wizerunek swojej firmy, a przełoży się to na jej zyski i wzrost zapytań ofertowych / wzrost sprzedaży. Wykorzystaj w swojej strategii marketingowej - Content Marketing.

Content
Zaczynajmy
#Content Marketing
Podziel się swoją wiedzą i ciekawymi informacjami

Stań się doradcą dla swoich klientów.
Pomagaj i odpowiadaj na pytania, aby zbudować zaufanie.

Tradycyjny marketing staje się z każdą chwilą coraz mniej skuteczny.  Wielu z nas już nawet nie zwraca uwagi na podsuwane nam codziennie pod nos, mało interesujące reklamy. Istnieje jednak nowa, dużo efektywniejsza i bardziej przyciągająca forma marketingu. Content marketing to strategiczne podejście marketingowe koncentrujące się na tworzeniu i rozpowszechnianiu wartościowych, istotnych i spójnych treści w celu przyciągnięcia i utrzymania dużej grupy odbiorców. Dzięki atrakcyjnym i ciekawym publikacjom, takim jak artykuły publicystyczne, ebooki czy poradniki, które będą linkowane do Twojej strony internetowej, baza Twoich klientów może się wielokrotnie zwiększyć. Zamiast oferować swoje produkty lub usługi, zapewniasz potencjalnym i obecnym klientom naprawdę trafne i przydatne treści, które nie tylko ich zainteresują, ale też pomogą im rozwiązać ich problemy, co z pewnością przełoży się na większe zaufanie dla Twojej firmy i lojalność Twoich klientów.

Zalety content marketingu dla Twojej firmy: 

 1. Zwiększona sprzedaż,
 2. Oszczędności,
 3. Większa liczba lojalnych klientów,
 4. Profesjonalny wizerunek firmy,
 5. Czytelnicy widzą, że strona firmowa „żyje”.

 

Agencja Marketingowa Kraków – zaufaj nam

Jak pracujemy z klientami?

Etapy Współpracy

Zobacz jak przygotowujemy się do współpracy z naszymi klientami i jak wyglądają dalsze etapy walki o dominację na rynku.

 • Strategia

  Plan działania to podstawa

  Content Marketing można zastosować na wiele sposobów w zależności od branży oraz grupy docelowej, do której chcemy trafić z naszymi tekstami / materiałami video. Dlatego na początku nasi specjaliści od marketingu przygotowują koncepcję strategii, którą moglibyśmy wdrożyć. Jest to zupełnie bezpłatne, wystarczy że wypełnisz poniższy formularz wyceny. W odpowiedzi otrzymasz informacje, jak można wykorzystać Content Marketing na Twojej stronie, w Twojej firmie oraz z jakimi kosztami będzie się to wiązało.

  01.
 • Promocja publikacji

  Udostępnij swój content

  Samo zbudowanie wartościowego contentu, to tylko połowa sukcesu. Trzeba jeszcze przyciągnąć do niego potencjalnych klientów. Dlatego też publikacje są dodatkowo promowane poprzez: pozycjonowanie, płatne kampanie w Social Media, wpisy na grupach w Social Media, kampanie Google Adwords czy marketing szeptany. Zakres i skala promocji jest uzależniona od budżetu na działania marketingowe.

  03.
 • Budowanie contentu

  Profesjonalny content dla Twoich klientów

  Zbudujemy dla Ciebie profesjonalny content na stronę zgodnie z ustaloną strategią. Dzięki temu Twoja strona nie będzie służyła tylko i wyłącznie sprzedaży usług / produktów, ale również stanie się bazą wiedzy, którą będą odwiedzać Twoi potencjalni klienci. Jeśli rozwiążesz ich problem, to istnieje duża szansa, że podejmiecie współpracę. Publikacje będą regularne w ramach ustalonego wcześniej natężenia.

  02.
 • Raport z prowadzonych działań

  Przedstawimy Ci nasze dokonania

  W ustalonych przedziałach czasowych otrzymasz od nas raport opublikowanych artykułów, poradników lub innych form contentu. raport z promocji publikacji oraz statystyki odwiedzin. Dzięki temu będziesz mógł przeanalizować, czy prowadzona kampania Content Marketingu jest skuteczna, czy przynosi zamierzony efekt i czy spełnia Twoje oczekiwania.

  04.
Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena Content Marketingu

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę Content Marketingu

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij