Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Audyt UX
Intuicyjność to podstawa

Jeśli Twoja strona firmowa nie generuje leadów ofertowych lub sklep internetowy nie przekłada się na sprzedaż, to bardzo możliwe, że nie zostały one wykonane zgodnie z zasadami UX. Przeprowadzimy dla Ciebie audyt, abyś mógł zwiększyć intuicyjność systemu, a tym samym zwiększyć odzew odwiedzających.

Doradztwo
Zaczynajmy
#Doradztwo

Audyt UX

Audyt UX, inaczej zwany audytem użyteczności, polega na przeanalizowaniu strony internetowej pod kątem przyjazności dla użytkowników, intuicyjności, łatwości obsługi, mając na uwadze zachowania użytkowników Internetu oraz ich przyzwyczajenia. Audyt UX pozwoli Ci nanieść na stronie zmiany, które pozytywnie przełożą się na zainteresowanie Twoimi produktami / usługami, ułatwią proces kontaktu / zakupu oraz zmniejszą ilość odrzuceń strony.

Czytelność strony i intuicyjność

Realizując strony internetowe bardzo często spotykamy się ze stwierdzeniem – strona musi mieć efekt Wow ! Osoby zlecające realizację witryn internetowych uważają, że gdy użytkownik wejdzie na stronę i zobaczy dziesiątki animacji, wskakujących elementów to zakocha się w firmie od pierwszego wejrzenia. Niestety nie do końca tak to działa. Oczywiście wszystko zależy od branży jakiej poświęcona jest strona, ale w obecnych czasach zazwyczaj najefektywniejsza okazuje się czytelność, często prostota i elegancja. Kiedyś, gdy Internet nie był jeszcze tak rozwinięty, animacje czy muzyka w tle mogły robić wrażenie na użytkownikach. Obecnie zwracają oni uwagę na zupełnie inne wartości. Profesjonalną firmę przestały reprezentować tanie sztuczki wizualne / audio, a czytelność strony, intuicyjność jej obsługi czy merytoryka informacji na niej zawartych.

Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Bezpłatna wycena audytu UX

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close

Zamknij