Agencja Marketingowa SEOHeroes
W czym możemy Ci pomóc
jako agencja marketingowa?

Kilka słów o nas 

Agencja SEOHeroes w swojej koncepcji rozwiązuje wiele problemów i potrzeb działalności aktywnie udzielających się w Internecie. Koncept agencji nastawionej wyłącznie na e-Marketing powstał już 8 lat temu. W tym okresie spekulowaliśmy czy stworzyć wiele niezależnych marek specjalizujących się w konkretnych dziedzinach, czy całość spiąć jedną klamrą i zbudować tzw. agencję 360. Postawiliśmy na tą drugą opcję i jesteśmy z tej decyzji bardzo zadowoleni. Dziś posiadając szeroki zespół specjalistów, każdy nowy klient, który do nas przychodzi, otrzymuje pełne wsparcie na wielu poziomach. Nie chodzi tutaj wyłącznie o realizację usług, ale również doradztwo. Agencja, która działa w jednej konkretnej dziedzinie, nie jest w stanie w oparciu o własne doświadczenia zaproponować rozwiązań, które usprawnią całą sferę techniczną i marketingową marki kontrahenta. My analizujemy problemy kompleksowo, wdrażamy rozwiązania, analizujemy skutki i raportujemy sukcesy. Nie tracimy czasu, bo czas to pieniądz, stawiamy realne cele, nie obiecujemy podbijania szczytów w nierealnych terminach tylko przedstawiamy ścieżkę, którą razem musimy przejść. Jednocześnie nie współpracujemy z klientami, którzy oczekują niemożliwego i głęboko wierzą, że stawianie ciągłej presji będzie miało pozytywny wpływ na wyniki. Dla naszego zespołu relacja z klientem jest równie ważna co efekty, nikt nie posiada w rękawie złotej strategii marketingowej, pracuje się nad nią latami, a tylko w pozytywnej i transparentnej atmosferze możemy osiągać najwyższe cele.

Skontaktuj się ze specjalistami

Wartości i założenia,
które oferujemy

Wygrywamy oboje

Twój sukces to nasz sukces, a na sukces składa się wiele elementów. Dlatego kolejnym elementem, który nas wyróżnia jest stałe wsparcie i doradztwo co można ulepszyć, co można zmienić lub wykonać, abyś przyciągnął więcej klientów, czy uzyskiwał większą konwersję.

Działamy w Internecie od ponad 8 lat obsługując setki firm, mamy ogromne doświadczenie przy różnych branżach, grupach docelowych czy modelach biznesowych. Dlatego naszą wiedzę przełożymy na Twój sukces.

Bezpłatna wycena

Kompleksowe wsparcie od A – Z

Przez lata budowaliśmy zgrany i doświadczony zespół, aby móc oferować naszym klientom kompleksową obsługę w jednym miejscu. W naszym zespole znajdziesz osoby specjalizujące się w: zarządzaniu projektami, brandingu, grafice web, grafice reklamowej, UX & UI, wdrożeniach programistycznych (front-end, back-end) w systemach WordPress, Prestashop oraz frameworkach Symfony, Laravel, testerów, administratorów serwera, specjalistów od SEO, specjalistów SEM, specjalistów Social Media, Copywriterów oraz osoby specjalizujące się w analityce. Jedno miejsce i wiele możliwości, które podczas współpracy przekładają się na sukces naszych klientów.

Bezpłatna wycena

Wyłączenie pozytywna
atmosfera współpracy

Zawsze z naszymi klientami stawiamy na budowę pozytywnych relacji, dbamy aby otrzymywali komplet informacji, aby wiedzieli jakie prace są prowadzone oraz stawiamy konkretne cele i etapy. Z niektórymi firmami współpracujemy od ponad 6 lat, a realizowanie usług w tak długim okresie nie jest możliwe, gdy Zleceniodawca i Agencja nie mają do siebie zaufania lub pracują w napiętych relacjach. Dlatego możesz być pewien, że podpisując z nami umowę, nie zostaniesz zepchnięty na 3 plan, nie będziesz trafiał z rąk do rąk lub nie odbijesz się od korporacyjnego, zimnego podejścia. Chętnie lepiej się poznamy i opowiemy Ci o naszych możliwościach oraz strategii, jaką możemy wdrożyć dla Twojej firmy.

Bezpłatna wycena

Elastyczność

Nie podpisujemy sztywnych umów zabezpieczonych dziesiątkami paragrafów skrupulatnie przygotowanych przez prawników. Oczywiście, stawiamy sobie wspólnie cele wyjściowe i ustalamy stawki wynagrodzenia, ale podczas współpracy możemy elastycznie modyfikować zakres prac. Umowy marketingowe podpisywane są na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem, czyli nie wiążesz się żadnymi rocznymi lub dłuższymi okresami, gdzie musisz współpracować nawet jeśli działania nie przynoszą efektów. Budżety marketingowe w każdej chwili możemy zmniejszać, zwiększać lub przenosić na inne usługi, jeśli wspólnie uznamy, że jest to odpowiednia ścieżka. Umowy na wdrożenia stron i sklepów uwzględniają wcześniej ustalone funkcjonalności, ale w trakcie prac możesz poprosić o dodatkową wycenę nowych pomysłów, a my postaramy się zaproponować Ci atrakcyjne stawki. W umowach na godzinowe wsparcie programistyczne, żadne niewykorzystane na przestrzeni miesiąca godziny nie będą Ci przepadały – Twoja pula godzin obowiązuje aż do jej wyczerpania. Elastyczność łączy się z budową pozytywnych relacji, tak więc w naszej agencji jest ona standardem.

