Agencja Marketingowa SEOHeroes

Analiza techniczna strony

Zauważasz na swojej stronie problemy? Chciałbyś, aby przejrzeli ją specjaliści i wskazali Ci błędy, problemy oraz proponowane usprawnienia do wdrożenia? Napisz, do nas. Zweryfikujemy Twój serwis, oszacujemy godzinowy nakład pracy i wycenimy dla Ciebie audyt techniczny. Zadbaj, aby Twoja strona była wolna od błędów, przez które możesz tracić leady lub sprzedaż.

Darmowa wycena usługi

  Preferowany kontakt:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

  Weryfikacja strony

  Na pierwszym etapie po otrzymaniu zgłoszenia weryfikujemy Twój serwis, aby zbadać jego obecny stan, poziom rozbudowania oraz potencjalny nakład pracy.

  Wycena & Plan

  Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy dla Ciebie wycenę audytu oraz plan działania z informacją o terminie realizacji.

  Audyt strony

  Przechodząc punkt po punkcie przez naszą checklistę, badamy Twoją stronę narzędziami, a także sprawnym okiem naszych specjalistów. Jednocześnie spisujemy zauważone problemy.

  Opcjonalne konsultacje

  Na etapie audytu możemy się z Tobą kontaktować, aby omówić wybrane funkcjonalności, problemy lub założenia projektowe, tak aby rzetelnie odnieść się do stanu obecnego na stronie.

  Dostarczenie audytu do klienta

  Po zakończeniu prac, opracowany plik pdf z wynikami audytu, dostarczamy do klienta mailowo. W pliku znajdą się wszystkie zlokalizowane problemy oraz propozycje zmian.

  Opcjonalna współpraca programistyczna

  Jeśli nie posiadasz programistów, którzy są w stanie wdrożyć poprawki, zgodnie z przygotowanym audytem technicznym, to nasz zespół może wycenić dla Ciebie wdrożenie.

  Uwagi

  Jeśli będziesz posiadał zastrzeżenia do jakichkolwiek wykonanych prac, przekaż nam je drogą mailową lub telefoniczną. Ustosunkujemy się i wrócimy z feedbackiem.

  Jesteśmy otwarcie na dalszą współpracę

  To już koniec! Jeśli jesteś zainteresowany innymi usługami z naszej oferty, to chętnie podejmiemy się szerszej współpracy. Jesteśmy w stanie sprawnie rozbudowywać Twoją Internetową markę na wielu polach.

  Docenieni
  przez wielu  

  Koncepcja
  naszych działań 

  Wygrywamy oboje

  Twój sukces to nasz sukces, a na sukces składa się wiele elementów. Dlatego kolejnym elementem, który nas wyróżnia jest stałe wsparcie i doradztwo co można ulepszyć, co można zmienić lub wykonać, abyś przyciągnął więcej klientów, czy uzyskiwał większą konwersję.

  Działamy w Internecie od ponad 8 lat obsługując setki firm, mamy ogromne doświadczenie przy różnych branżach, grupach docelowych czy modelach biznesowych. Dlatego naszą wiedzę przełożymy na Twój sukces.

  Bezpłatna wycena

  Kompleksowe wsparcie od A – Z

  Przez lata budowaliśmy zgrany i doświadczony zespół, aby móc oferować naszym klientom kompleksową obsługę w jednym miejscu. W naszym zespole znajdziesz osoby specjalizujące się w: zarządzaniu projektami, brandingu, grafice web, grafice reklamowej, UX & UI, wdrożeniach programistycznych (front-end, back-end) w systemach WordPress, Prestashop oraz frameworkach Symfony, Laravel, testerów, administratorów serwera, specjalistów od SEO, specjalistów SEM, specjalistów Social Media, Copywriterów oraz osoby specjalizujące się w analityce. Jedno miejsce i wiele możliwości, które podczas współpracy przekładają się na sukces naszych klientów.

