Agencja Marketingowa Kraków
Rybitwy 22/320, 30-722 Kraków
kontakt@seoheroes.pl
+48 509 334 589
Godziny pracy
Pon - Pt: 8:00 - 17:00
Sob - Ndz: Zamknięte

Audyt SEO – Agencja SEOHeroes

Audyt SEO – Agencja SEOHeroes Audyt SEO – Agencja SEOHeroes

 

Audyt SEO – Agencja SEOHeroes

Bardzo ważnym aspektem w przypadku pozycjonowania stron jest sama budowa strony. Jeżeli nie jest ona atrakcyjna dla Google, to automatycznie jej wartość znacznie spada. Dlatego tak ważnym jest odpowiednie jej zbudowanie. Dzięki audytowi SEO poznasz wszystkie błędy i naprowadzisz poprawki, które pomogą Twojej stronie zdobyć zaufanie wyszukiwarki Google. Jest to bardzo ważny krok, jaki powinieneś podjąć jeszcze przed rozpoczęciem pozycjonowania strony. Diabeł tkwi w szczegółach, a ich lekceważenie w przypadku budowania strony często, znacząco zmniejsza widoczność witryny internetowej. Dlatego z pomocą przychodzą takie agencję jak SEOHeroes.

Zdarza się również, że strona jest zbudowana na “nielegalnych” zasadach t.j. ukrywanie treści przed użytkownikiem. Takowe działania mogą nie tylko obniżyć wartość strony, ale również sprowadzić na nią blokadę. Dlatego tak ważnym elementem pozycjonowania jest Audyt SEO. Na optymalizację strony składają się takie elementy jak: dostosowanie meta tagów, zbudowanie przekierowań i odpowiedniej sieci linków czy zaimplementowanie mapy strony.

Pomocnym elementem przy prowadzeniu audytu SEO na własną rękę mogą być narzędzia udostępnione za darmo w internecie. Jednym z nich jest SEOOptimer (dostępny pod linkiem – https://www.seoptimer.com/). Daje on wstępny podgląd na budowę naszej strony. Niestety jest on bardzo ubogi. Dogłębna analiza witryny internetowej wymaga specjalistycznego podejścia, sprawdzenia budowy kodu i sporego doświadczenia w audytach SEO.

Warto również wspomnieć, że nie sama budowa kodu jest istotna przy pozycjonowaniu. Równa ważny jest tekst zamieszczony na stronie. Musi on bezpośrednio łączyć się z pozycjonowanymi frazami. Istotne jest także formatowanie tekstu, czyli pogrubienie, podkreślenie lub dodanie kursywy na najważniejsze słowa kluczowe. Warto zaznaczyć, że w momencie pozycjonowania strony na frazy nie łączące się z jej tematyką, na domenę może zostać nałożony filtr, czyli ręczne obniżenie pozycji witryny w wynikach organicznych przez pracowników Google.

Audyt SEO

zoptymalizuj swoją stronę już dziś razem z agencją SEOHeroes. Przeprowadź z nami audyt i ciesz się zoptymalizowaną stroną zyskującą dodatkowe punkty w wirtualnych oczach wyszukiwarki Google.

Jeżeli stoisz przed decyzją zbudowania nowej strony, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną w pełni zoptymalizowaną witrynę internetową.

Przeczytaj także nasze poradniki:

Oraz poznaj nasze usługi:

Audyt SEO – Agencja SEOHeroes Audyt SEO – Agencja SEOHeroes

Author avatar
admin
https://seoheroes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona internetowa przechowuje pliki cookie na komputerze użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.