Seoheroes
Przewiń w dół
Strona Główna

Audyt Contentu
Sprawdź swoje teksty

Przeanalizujemy Twoje teksty zarówno pod kątem poprawności gramatycznej oraz stylistycznej, jak i w odniesieniu do SEO. Skorygujemy błędy, zaproponujemy zmiany i prześlemy Ci kompleksowy audyt.

Doradztwo
Zaczynajmy
#Audyt

Audyt Contentu

Z contentem obcujemy każdego dnia. Wielokrotnie analizowaliśmy jakie rodzaje treści działają w social media, jakie treści pomagają pozyskiwać klientów i jakie pozytywnie wpływają na pozycjonowanie strony. Jeśli nie jesteś pewien jakości swoich tekstów na stronie lub w Social Media, to ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Dokładnie ją przeanalizujemy, zaproponujemy Ci zmiany i przedstawimy co możesz zyskać stosując się do naszych porad. Pomożemy Ci przełożyć content na realne zyski.

Pisz nie tylko dla robotów, ale również dla użytkowników. Wykonaj audyt contentu i sprawdź jakość swoich tekstów.

W dzisiejszych czasach pisząc content na stronę trzeba myśleć zarówno o użytkownikach, jak i robotach wyszukiwarek. Nie jest to łatwe, ponieważ dla czytelników powinniśmy przygotować jak najbardziej czytelny, ciekawy i wartościowy tekst, a roboty cenią sobie zupełnie inne wartości ( długość, odpowiednie natężenie słów kluczowych czy strukturę nagłówków ). Jednak doświadczony copywriter bez problemu umie łączyć oba elementy w taki sposób, aby tekst był odpowiedni dla obu grup. Decydując się na audyt contentu możesz być pewien, że przeanalizujemy zawartość Twojej strony internetowej mając na uwadze roboty i czytelników.

Poprawność gramatyczna / językowa, to również obejmuje audyt contentu

Czy widziałeś kiedyś wielką firmę, która na swojej stronie ma wiele błędów gramatycznych lub językowych? Prawdopodobnie nie, ponieważ uznane na rynku działalności wiedzą, że muszą zadbać o swój wizerunek internetowy, aby klienci byli gotowi im zaufać i odebrali ich ofertę jako rzetelną. Dlatego przeprowadzając audyt contentu zwrócimy również uwagę na poprawność Twoich tekstów i wyeliminujemy ewentualne błędy.

Zamów audyt contentu w naszej agencji marketingowej i przekonaj się, czy treści na Twojej stronie są skuteczne.

Wycena//

Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01. Telefon

509 334 589

667 758 735

501 965 077

02. Email

kontakt@seoheroes.pl

konrad.k@seoheroes.pl

marcin.w@seoheroes.pl

Audyt Contentu - otrzymaj bezpłatną wycenę

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj darmową wycenę audytu

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza

Opinie naszych klientów

Zobacz co o nas piszą

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny współpracy

© Agencja marketingowa Kraków – SEOHeroes 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa pozycjonowania stron

Skontaktuj się
Close





Zamknij