Agencja Marketingowa SEOHeroes
Case Study + Portfolio

Zobacz przykładowe projekty i realizacje wykonane przez nasze agencje SEOHeroes i Heron Art Network.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą
e-Marketing
electofun
e-Marketing
SEO
2 lata współpracy przy SEO, zbudowanie nowego e-Commerce, zwiększenie widoczności 10-krotnie i wprowadzenie wielu kluczowych fraz do czołówki – to efekty naszej pracy z marką electofun. Zobacz wyniki jakie osiągnęliśmy wdrażając naszą strategię pozycjonowania stron.
e-Marketing
Coccine Shop
e-Marketing
SEO
Nasza współpraca z marką Coccine rozpoczęła się od kompleksowej budowy platformy e-Commerce. Po uruchomieniu sklepu wspólnie zaplanowaliśmy dalsze działania e-Marketingowe. Poniżej prezentujemy wyniki współpracy pokazujące m.in. 6-krotny wzrost widoczności w wynikach organicznych.
e-Marketing
Massi
e-Marketing
SEO
Sklep Massi jest przykładem projektu, gdzie w niezwykle konkurencyjnej branży, osiągnęliśmy ogromny sukces SEO (pozycjonowanie stron). Dzięki naszej strategii na przestrzeni roku sklep powiększył swoją widoczność 4-krotnie z 300 fraz w TOP 10, na niespełna 1200 fraz, będąc jednocześnie liderem wyników na takich frazach sprzedażowych jak: umywalka wolnostojąca.
Sklepy internetowe
Teamnet Software
Design + Software
Prestashop
Realizacja obejmowała zbudowanie nowej strony od podstaw oraz migrację z WordPress do Prestashop 8.1. W ramach e-Commerce stworzyliśmy takie dedykowane moduły jak: automat do wysyłki kodów, pakiety produktowe czy systemy do raportowania i podsumowywania sprzedaży. Cały projekt graficzny i kod został opracowany przez naszych specjalistów od podstaw, tak aby zachować najwyższy standard jakości.
Strony Firmowe
SmartJet
Design + Software
Wordpress
Usługi premium wymagają odpowiednio ekskluzywnego wizerunku w sieci. Firma Smart Jet, oferująca prywatne loty, zwróciła się do nas z prośbą o stworzenie unikalnej strony internetowej dla swojej marki. Poprzednia witryna firmy nie spełniała już dzisiejszych standardów, dlatego konieczne było jej odświeżenie.
Strony Firmowe
Job Abroad
Design + Software
Wordpress
Wspólnie z marką Job Abroad stworzyliśmy dedykowaną stronę, która kierowana jest do 2 grup docelowych. Witryna internetowa w wersji polskiej posiada ofertę kierowaną do pracowników, na potrzeby czego strona została zintegrowana z systemem HR, a wersja niemiecka posiada content kierowany do firm nimieckich poszukujących pracowników.
Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Formularz kontaktowy

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Pn - Pt

  9oo-17oo

  Kontakt ogólny
  Polska
  Kraków
  Rybitwy 22
  pokój 320
  Czechy
  Karviná
  Masarykovo nám. 6/5
  Pn - Pt

  8oo-17oo

  Wyznacz trasę