Bezpłatna wycena

Nie mamy nic do ukrycia

Jasno przedstawiamy klientom na co przeznaczany jest ich budżet marketingowy, jaka część stanowi koszty marketingowe / budżet, a jaka jest wynagrodzeniem naszej agencji. W działaniach marketingowych klienci mają stały podgląd live do swoich kont Meta i Google Ads, dostęp do skonfigurowanego konta Google Analytics, w raportach pozycjonowania nie przedstawiamy wyrywkowo pozycji kilku fraz, tylko dostarczamy partnerom dodatkowe informacje w temacie przeprowadzonych prac na stronie, pozyskanych linków, ogólnej widoczności w Google, wzrostu widoczności w TOP 10 itd. Jak sam zauważyłeś w poprzednich punktach, nie wiążemy klienta długimi umowami oraz budujemy z nimi pozytywne relacje. Jeśli firma z jakiegokolwiek powodu nie jest zadowolona z naszych usług, zawsze może przejść do innej agencji. Jednak dzięki naszej transparentności będzie to mogła zrobić w pełni świadomie, widząc nasz wkład w pracy w jego sukces.

Bezpłatna wycena
Usługi
e-Marketingowe
Usługi
e-Marketingowe
Pozycjonowanie stron i sklepów (SEO)
Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie zagraniczne
Kampanie Google Ads (SEM)
Remarketing - reklamy śledzące
Prowadzenie Social Media
Meta Ads - Facebook i Instagram
Microsoft Bing Ads
Content Marketing

Efekty
naszych usług

Zobacz w liczbach przykładowe efekty naszych usług e-Marketingowch, działań które przełożyły się na realne efekty. Odpowiednio zaplanowana strategia, rzetelne wdrożenie, analityka i optymalizacja działań zawsze pozwolą Ci uzyskać  założone cele, sukcesy. Jednak musisz zrobić ten pierwszy krok, podjąć się inwestycji, zaplanować z nami rozwój swojej firmy w Internecie i rozpocząć współpracę. Resztą zajmiemy się osobiście, informując Cię o działaniach i efektach, tak abyś mógł w 100% skupić się na swoim biznesie nie martwisz się o ilość klientów.

Jump World
 • 5000+ nowych obserwujących
 • +400% zasięgi postów w Social Media
 • 500+ przygotowanych postów na Social Media
 • 200% niższe od wyjściowych stawki CPC w Google Ads
 • 3 mln+ wyświetleń reklamy Google Ads
Granitan
 • 990+ fraz w TOP 3 Google
 • 2500+ fraz w TOP 10 Google
 • 700+ fraz w TOP 50 Google
 • 800 tys. Średnia miesięczna liczba wyszukań
Proeko recykling
 • 640+ fraz w TOP 3 Google
 • 2100+ fraz w TOP 10 Google
 • 5200+ fraz w TOP 50 Google
 • 100 tys. Średnia miesięczna liczba wyszukań
Pako Opakowania
 • 200%+ wzrost przychodów z Google Ads
 • 500% wzrost widoczności w Google
 • 150+ opublikowanych postów w Social Media
 • Stałe wsparcie doradcze w zakresie rozwoju e-Marketingu B2B
electofun
 • 600% wzrost widoczności w Google
 • 500+ fraz w TOP 3 Google
 • 1800+ fraz w TOP 10 Google
 • 7300+ fraz w TOP 50 Google
 • 500 tys. Średnia miesięczna liczba wyszukań
Usługi
Software
Usługi
Software
Tworzenie stron firmowych
Budowa sklepów internetowych
Wsparcie Wordpress
Wsparcie Prestashop
Wsparcie Laravel
Wsparcie Symfony
Dedykowane integracje i moduły
Audyty techniczne
Nasza historia
2015

Rozpoczynamy działalność

w 2-osobowym zespole tworzymy markę SEOHeroes oferującą podstawowe usługi SEO, SEM oraz realizację stron wyłączenie na szablonach. Ten etap był momentem wyjściowym, którego celem było pozyskanie środków na dalszą rozbudowę firmy i zespołu oraz realizację wcześniej przygotowanej strategii rozwoju.