  Bezpłatna wycena

  Wyłączenie pozytywna atmosfera współpracy

  Zawsze z naszymi klientami stawiamy na budowę pozytywnych relacji, dbamy aby otrzymywali komplet informacji, aby wiedzieli jakie prace są prowadzone oraz stawiamy konkretne cele i etapy. Z niektórymi firmami współpracujemy od ponad 6 lat, a realizowanie usług w tak długim okresie nie jest możliwe, gdy Zleceniodawca i Agencja nie mają do siebie zaufania lub pracują w napiętych relacjach. Dlatego możesz być pewien, że podpisując z nami umowę, nie zostaniesz zepchnięty na 3 plan, nie będziesz trafiał z rąk do rąk lub nie odbijesz się od korporacyjnego, zimnego podejścia. Chętnie lepiej się poznamy i opowiemy Ci o naszych możliwościach oraz strategii, jaką możemy wdrożyć dla Twojej firmy.

  Bezpłatna wycena

  Elastyczność

  Nie podpisujemy sztywnych umów zabezpieczonych dziesiątkami paragrafów skrupulatnie przygotowanych przez prawników. Oczywiście, stawiamy sobie wspólnie cele wyjściowe i ustalamy stawki wynagrodzenia, ale podczas współpracy możemy elastycznie modyfikować zakres prac. Umowy marketingowe podpisywane są na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem, czyli nie wiążesz się żadnymi rocznymi lub dłuższymi okresami, gdzie musisz współpracować nawet jeśli działania nie przynoszą efektów. Budżety marketingowe w każdej chwili możemy zmniejszać, zwiększać lub przenosić na inne usługi, jeśli wspólnie uznamy, że jest to odpowiednia ścieżka. Umowy na wdrożenia stron i sklepów uwzględniają wcześniej ustalone funkcjonalności, ale w trakcie prac możesz poprosić o dodatkową wycenę nowych pomysłów, a my postaramy się zaproponować Ci atrakcyjne stawki. W umowach na godzinowe wsparcie programistyczne, żadne niewykorzystane na przestrzeni miesiąca godziny nie będą Ci przepadały – Twoja pula godzin obowiązuje aż do jej wyczerpania. Elastyczność łączy się z budową pozytywnych relacji, tak więc w naszej agencji jest ona standardem.

  Bezpłatna wycena

  Nie mamy nic do ukrycia

  Jasno przedstawiamy klientom na co przeznaczany jest ich budżet marketingowy, jaka część stanowi koszty marketingowe / budżet, a jaka jest wynagrodzeniem naszej agencji. W działaniach marketingowych klienci mają stały podgląd live do swoich kont Meta i Google Ads, dostęp do skonfigurowanego konta Google Analytics, w raportach pozycjonowania nie przedstawiamy wyrywkowo pozycji kilku fraz, tylko dostarczamy partnerom dodatkowe informacje w temacie przeprowadzonych prac na stronie, pozyskanych linków, ogólnej widoczności w Google, wzrostu widoczności w TOP 10 itd. Jak sam zauważyłeś w poprzednich punktach, nie wiążemy klienta długimi umowami oraz budujemy z nimi pozytywne relacje. Jeśli firma z jakiegokolwiek powodu nie jest zadowolona z naszych usług, zawsze może przejść do innej agencji. Jednak dzięki naszej transparentności będzie to mogła zrobić w pełni świadomie, widząc nasz wkład w pracy w jego sukces.

  Bezpłatna wycena
  Przykładowe realizacje
  200+

  Wykonanych stron

  500+

  Wykonanych projektów

  100+

  Aktualnie prowadzonych
  projektów marketingowych

  20+

  Specjalistów gotowych
  do działania

  Gotowy do rozpoczęcia projektu?
  Darmowa wycena usługi

   Preferowany kontakt:

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.

   Pn - Pt

   9oo-17oo

   Kontakt ogólny
   Polska
   Kraków
   Rybitwy 22
   pokój 320
   Czechy
   Karviná
   Masarykovo nám. 6/5
   Pn - Pt

   8oo-17oo

   Wyznacz trasę