2015

Niezależny projekt e-Commerce

jednocześnie w tym okresie tworzymy niezależny, własny projekt e-Commerce związany z produkcją i sprzedażą Odzieży Gastronomicznej. Rozwój marki oparty wyłącznie na własnym doświadczeniu, wewnętrznych inwestycjach i latach pracy, zaowocował dużym sukcesem. Obecnie jesteśmy jednym z głównych dostawców odzieży dla restauracji i hoteli w Polsce, a nowa spółka o tym samym profilu w 2024 ruszyła również w Czechach.

2016

Rozbudowa oferty w naszych agencjach

rok od uruchomienia działalności rozpoczęliśmy proces skalowania, zarówno zespołu, jak i portfolio usług. Przez okres początkowy zebraliśmy najczęstsze problemy i potrzeby naszych klientów, dzięki czemu mogliśmy udoskonalić biznes plan i wyspecjalizować się w konkretnych systemach oraz sferach e-Marketingowych. Do zespołu dołączyły kolejne osoby, a w efekcie zmieniliśmy lokalizację biura z Wieliczki na Kraków.

2018

Opracowanie procedur firmowych

do tego momentu realizowaliśmy usługi wykorzystując całe nasze doświadczenie i zaangażowanie. Ale zauważaliśmy potknięcia w bardzo schematycznych aspektach technicznych czy mniejszych szczegółach mających marginalny, ale jednak wpływ na jakość usług. Dlatego w agencji stworzyliśmy checklistę elementów, przez które musimy przejść w każdym projekcie. Zdecydowanie ułatwiło to pracę naszemu zespołowi, a dodatkowo pozwoliło nam to unikać niedopatrzeń.

2019

Uruchamiamy spółkę GQ Group sp. z o.o. sp. k.

wcześniej nasze usługi świadczyliśmy pod szyldem dwóch jednoosobowych działalności: Heron Art Network oraz Heros Group. Jednak przyszedł czas na zmiany i połączenie naszych działalności oraz uspójnienie procedur wewnętrznych. W efekcie w marcu 2019 roku została zarejestrowana spółka GQ Group sp. z o.o. sp. k., pod którą obecnie działają wszystkie nasze marki.

2020

Walka z pandemią

bardzo ciężki rok dla wielu przedsiębiorców. Firmy szukały oszczędności w swoich budżetach, a marketing był jednym z pierwszych sektorów, gdzie można było ciąć koszty. Dodatkowo nasz alternatywny biznes, czyli produkcja i sprzedaż odzieży gastronomicznej, praktycznie zatrzymał się w miejscu. Jednak wkładając wiele pracy udało nam się przetrwać ciężki czas, nie zwalniając nikogo z zespołu, nie ograniczając wynagrodzeń pracowników i nie zmieniając ob obranego kierunku firmy.

2021

Odświeżenie wizerunku

jednocześnie czas pandemiczny staraliśmy się maksymalnie wykorzystać patrząc w przyszłość. Dla naszych marek przygotowaliśmy nowe strony internetowe, nowe materiały firmowe, stopki, prospekty, dopracowaliśmy treści marketingowe i sprzedażowe, przeanalizowaliśmy wcześniejsze działania wprowadzając ich optymalizację. To wszystko pozwoliło nam się szybko odbić, gdy sytuacja na rynku powoli wracała do normy.

2022

Kolejna przeprowadzka

nasz zespół liczył już ponad 14 osób, a poprzedni lokal zaczął nie wystarczać. Dlatego też rozpoczęliśmy kolejną przeprowadzkę do nowego biura, z drugiej strony Krakowa. Jednocześnie podnieśliśmy standard i przestrzeń pracy dla naszego zespołu, który jest sercem całej agencji.

2023

Inwentaryzacja planów

stały i szybki rozwój agencji, poniekąd zmusił nas do inwentaryzacji planów i strategii. Nasz wachlarz usług został rozszerzony o Bing Ads oraz Kampanie pod budżet, ale jednocześnie wyrzuciliśmy z oferty wiele pozycji, które nie przynosiły zysków lub były problematyczne w perspektywie prowadzenia innych działań. Rozpoczęliśmy również prace nad nową stroną SEOHeroes, która stanie się naszym głównym narzędziem marketingowym na kolejne lata. Jednocześnie w tym projekcie chcemy zebrać dane i przygotować raporty, które pokażą naszym przyszłym klientom, jak inwestycja w profesjonalną, dedykowaną stronę, może uzyskać szybki zwrot pod postacią wyższego stopnia konwersji.

2024

Rozpoczynamy działalność w Czechach

rozpoczynamy plan rozbudowy marki na innych rynkach! Co prawda przez 8 lat zrealizowaliśmy wiele projektów zagranicznych, ale nigdy nie mogliśmy kreować swoje wizerunku lokalnie w danym kraju. Dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić pierwszą spółkę zagraniczną, a wybór padł na Czechy. W marcu 2024 swoją działalność rozpoczęła spółka GQ Group s. r. o.

Seoheroes jest
marką należącą do

Czechy
Karviná
Masarykovo nám. 6/5
Polska
Kraków
Rybitwy 22
pokój 320
Pn - Pt

8oo – 17oo

Wyznacz trasę